Cz En

091315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Hladíková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Niki, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  2. ZkA. II. LA3: 1/9, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  5. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA3: 2/7, 55.0 s, 4.0 tr. b., 3.75 m/s

  7. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  8. Agility Open L: 1/19, 54.05 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  9. Jumping Open L: 11/19, 52.45 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  10. Zkouška LA3: 2/7, 50.06 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  11. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  12. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška A3 L: 1/2, 45.9 s, 3.9 tr. b., 4.05 m/s

  14. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  15. Druhá zkouška LA3: 1/5, 53.18 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  16. První zkouška LA3: 2/5, 49.34 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  17. Třetí zkouška LA3: 5/5, 49.05 s, 7.05 tr. b., 3.85 m/s

  18. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  19. 1.zkouška LA3 SO: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška LA3 SO: 3/5, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  21. 3. zkouška LA3 SO: 4/5, 53.68 s, 10.68 tr. b., 3.63 m/s

  22. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  23. Zkouška 1: Diskvalifikován

  24. Zkouška 2: 5/9, 54.23 s, 13.23 tr. b., 3.78 m/s

  25. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  26. Agility large: 1/12, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  27. Jumping large: 3/12, 41.66 s, 6.66 tr. b., 4.13 m/s

  28. Zkouška LA2: 1/4, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  29. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  30. Zkouška 1: 2/6, 53.82 s, 5.82 tr. b., 3.72 m/s

  31. Zkouška 2: Diskvalifikován

  32. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  33. II. zkouška A2 L: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  34. I. zkouška A2 L: 3/3, 56.71 s, 13.71 tr. b., 3.49 m/s

  35. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  36. Agility L neděle : 3/14, 51.05 s, 2.05 tr. b., 3.49 m/s

  37. Agility L sobota: Diskvalifikován

  38. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  39. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA2 neděle: 2/7, 52.85 s, 7.85 tr. b., 3.37 m/s

  41. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  43. ZkA. LA2 I.: 1/7, 55.41 s, 19.41 tr. b., 2.89 m/s

  44. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  46. ZkA. LA2 I.: 5/12, 49.25 s, 9.25 tr. b., 3.49 m/s

  47. ZkA. LA2 II.: 4/12, 45.82 s, 8.82 tr. b., 3.49 m/s

  48. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  49. LA2 - druhá: 4/9, 52.01 s, 6.01 tr. b., 3.17 m/s

  50. LA2 - první: 2/9, 45.31 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  51. LA2 - třetí: 3/9, 46.81 s, 1.81 tr. b., 3.44 m/s

  52. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  53. Agility: 5/18, 43.57 s, 13.57 tr. b., 3.51 m/s

  54. Jumping: Diskvalifikován

  55. Zkouška A2: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  57. Agility Open L: 21/36, 52.64 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  58. Jumping Open L: Diskvalifikován

  59. ZkA. LA2: 2/11, 52.73 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  60. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  61. Agility open: 3/23, 36.61 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  62. Jumping open: 9/23, 34.34 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  63. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  64. Jumping Open L I.: 2/12, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  65. Jumping Open L II.: Diskvalifikován

  66. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  67. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  68. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  69. Zkouška I LA2: 10/14, 54.02 s, 16.02 tr. b., 3.05 m/s

  70. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  71. 1.Zka - LA2: 2/11, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  72. 2.Zka - LA2: Diskvalifikován

  73. 3.Zka - LA2: 1/11, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  74. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  75. JUMPING: 3/22, 35.0 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  76. Jumping II: Diskvalifikován

  77. Ztřeštěnec: 5/22, 54.03 s, 0.0 tr. b., 1.72 m/s

  78. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  79. Agility LA: 6/28, 56.68 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  80. Jumping LA: 4/27, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  81. Zkouška LA2: 3/7, 55.31 s, 6.31 tr. b., 3.29 m/s

  82. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  83. II. zkouška LA2: 10/16, 49.25 s, 19.25 tr. b., 3.13 m/s

  84. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  86. Zk.A II. LA2: 11/22, 52.45 s, 14.45 tr. b., 3.18 m/s

  87. ZkA. I. LA2: 17/22, 50.34 s, 19.34 tr. b., 3.54 m/s

  88. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  89. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  90. Jumping 1 Large: 22/47, 50.45 s, 18.45 tr. b., 3.31 m/s

  91. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  92. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  93. ZkA II. LA1: 4/11, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  94. ZkA I. LA1: 2/11, 40.96 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  95. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  96. 1.zkouška LA1: 9/13, 41.14 s, 20.0 tr. b., 3.33 m/s

  97. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  99. Agility - Ne: Diskvalifikován

  100. Agility - So: Diskvalifikován

  101. Jumping - Ne: 41/89, 53.06 s, 24.06 tr. b., 3.22 m/s

  102. Jumping - So: 51/97, 43.51 s, 9.51 tr. b., 3.38 m/s

  103. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  104. AGILITY: Diskvalifikován

  105. JUMPING: 18/33, 51.6 s, 11.6 tr. b., 3.45 m/s

  106. LA1: 2/7, 52.67 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  107. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  108. Agility open L: 19/38, 41.41 s, 12.41 tr. b., 3.55 m/s

  109. Jumping open L: Diskvalifikován

  110. Zkoušky LA1: 3/8, 47.81 s, 12.81 tr. b., 3.3 m/s

  111. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  112. zkouška 1 LA1: 5/6, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  113. zkouška 2 LA1: 2/5, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  114. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  115. AGILITY: Diskvalifikován

  116. JUMPING: 12/22, 44.13 s, 9.13 tr. b., 3.29 m/s

  117. LA1: Diskvalifikován

  118. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  119. Zk A II. LA1: 10/24, 48.02 s, 20.0 tr. b., 3.58 m/s

  120. Zk.A I. LA1: Diskvalifikován

  121. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  122. Jumping: Diskvalifikován

  123. Zkouška: 3/14, 42.77 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  124. Zkouška II: Diskvalifikován

  125. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  126. LA1 I.: 1/10, 36.03 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  127. LA1 II.: 3/10, 35.69 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  128. LA1 III.: Diskvalifikován

  129. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  130. Agility Open L: Diskvalifikován

  131. Jumping Open L: 19/46, 42.12 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  132. Zkoušky LA1: 7/16, 43.32 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  133. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  134. AGILITY: Diskvalifikován

  135. JUMPING: 29/49, 40.18 s, 11.18 tr. b., 3.36 m/s

  136. Zkoušky LA1: 7/16, 40.78 s, 15.0 tr. b., 3.68 m/s