Cz En

Agility Ju

  1. Datum: 24. 09. 2017
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 39.45 5.07 V V
2 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 0 0 0.0 0.0 39.61 5.05 V V
3 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 0.0 0.0 43.23 4.63 V V
4 054914 Monika Koutná Keysi 0 0 0.0 0.0 49.95 4.0 V V
5 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 1 0 0.0 5.0 38.96 5.13 V V
5 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 38.96 5.13 V V
6 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 41.67 4.8 V V
7 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 1 0 0.0 5.0 42.4 4.72 V V
8 027914 Hana Kejzlarová Sam 1 0 0.0 5.0 46.26 4.32 V V
9 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 1 0.0 5.0 46.53 4.3 V V
10 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 0 1 0.0 5.0 48.16 4.15 V V
11 082315 Adriana Švecová Blue 0 1 0.9 5.9 50.9 3.93 V V
12 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 1 1 0.0 10.0 41.16 4.86 VD VD
13 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 1 0.0 10.0 42.01 4.76 VD VD
14 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 2 0 0.0 10.0 43.07 4.64 VD VD
15 055615 Lucie Krpcová Jessie 2 0 0.0 10.0 48.54 4.12 VD VD
16 077013 Eliška Machová Asmin Bell D´argento Suerte 1 1 0.0 10.0 48.81 4.1 VD VD
17 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 2 0 0.0 10.0 49.93 4.01 VD VD
18 061415 Marie - Anna Kociánová Lina Silber 0 0 10.09 10.09 60.09 3.33 VD VD
19 083116 Veronika Dohnanská Bady 1 1 0.38 10.38 50.38 3.97 VD VD
20 086512 Nikola Mrvová Sára 3 0 0.0 15.0 40.49 4.94 VD VD
21 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 2 1 0.0 15.0 44.84 4.46 VD VD
22 055717 Eliška Hrůzová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 2 0.0 15.0 45.58 4.39 VD VD
23 032017 Anežka Štihlová Dark Diamond Svěží vítr 1 2 0.0 15.0 46.43 4.31 VD VD
24 003916 Daniela Kučerová Bonnie 2 1 0.0 15.0 48.7 4.11 VD VD
25 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 2 0 6.23 16.23 56.23 3.56 D D
26 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček 3 0 1.64 16.64 51.64 3.87 D D
27 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers 4 0 0.0 20.0 36.28 5.51 D D
28 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind 3 1 0.0 20.0 40.83 4.9 D D
29 037712 Kristýna Lukešová Keisy 2 0 12.75 22.75 62.75 3.19 D D
30 040613 Zuzana Višvaderová Arwen z Metaboxu 1 0 17.86 22.86 67.86 2.95 D D
31 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 2 2 4.11 24.11 54.11 3.7 D D
32 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 4 2 0.0 30.0 49.72 4.02 BO BO
DIS 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085115 Lucie Švandová Britney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077116 Natálie Nezvalová Ember Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001914 Klára Kokešová Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030515 Monika Kuchařová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014915 Aneta Launová Tína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052817 Monika Pláničková Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038615 Kateřina Kolářová Thomas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043317 Bára Poskerová A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011416 Monika Pláničková Flíček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068916 Tereza Pálová Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO