Cz En

013816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Miláčková

Pes

  1. Kinder Floyd Darley Arabian, Border kolie

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  2. Jumping 1 - L: 20/29, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  3. Jumping 2 - L: 6/29, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  4. Jumping 3 - L: 8/26, 41.16 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  5. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  6. 1. běh LA3 : 8/12, 51.84 s, 19.84 tr. b., 3.8 m/s

  7. 2. běh LA3 : 1/12, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  9. 1. běh LA2: 3/17, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  10. 2. běh LA2: 1/17, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  12. ZkA. II. LA2: 4/17, 37.51 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  13. ZkA. I. LA2: 1/17, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  14. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  15. AGILITY DRUZSTVA: 33/79, 43.95 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  16. J Agility: 32/53, 45.48 s, 17.54 tr. b., 4.27 m/s

  17. J Hra: Diskvalifikován

  18. J Jumping: Diskvalifikován

  19. JUMPING DRUZSTVA: 31/79, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  20. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  21. Zkouška II. LA2: 3/10, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  22. Zkouška I. LA2: 1/10, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  23. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  24. Ju Agility IV: 23/27, 43.62 s, 15.99 tr. b., 4.54 m/s

  25. Ju Agility V: 13/27, 37.32 s, 14.17 tr. b., 4.42 m/s

  26. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  27. Ju Jumping IV: 11/27, 33.11 s, 6.72 tr. b., 4.92 m/s

  28. Ju Jumping V: 17/27, 36.24 s, 7.24 tr. b., 4.64 m/s

  29. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  30. Agility I: Diskvalifikován

  31. Agility II: Diskvalifikován

  32. Agility III: Diskvalifikován

  33. Jumping I: 5/36, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  34. Jumping II: 17/34, 41.08 s, 16.89 tr. b., 4.16 m/s

  35. Jumping III: 11/33, 38.17 s, 8.44 tr. b., 4.38 m/s

  36. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  37. Zk.A II. LA2: Diskvalifikován

  38. ZkA. I. LA2: 9/22, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  39. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  40. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 2/36, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  41. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 2/36, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  42. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  43. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  44. 1. Zka - LA2: 6/17, 38.24 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  45. 2. Zka - LA2: 2/17, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  46. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  47. Agility Ju: Diskvalifikován

  48. Agility Squads: 38/76, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  49. Hra Ju: 25/59, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  50. Jumping Ju: 7/59, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  51. Jumping Squads: 34/75, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  52. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  53. Horní Počernice, 1. běh: 7/28, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  54. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  55. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  56. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  57. QA1 agility: Diskvalifikován

  58. QA3 agility: Diskvalifikován

  59. QJ1 jumping: 52/135, 36.07 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  60. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  61. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  62. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  63. Agility 1 Ju: 16/33, 46.78 s, 8.01 tr. b., 4.06 m/s

  64. Agility 2 Ju: 20/33, 45.24 s, 17.69 tr. b., 3.76 m/s

  65. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  66. Agility 4 Ju: 7/33, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. Jumping 1 Ju: 9/33, 31.51 s, 1.86 tr. b., 4.73 m/s

  68. Jumping 2 Ju: 14/32, 33.91 s, 6.9 tr. b., 4.28 m/s

  69. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  70. Agility 1: Diskvalifikován

  71. Agility 2: 31/128, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. Jumping 1: 32/128, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  73. Jumping 2: Diskvalifikován

  74. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  75. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. I. zkouška LA2: 8/19, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  77. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  78. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 Large: 21/59, 35.05 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  80. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  82. ZkA II. LA2: 4/24, 42.13 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  83. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  84. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  85. Czech Imp Jump Large: 21/69, 24.22 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  86. Jumping 1 Large: 15/69, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  87. Jumping 2 Large: 23/69, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  88. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  89. Horní Počernice, 1. běh: 10/19, 38.42 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  90. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  91. Horní Počernice, 3. běh: 1/19, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  92. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  93. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  94. 2. Zka - LA2: 2/24, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  95. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  96. Agility L: 10/39, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  97. Jumping L: 5/38, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  98. Zkoušky A1 LA1: Diskvalifikován

  99. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  100. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  101. Horní Počernice, 2. běh: 2/17, 41.1 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  102. Horní Počernice, 3. běh: 1/17, 26.46 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  103. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  104. Agility L: 20/48, 42.07 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  105. Jumping L: 22/49, 38.2 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  106. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  108. 1Q Jumping: 87/131, 41.26 s, 10.26 tr. b., 4.0 m/s

  109. 2Q Agility: Diskvalifikován

  110. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  111. Družstva - Jumping: 63/139, 47.19 s, 21.19 tr. b., 3.31 m/s

  112. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  113. Jednotlivci A1 - Jumping: 19/38, 33.04 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  114. Power & speed A1: Diskvalifikován

  115. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  116. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  117. 1. zkouška LA1: 2/17, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  118. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  119. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  120. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  121. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 14/38, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  122. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován