Cz En

Jumping III L

  1. Datum: 29. 07. 2018
  2. Závod: Ratenice - Šampionát Ratenic II.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 138.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059415 Veronika Grešáková Ambiente 0 0 0.0 0.0 27.03 5.11
2 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 27.18 5.08
3 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 0 0 0.0 0.0 29.7 4.65
4 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 0.0 0.0 31.12 4.43
5 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 24.13 5.72
6 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 24.91 5.54
7 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej 1 0 0.0 5.0 25.6 5.39
8 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 1 0.0 5.0 28.69 4.81
9 053214 Petra Listopadová Scandal Beauty Puella Fera 0 1 0.0 5.0 30.46 4.53
10 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 1 0 0.0 5.0 30.64 4.5
11 015718 Aneta Jiráčková Daisy 0 1 0.0 5.0 32.86 4.2
12 024118 Michaela Bařinková Absolute Agreement Crazy Pack 0 1 0.0 5.0 33.7 4.09
13 013616 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis 0 0 9.09 9.09 43.09 3.2
14 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 1 1 0.0 10.0 30.22 4.57
15 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 1 0.0 10.0 30.33 4.55
16 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix 1 1 0.0 10.0 30.44 4.53
17 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 2 1 0.0 15.0 31.76 4.35
18 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland 2 1 1.85 16.85 35.85 3.85
19 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli 1 1 10.41 20.41 44.41 3.11
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Renata Wieczorek Ebony Nose Easy Beat Ebony Nose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055717 Eliška Hrůzová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049517 Alena Köhlerová AM I Lischka Yassalen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dorota Zengteler Arte et Marte Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS