Cz En

013616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Švestková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Umabell Nadina-Sis, Briard

Výsledky

  1. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  2. Jumpimg LA2: 1/5, 52.67 s, 6.67 tr. b., 3.23 m/s

  3. Zkouška LA2 1.běh: 3/5, 63.74 s, 23.74 tr. b., 2.57 m/s

  4. Zkouška LA2 2.běh: 3/5, 54.72 s, 8.72 tr. b., 3.09 m/s

  5. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  6. Druhá zkouška LA2: 1/3, 55.37 s, 6.37 tr. b., 3.29 m/s

  7. První zkouška LA2: 1/3, 66.74 s, 25.74 tr. b., 2.88 m/s

  8. Třetí zkouška LA2: 2/3, 70.6 s, 22.6 tr. b., 2.8 m/s

  9. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  10. 1.zkouška LA2 NE: 2/4, 57.44 s, 9.44 tr. b., 3.27 m/s

  11. 1. zkouška LA2 SO: 3/6, 58.91 s, 11.91 tr. b., 2.95 m/s

  12. 2.zkouška LA2 NE: 3/4, 57.33 s, 11.33 tr. b., 3.24 m/s

  13. 2. zkouška LA2 SO: 3/6, 56.78 s, 14.78 tr. b., 3.19 m/s

  14. 3. zkouška LA2 SO: 2/6, 59.98 s, 12.98 tr. b., 3.07 m/s

  15. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  16. Zkouška 1: Diskvalifikován

  17. Zkouška 2: 4/4, 68.01 s, 19.01 tr. b., 2.79 m/s

  18. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  19. 1. Zkouška LA2: 4/10, 54.6 s, 8.6 tr. b., 3.15 m/s

  20. 2. Zkouška LA2: 1/10, 53.54 s, 7.54 tr. b., 3.21 m/s

  21. 3. Zkouška LA2: 5/10, 55.84 s, 19.34 tr. b., 3.15 m/s

  22. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  23. 1. zkouška: 5/14, 46.6 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  24. 2. zkouška: Diskvalifikován

  25. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  26. Agility large: 5/12, 56.87 s, 8.87 tr. b., 3.31 m/s

  27. Jumping large: 6/12, 50.97 s, 15.97 tr. b., 3.37 m/s

  28. Zkouška LA2: 2/4, 54.22 s, 10.22 tr. b., 3.43 m/s

  29. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  30. Agility L: 10/14, 77.23 s, 24.23 tr. b., 2.72 m/s

  31. Jumping L: 7/14, 48.01 s, 5.01 tr. b., 3.58 m/s

  32. Zkouška LA2: 3/5, 63.98 s, 13.98 tr. b., 3.02 m/s

  33. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  34. 1. zkouška: 3/8, 58.26 s, 16.26 tr. b., 2.8 m/s

  35. 2. zkouška: 2/8, 73.25 s, 12.25 tr. b., 2.91 m/s

  36. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  37. Agility L: Diskvalifikován

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA2: 3/6, 64.92 s, 22.92 tr. b., 2.77 m/s

  40. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  41. Druhá LA2: 1/5, 69.32 s, 13.32 tr. b., 2.8 m/s

  42. První LA2: Diskvalifikován

  43. Třetí LA2: 1/5, 54.12 s, 7.12 tr. b., 3.09 m/s

  44. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  45. 1. zkouška: 3/8, 54.91 s, 0.91 tr. b., 3.44 m/s

  46. 2. zkouška: 5/8, 61.44 s, 15.44 tr. b., 2.91 m/s

  47. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  48. Agility L neděle : 8/14, 59.3 s, 10.3 tr. b., 3.0 m/s

  49. Agility L sobota: 8/15, 57.18 s, 15.18 tr. b., 3.11 m/s

  50. Jumping L neděle: 5/15, 46.31 s, 8.31 tr. b., 3.2 m/s

  51. Jumping L sobota: 4/15, 51.66 s, 8.66 tr. b., 3.33 m/s

  52. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  53. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  54. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  55. 1 zkouška A2: 5/8, 57.38 s, 8.38 tr. b., 3.28 m/s

  56. 2. zkouška A2: 5/8, 61.24 s, 19.24 tr. b., 3.07 m/s

  57. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  58. 1. Zkouška LA2: 3/9, 62.82 s, 8.82 tr. b., 3.25 m/s

  59. 2. Zkouška LA2: 2/9, 65.09 s, 9.09 tr. b., 3.24 m/s

  60. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  61. Zkouška LA2 - druhá: 6/11, 62.49 s, 24.49 tr. b., 2.69 m/s

  62. Zkouška LA2 - první: 6/11, 67.29 s, 28.29 tr. b., 2.82 m/s

  63. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  64. Agility L: 6/24, 53.39 s, 8.39 tr. b., 3.2 m/s

  65. Jumping L: 6/24, 43.47 s, 0.47 tr. b., 3.82 m/s

  66. Zkouška LA2: 4/4, 51.07 s, 17.07 tr. b., 3.29 m/s

  67. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  68. Agility L: 17/28, 45.68 s, 10.68 tr. b., 3.48 m/s

  69. Jumping L: 6/29, 40.57 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  70. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  71. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  72. LA2 - druhá: Diskvalifikován

  73. LA2 - první: 3/9, 49.27 s, 3.27 tr. b., 3.33 m/s

  74. LA2 - třetí: 7/9, 60.23 s, 30.23 tr. b., 2.67 m/s

  75. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  76. LA2 1zk: 1/7, 47.35 s, 0.35 tr. b., 3.51 m/s

  77. LA2 2zk: 5/7, 59.47 s, 15.47 tr. b., 2.99 m/s

  78. LA2 3zk: 4/7, 57.32 s, 13.32 tr. b., 3.07 m/s

  79. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  80. Agility: Diskvalifikován

  81. Jumping: Diskvalifikován

  82. Zkouška A2: 2/6, 53.85 s, 8.85 tr. b., 3.19 m/s

  83. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  84. A2L neděle: Diskvalifikován

  85. A2L sobota: 2/5, 79.32 s, 29.32 tr. b., 2.18 m/s

  86. Agility neděle: Diskvalifikován

  87. Agility sobota: 8/22, 64.34 s, 19.34 tr. b., 2.55 m/s

  88. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  89. Jumping sobota: Diskvalifikován

  90. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  91. zkouška 1 LA2: 7/10, 63.35 s, 20.35 tr. b., 2.78 m/s

  92. zkouška 2 LA2: 7/10, 62.5 s, 10.5 tr. b., 3.09 m/s

  93. zkouška 3 LA2: 3/10, 67.72 s, 13.72 tr. b., 2.92 m/s

  94. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  95. Jumping LA2 - I: 3/8, 66.97 s, 14.97 tr. b., 3.14 m/s

  96. Jumping LA2 - II: 2/8, 71.39 s, 25.39 tr. b., 2.69 m/s

  97. Jumping speciál LA2: 1/8, 67.63 s, 25.63 tr. b., 2.79 m/s

  98. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  99. Jumping 1: 8/19, 50.54 s, 12.54 tr. b., 3.01 m/s

  100. JUMPING 2: 7/19, 65.87 s, 15.87 tr. b., 3.05 m/s

  101. JUMPING 3 : 10/18, 59.31 s, 12.31 tr. b., 3.15 m/s

  102. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  103. AGILITY: 14/49, 66.35 s, 6.35 tr. b., 3.17 m/s

  104. JUMPING: 26/48, 55.11 s, 20.11 tr. b., 2.79 m/s

  105. LA2: 4/10, 58.62 s, 14.62 tr. b., 2.83 m/s

  106. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  107. Zkouška II LA1: 1/12, 43.67 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  108. Zkouška I LA1: 2/12, 50.27 s, 0.0 tr. b., 3.06 m/s

  109. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  110. AGILITY L: 18/31, 64.45 s, 16.45 tr. b., 3.07 m/s

  111. JUMPING L: 6/31, 49.25 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  112. Zkoušky LA1: 5/11, 51.61 s, 13.61 tr. b., 2.85 m/s

  113. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  114. AGILITY: 11/19, 46.74 s, 12.74 tr. b., 3.42 m/s

  115. JUMPING: 11/19, 45.52 s, 13.52 tr. b., 3.25 m/s

  116. LA1: 2/9, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  117. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  118. AGILITY: Diskvalifikován

  119. JUMPING: 9/21, 46.88 s, 14.88 tr. b., 2.84 m/s

  120. LA1: 1/8, 58.43 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  121. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  122. Jumping III L: 13/35, 43.09 s, 9.09 tr. b., 3.2 m/s

  123. Jumping II L: Diskvalifikován

  124. Jumping I L: 18/43, 57.13 s, 19.13 tr. b., 3.12 m/s

  125. Tuneliáda L: 21/39, 49.36 s, 22.36 tr. b., 3.1 m/s

  126. ZkA III. LA1: 5/10, 46.22 s, 13.22 tr. b., 3.25 m/s

  127. ZkA. II. LA1: 3/10, 40.03 s, 7.03 tr. b., 3.35 m/s

  128. ZkA. I. LA1: 4/9, 53.46 s, 24.46 tr. b., 2.94 m/s

  129. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  130. JUMPING: 15/22, 53.23 s, 28.23 tr. b., 2.55 m/s

  131. Jumping II: 12/22, 54.43 s, 12.43 tr. b., 2.99 m/s

  132. Ztřeštěnec: 11/22, 59.13 s, 10.0 tr. b., 1.57 m/s

  133. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  134. AGILITY: 6/18, 64.9 s, 13.9 tr. b., 2.93 m/s

  135. AGILITY: 9/19, 60.39 s, 17.39 tr. b., 2.96 m/s

  136. JUMPING: 9/18, 48.41 s, 8.41 tr. b., 3.12 m/s

  137. JUMPING: 12/19, 48.91 s, 13.91 tr. b., 2.84 m/s

  138. LA1: 1/5, 48.31 s, 7.31 tr. b., 2.96 m/s

  139. LA1: Diskvalifikován

  140. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  141. LA1: 3/11, 49.3 s, 10.0 tr. b., 3.08 m/s

  142. LA1 II: 7/11, 62.56 s, 15.56 tr. b., 2.41 m/s

  143. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  144. agility LA: Diskvalifikován

  145. jumping LA: Diskvalifikován

  146. zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  148. LA I: 1/11, 53.55 s, 14.55 tr. b., 2.46 m/s

  149. LA II: Diskvalifikován

  150. LA III: Diskvalifikován

  151. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  152. Agility Open L: 12/34, 60.86 s, 22.86 tr. b., 2.48 m/s

  153. Jumping Open L: Diskvalifikován

  154. Zkoušky LA1: 3/10, 49.85 s, 16.85 tr. b., 2.77 m/s

  155. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  156. AGILITY: 10/22, 74.89 s, 29.89 tr. b., 2.48 m/s

  157. JUMPING: 5/22, 60.1 s, 18.1 tr. b., 2.73 m/s

  158. LA1: 6/12, 61.03 s, 15.03 tr. b., 2.52 m/s

  159. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  160. AGILITY: Diskvalifikován

  161. JUMPING: Diskvalifikován

  162. LA1: 2/8, 48.87 s, 6.87 tr. b., 2.93 m/s

  163. TUNELIÁDA LARGE: 18/21, 42.18 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  164. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  165. AGILITY: Diskvalifikován

  166. JUMPING: Diskvalifikován

  167. LA1: Diskvalifikován

  168. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  169. AGILITY: Diskvalifikován

  170. JUMPING: 10/19, 60.23 s, 27.23 tr. b., 2.56 m/s

  171. Speciální: 11/19, 81.71 s, 0.0 tr. b., 2.2 m/s

  172. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  173. AGILITY: Diskvalifikován

  174. AGILITY: Diskvalifikován

  175. JUMPING: Diskvalifikován

  176. JUMPING: Diskvalifikován

  177. LA1: 3/5, 60.54 s, 28.54 tr. b., 2.48 m/s

  178. LA1: Diskvalifikován

  179. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  180. LA1: 11/13, 40.65 s, 10.0 tr. b., 2.9 m/s

  181. LA1 II: 8/13, 48.13 s, 15.0 tr. b., 3.2 m/s

  182. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  183. Agiity : Diskvalifikován

  184. Jumping: 12/15, 57.76 s, 12.76 tr. b., 2.87 m/s

  185. Zkouška A1: 2/4, 58.89 s, 19.89 tr. b., 2.65 m/s

  186. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  187. LA I: 5/10, 37.54 s, 10.54 tr. b., 3.44 m/s

  188. LA II: 4/10, 43.02 s, 10.02 tr. b., 3.07 m/s

  189. LA III: 3/10, 43.64 s, 13.64 tr. b., 3.21 m/s

  190. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  191. AGILITY: 5/33, 51.89 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  192. JUMPING: 19/33, 53.53 s, 13.53 tr. b., 3.33 m/s

  193. LA1: 3/7, 54.16 s, 10.0 tr. b., 3.14 m/s

  194. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  195. Agility : 14/30, 71.53 s, 31.53 tr. b., 2.7 m/s

  196. Jumping : Diskvalifikován

  197. Zkouška LA1: 7/14, 53.69 s, 20.69 tr. b., 2.53 m/s

  198. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  199. Agility: Diskvalifikován

  200. Jumping: Diskvalifikován

  201. Zkouška LA1: 2/7, 54.74 s, 5.74 tr. b., 2.67 m/s

  202. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  203. Agility: 6/18, 71.58 s, 44.58 tr. b., 2.37 m/s

  204. Jumping: Diskvalifikován

  205. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  206. AGILITY ne: Diskvalifikován

  207. AGILITY so: 7/22, 53.42 s, 13.42 tr. b., 2.88 m/s

  208. JUMPING ne: Diskvalifikován

  209. JUMPING so: Diskvalifikován

  210. LA1: Diskvalifikován

  211. LA1: Diskvalifikován

  212. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  213. LA1 I.: 5/10, 47.07 s, 13.07 tr. b., 2.89 m/s

  214. LA1 II.: 2/10, 51.76 s, 14.76 tr. b., 2.51 m/s

  215. LA1 III.: 1/10, 39.98 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  216. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  217. AGILITY: Diskvalifikován

  218. JUMPING: Diskvalifikován

  219. LA1: Diskvalifikován

  220. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  221. AGILITY: Diskvalifikován

  222. JUMPING: Diskvalifikován

  223. Zkoušky LA1: 4/16, 45.48 s, 7.48 tr. b., 3.3 m/s