Cz En

021216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Pálová

Pes

  1. Kyilea Darley Arabian, Border kolie

Výsledky

  1. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  2. 1. zkouška A3 ML: 1/4, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  3. 2. zkouška A3 ML: 1/4, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  5. II. Zk MLA3: Diskvalifikován

  6. I. Zk MLA3: 1/5, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  8. II. Zk MLA3: Diskvalifikován

  9. I. Zk MLA3: 1/3, 50.45 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  10. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  11. ZkA. MLA3 I.: 1/8, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  12. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  14. Agility Open L: 13/36, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  15. Jumping Open L: Diskvalifikován

  16. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  18. Jumping Open L I.: Diskvalifikován

  19. Jumping Open L II.: 5/12, 34.29 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  20. ZkA. LA3 I.: 3/3, 50.26 s, 12.26 tr. b., 3.82 m/s

  21. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  22. Zk LA3 I.: 2/10, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  23. Zk LA3 II.: 2/10, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  24. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  25. 1. běh LA3: 5/18, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  26. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  27. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  28. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  29. 1. Zkouška LA3: 5/14, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  30. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  32. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zka - LA3: 1/9, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  34. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  35. Jumping III L: 14/35, 30.22 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  36. Jumping II L: Diskvalifikován

  37. Jumping I L: 4/43, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  38. Tuneliáda L: 18/39, 27.85 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  39. ZkA III. LA3: 3/11, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  40. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  41. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  42. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  43. 1.zkouška LA3: 9/13, 35.78 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  44. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  46. LA3-Zk1 LA3: 1/8, 41.26 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  47. LA3-Zk2 LA3: Diskvalifikován

  48. LA3-Zk3 LA3: Diskvalifikován

  49. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  50. I Agility Open: 37/139, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  51. II Agility Open: Diskvalifikován

  52. II Jumping Open: 23/135, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  53. I Jumping Open: 34/139, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  54. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  55. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  56. ZkA. I. LA3: 2/26, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  57. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  58. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  59. ZkA I. LA3: 11/21, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  60. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  61. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  64. Agility Ju: 6/59, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  65. Agility Squads: 21/76, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  66. Hra Ju: 24/59, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  67. Jumping Ju: Diskvalifikován

  68. Jumping Squads: 15/75, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  69. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  70. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  71. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  72. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  73. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. I. zkouška LA3: 10/17, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  76. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  77. Druhá zkouška LA3: 1/12, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  78. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  80. QA1 agility: 38/135, 45.99 s, 5.99 tr. b., 4.04 m/s

  81. QA2 agility: Diskvalifikován

  82. QA3 agility: 34/130, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  83. QJ1 jumping: 38/135, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  84. QJ2 jumping: 46/135, 43.59 s, 5.59 tr. b., 4.13 m/s

  85. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  86. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  87. První běh LA2: 2/8, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  89. Agility 1 Ju: 2/33, 44.12 s, 0.35 tr. b., 4.31 m/s

  90. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  91. Agility 3 Ju: 9/33, 43.31 s, 3.28 tr. b., 4.53 m/s

  92. Agility 4 Ju: 2/33, 37.75 s, 0.73 tr. b., 4.5 m/s

  93. Jumping 1 Ju: 22/33, 37.14 s, 17.49 tr. b., 4.01 m/s

  94. Jumping 2 Ju: 1/32, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  95. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  96. Horní Počernice, 1. běh: 1/24, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  97. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  98. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  99. 1. Zka - LA2: 1/18, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  100. 2. Zka - LA2: 1/18, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  101. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  102. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  105. Jumping III. L: 15/45, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  106. Jumping II. L: Diskvalifikován

  107. Jumping I. L: Diskvalifikován

  108. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  109. Czech Imp Jump Large: 9/59, 21.02 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  110. Jumping 1 Large: 14/59, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  111. Jumping 2 Large: 15/59, 34.8 s, 10.8 tr. b., 4.37 m/s

  112. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  113. ZkA II. LA2: 3/24, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  114. ZkA I. LA2: 3/24, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  115. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  116. Agility družstva: Diskvalifikován

  117. Agility - junioři: 11/52, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  118. Jumping družstva: Diskvalifikován

  119. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  120. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  121. druhý běh LA1: 1/10, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  122. první běh LA1: 2/10, 45.56 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  123. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  124. Zkouška II. LA1: 2/15, 29.81 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  125. Zkouška I. LA1: 7/15, 45.01 s, 14.01 tr. b., 3.15 m/s

  126. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  127. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  128. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA1: 4/4, 47.97 s, 25.0 tr. b., 3.75 m/s

  130. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  131. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  132. ZkA. I. LA1: 11/18, 53.92 s, 24.92 tr. b., 2.84 m/s

  133. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  134. Zk A II. LA1: 2/24, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  135. Zk.A I. LA1: 9/25, 42.44 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s