Cz En

013616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Švestková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Umabell Nadina-Sis, Briard

Výsledky

  1. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  2. II. Zkouška LA2: 3/12, 55.66 s, 4.66 tr. b., 3.56 m/s

  3. I. Zkouška LA2: 2/12, 55.81 s, 4.81 tr. b., 3.55 m/s

  4. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  5. Agility Open L: 8/16, 68.59 s, 13.59 tr. b., 3.0 m/s

  6. Jumping Open L: 5/16, 46.95 s, 3.95 tr. b., 3.49 m/s

  7. Zkouška LA2: 4/8, 57.91 s, 10.91 tr. b., 3.21 m/s

  8. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  9. Agility Open L: 6/19, 65.23 s, 8.23 tr. b., 3.37 m/s

  10. Jumping Open L: 2/19, 56.49 s, 0.49 tr. b., 3.89 m/s

  11. Zkouška LA2: 1/3, 56.55 s, 14.55 tr. b., 3.15 m/s

  12. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  13. Agility L: 8/28, 55.69 s, 4.69 tr. b., 3.2 m/s

  14. Jumping L: 4/29, 38.61 s, 1.61 tr. b., 3.78 m/s

  15. Zkouška LA2: 3/8, 57.28 s, 7.28 tr. b., 3.28 m/s

  16. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  17. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška LA2: 1/5, 63.27 s, 14.27 tr. b., 3.15 m/s

  19. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  20. III. Zkouška LA2: 5/8, 67.2 s, 26.2 tr. b., 2.72 m/s

  21. II. Zkouška LA2: 4/8, 61.99 s, 12.99 tr. b., 3.07 m/s

  22. I. Zkouška LA2: 5/8, 59.83 s, 18.83 tr. b., 2.91 m/s

  23. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  24. 1. zkouška: 2/7, 69.56 s, 21.56 tr. b., 3.02 m/s

  25. 2. zkouška: 4/7, 60.53 s, 16.53 tr. b., 3.19 m/s

  26. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  27. Agility L: 4/9, 63.51 s, 8.51 tr. b., 3.31 m/s

  28. Jumping L: 3/9, 56.85 s, 10.85 tr. b., 3.25 m/s

  29. Zkouška L A2: 1/1, 62.47 s, 15.47 tr. b., 2.88 m/s

  30. Třebíč - Calibra speciál - SPECIÁL 2021, 22. 08. 2021

  31. II. zkouška LA2: 2/4, 58.31 s, 10.31 tr. b., 3.07 m/s

  32. I. zkouška LA2: 4/5, 56.02 s, 12.02 tr. b., 3.09 m/s

  33. Jumping LA2: 3/4, 48.26 s, 13.26 tr. b., 3.25 m/s

  34. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  35. Agility L: 2/6, 62.85 s, 14.85 tr. b., 3.02 m/s

  36. Jumping L : 3/6, 50.37 s, 16.37 tr. b., 3.47 m/s

  37. Zkouška LA2: 1/2, 57.29 s, 12.29 tr. b., 3.46 m/s

  38. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  39. Jumping II L: 2/7, 60.35 s, 9.35 tr. b., 3.5 m/s

  40. Jumping I L: 1/7, 52.91 s, 3.91 tr. b., 3.57 m/s

  41. Jumping spec. L: 4/7, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  42. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  43. Jumpimg LA2: 1/5, 52.67 s, 6.67 tr. b., 3.23 m/s

  44. Zkouška LA2 1.běh: 3/5, 63.74 s, 23.74 tr. b., 2.57 m/s

  45. Zkouška LA2 2.běh: 3/5, 54.72 s, 8.72 tr. b., 3.09 m/s

  46. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  47. Druhá zkouška LA2: 1/3, 55.37 s, 6.37 tr. b., 3.29 m/s

  48. První zkouška LA2: 1/3, 66.74 s, 25.74 tr. b., 2.88 m/s

  49. Třetí zkouška LA2: 2/3, 70.6 s, 22.6 tr. b., 2.8 m/s

  50. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  51. 1.zkouška LA2 NE: 2/4, 57.44 s, 9.44 tr. b., 3.27 m/s

  52. 1. zkouška LA2 SO: 3/6, 58.91 s, 11.91 tr. b., 2.95 m/s

  53. 2.zkouška LA2 NE: 3/4, 57.33 s, 11.33 tr. b., 3.24 m/s

  54. 2. zkouška LA2 SO: 3/6, 56.78 s, 14.78 tr. b., 3.19 m/s

  55. 3. zkouška LA2 SO: 2/6, 59.98 s, 12.98 tr. b., 3.07 m/s

  56. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  57. Zkouška 1: Diskvalifikován

  58. Zkouška 2: 4/4, 68.01 s, 19.01 tr. b., 2.79 m/s

  59. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  60. 1. Zkouška LA2: 4/10, 54.6 s, 8.6 tr. b., 3.15 m/s

  61. 2. Zkouška LA2: 1/10, 53.54 s, 7.54 tr. b., 3.21 m/s

  62. 3. Zkouška LA2: 5/10, 55.84 s, 19.34 tr. b., 3.15 m/s

  63. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  64. 1. zkouška: 5/14, 46.6 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  65. 2. zkouška: Diskvalifikován

  66. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  67. Agility large: 5/12, 56.87 s, 8.87 tr. b., 3.31 m/s

  68. Jumping large: 6/12, 50.97 s, 15.97 tr. b., 3.37 m/s

  69. Zkouška LA2: 2/4, 54.22 s, 10.22 tr. b., 3.43 m/s

  70. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  71. Agility L: 10/14, 77.23 s, 24.23 tr. b., 2.72 m/s

  72. Jumping L: 7/14, 48.01 s, 5.01 tr. b., 3.58 m/s

  73. Zkouška LA2: 3/5, 63.98 s, 13.98 tr. b., 3.02 m/s

  74. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  75. 1. zkouška: 3/8, 58.26 s, 16.26 tr. b., 2.8 m/s

  76. 2. zkouška: 2/8, 73.25 s, 12.25 tr. b., 2.91 m/s

  77. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  78. Agility L: Diskvalifikován

  79. Jumping L: Diskvalifikován

  80. Zkouška LA2: 3/6, 64.92 s, 22.92 tr. b., 2.77 m/s

  81. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  82. Druhá LA2: 1/5, 69.32 s, 13.32 tr. b., 2.8 m/s

  83. První LA2: Diskvalifikován

  84. Třetí LA2: 1/5, 54.12 s, 7.12 tr. b., 3.09 m/s

  85. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  86. 1. zkouška: 3/8, 54.91 s, 0.91 tr. b., 3.44 m/s

  87. 2. zkouška: 5/8, 61.44 s, 15.44 tr. b., 2.91 m/s

  88. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  89. Agility L neděle : 8/14, 59.3 s, 10.3 tr. b., 3.0 m/s

  90. Agility L sobota: 8/15, 57.18 s, 15.18 tr. b., 3.11 m/s

  91. Jumping L neděle: 5/15, 46.31 s, 8.31 tr. b., 3.2 m/s

  92. Jumping L sobota: 4/15, 51.66 s, 8.66 tr. b., 3.33 m/s

  93. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  95. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  96. 1 zkouška A2: 5/8, 57.38 s, 8.38 tr. b., 3.28 m/s

  97. 2. zkouška A2: 5/8, 61.24 s, 19.24 tr. b., 3.07 m/s

  98. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  99. 1. Zkouška LA2: 3/9, 62.82 s, 8.82 tr. b., 3.25 m/s

  100. 2. Zkouška LA2: 2/9, 65.09 s, 9.09 tr. b., 3.24 m/s

  101. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  102. Zkouška LA2 - druhá: 6/11, 62.49 s, 24.49 tr. b., 2.69 m/s

  103. Zkouška LA2 - první: 6/11, 67.29 s, 28.29 tr. b., 2.82 m/s

  104. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  105. Agility L: 6/24, 53.39 s, 8.39 tr. b., 3.2 m/s

  106. Jumping L: 6/24, 43.47 s, 0.47 tr. b., 3.82 m/s

  107. Zkouška LA2: 4/4, 51.07 s, 17.07 tr. b., 3.29 m/s

  108. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  109. Agility L: 17/28, 45.68 s, 10.68 tr. b., 3.48 m/s

  110. Jumping L: 6/29, 40.57 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  111. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  112. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  113. LA2 - druhá: Diskvalifikován

  114. LA2 - první: 3/9, 49.27 s, 3.27 tr. b., 3.33 m/s

  115. LA2 - třetí: 7/9, 60.23 s, 30.23 tr. b., 2.67 m/s

  116. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  117. LA2 1zk: 1/7, 47.35 s, 0.35 tr. b., 3.51 m/s

  118. LA2 2zk: 5/7, 59.47 s, 15.47 tr. b., 2.99 m/s

  119. LA2 3zk: 4/7, 57.32 s, 13.32 tr. b., 3.07 m/s

  120. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Jumping: Diskvalifikován

  123. Zkouška A2: 2/6, 53.85 s, 8.85 tr. b., 3.19 m/s

  124. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  125. A2L neděle: Diskvalifikován

  126. A2L sobota: 2/5, 79.32 s, 29.32 tr. b., 2.18 m/s

  127. Agility neděle: Diskvalifikován

  128. Agility sobota: 8/22, 64.34 s, 19.34 tr. b., 2.55 m/s

  129. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  130. Jumping sobota: Diskvalifikován

  131. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  132. zkouška 1 LA2: 7/10, 63.35 s, 20.35 tr. b., 2.78 m/s

  133. zkouška 2 LA2: 7/10, 62.5 s, 10.5 tr. b., 3.09 m/s

  134. zkouška 3 LA2: 3/10, 67.72 s, 13.72 tr. b., 2.92 m/s

  135. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  136. Jumping LA2 - I: 3/8, 66.97 s, 14.97 tr. b., 3.14 m/s

  137. Jumping LA2 - II: 2/8, 71.39 s, 25.39 tr. b., 2.69 m/s

  138. Jumping speciál LA2: 1/8, 67.63 s, 25.63 tr. b., 2.79 m/s

  139. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  140. Jumping 1: 8/19, 50.54 s, 12.54 tr. b., 3.01 m/s

  141. JUMPING 2: 7/19, 65.87 s, 15.87 tr. b., 3.05 m/s

  142. JUMPING 3 : 10/18, 59.31 s, 12.31 tr. b., 3.15 m/s

  143. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  144. AGILITY: 14/49, 66.35 s, 6.35 tr. b., 3.17 m/s

  145. JUMPING: 26/48, 55.11 s, 20.11 tr. b., 2.79 m/s

  146. LA2: 4/10, 58.62 s, 14.62 tr. b., 2.83 m/s

  147. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  148. Zkouška II LA1: 1/12, 43.67 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  149. Zkouška I LA1: 2/12, 50.27 s, 0.0 tr. b., 3.06 m/s

  150. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  151. AGILITY L: 18/31, 64.45 s, 16.45 tr. b., 3.07 m/s

  152. JUMPING L: 6/31, 49.25 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  153. Zkoušky LA1: 5/11, 51.61 s, 13.61 tr. b., 2.85 m/s

  154. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  155. AGILITY: 11/19, 46.74 s, 12.74 tr. b., 3.42 m/s

  156. JUMPING: 11/19, 45.52 s, 13.52 tr. b., 3.25 m/s

  157. LA1: 2/9, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  158. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  159. AGILITY: Diskvalifikován

  160. JUMPING: 9/21, 46.88 s, 14.88 tr. b., 2.84 m/s

  161. LA1: 1/8, 58.43 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  162. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  163. Jumping III L: 13/35, 43.09 s, 9.09 tr. b., 3.2 m/s

  164. Jumping II L: Diskvalifikován

  165. Jumping I L: 18/43, 57.13 s, 19.13 tr. b., 3.12 m/s

  166. Tuneliáda L: 21/39, 49.36 s, 22.36 tr. b., 3.1 m/s

  167. ZkA III. LA1: 5/10, 46.22 s, 13.22 tr. b., 3.25 m/s

  168. ZkA. II. LA1: 3/10, 40.03 s, 7.03 tr. b., 3.35 m/s

  169. ZkA. I. LA1: 4/9, 53.46 s, 24.46 tr. b., 2.94 m/s

  170. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  171. JUMPING: 15/22, 53.23 s, 28.23 tr. b., 2.55 m/s

  172. Jumping II: 12/22, 54.43 s, 12.43 tr. b., 2.99 m/s

  173. Ztřeštěnec: 11/22, 59.13 s, 10.0 tr. b., 1.57 m/s

  174. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  175. AGILITY: 6/18, 64.9 s, 13.9 tr. b., 2.93 m/s

  176. AGILITY: 9/19, 60.39 s, 17.39 tr. b., 2.96 m/s

  177. JUMPING: 9/18, 48.41 s, 8.41 tr. b., 3.12 m/s

  178. JUMPING: 12/19, 48.91 s, 13.91 tr. b., 2.84 m/s

  179. LA1: 1/5, 48.31 s, 7.31 tr. b., 2.96 m/s

  180. LA1: Diskvalifikován

  181. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  182. LA1: 3/11, 49.3 s, 10.0 tr. b., 3.08 m/s

  183. LA1 II: 7/11, 62.56 s, 15.56 tr. b., 2.41 m/s

  184. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  185. agility LA: Diskvalifikován

  186. jumping LA: Diskvalifikován

  187. zkouška LA1: Diskvalifikován

  188. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  189. LA I: 1/11, 53.55 s, 14.55 tr. b., 2.46 m/s

  190. LA II: Diskvalifikován

  191. LA III: Diskvalifikován

  192. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  193. Agility Open L: 12/34, 60.86 s, 22.86 tr. b., 2.48 m/s

  194. Jumping Open L: Diskvalifikován

  195. Zkoušky LA1: 3/10, 49.85 s, 16.85 tr. b., 2.77 m/s

  196. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  197. AGILITY: 10/22, 74.89 s, 29.89 tr. b., 2.48 m/s

  198. JUMPING: 5/22, 60.1 s, 18.1 tr. b., 2.73 m/s

  199. LA1: 6/12, 61.03 s, 15.03 tr. b., 2.52 m/s

  200. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  201. AGILITY: Diskvalifikován

  202. JUMPING: Diskvalifikován

  203. LA1: 2/8, 48.87 s, 6.87 tr. b., 2.93 m/s

  204. TUNELIÁDA LARGE: 18/21, 42.18 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  205. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  206. AGILITY: Diskvalifikován

  207. JUMPING: Diskvalifikován

  208. LA1: Diskvalifikován

  209. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  210. AGILITY: Diskvalifikován

  211. JUMPING: 10/19, 60.23 s, 27.23 tr. b., 2.56 m/s

  212. Speciální: 11/19, 81.71 s, 0.0 tr. b., 2.2 m/s

  213. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  214. AGILITY: Diskvalifikován

  215. AGILITY: Diskvalifikován

  216. JUMPING: Diskvalifikován

  217. JUMPING: Diskvalifikován

  218. LA1: 3/5, 60.54 s, 28.54 tr. b., 2.48 m/s

  219. LA1: Diskvalifikován

  220. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  221. LA1: 11/13, 40.65 s, 10.0 tr. b., 2.9 m/s

  222. LA1 II: 8/13, 48.13 s, 15.0 tr. b., 3.2 m/s

  223. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  224. Agiity : Diskvalifikován

  225. Jumping: 12/15, 57.76 s, 12.76 tr. b., 2.87 m/s

  226. Zkouška A1: 2/4, 58.89 s, 19.89 tr. b., 2.65 m/s

  227. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  228. LA I: 5/10, 37.54 s, 10.54 tr. b., 3.44 m/s

  229. LA II: 4/10, 43.02 s, 10.02 tr. b., 3.07 m/s

  230. LA III: 3/10, 43.64 s, 13.64 tr. b., 3.21 m/s

  231. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  232. AGILITY: 5/33, 51.89 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  233. JUMPING: 19/33, 53.53 s, 13.53 tr. b., 3.33 m/s

  234. LA1: 3/7, 54.16 s, 10.0 tr. b., 3.14 m/s

  235. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  236. Agility : 14/30, 71.53 s, 31.53 tr. b., 2.7 m/s

  237. Jumping : Diskvalifikován

  238. Zkouška LA1: 7/14, 53.69 s, 20.69 tr. b., 2.53 m/s

  239. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  240. Agility: Diskvalifikován

  241. Jumping: Diskvalifikován

  242. Zkouška LA1: 2/7, 54.74 s, 5.74 tr. b., 2.67 m/s

  243. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  244. Agility: 6/18, 71.58 s, 44.58 tr. b., 2.37 m/s

  245. Jumping: Diskvalifikován

  246. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  247. AGILITY ne: Diskvalifikován

  248. AGILITY so: 7/22, 53.42 s, 13.42 tr. b., 2.88 m/s

  249. JUMPING ne: Diskvalifikován

  250. JUMPING so: Diskvalifikován

  251. LA1: Diskvalifikován

  252. LA1: Diskvalifikován

  253. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  254. LA1 I.: 5/10, 47.07 s, 13.07 tr. b., 2.89 m/s

  255. LA1 II.: 2/10, 51.76 s, 14.76 tr. b., 2.51 m/s

  256. LA1 III.: 1/10, 39.98 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  257. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  258. AGILITY: Diskvalifikován

  259. JUMPING: Diskvalifikován

  260. LA1: Diskvalifikován

  261. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  262. AGILITY: Diskvalifikován

  263. JUMPING: Diskvalifikován

  264. Zkoušky LA1: 4/16, 45.48 s, 7.48 tr. b., 3.3 m/s