Cz En

Agility II

  1. Datum: 17. 03. 2018
  2. Závod: Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.34 s
  6. Maximální čas: 63.51 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.61 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 0 0 3.11 3.11 45.45 4.29 V V
2 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 38.52 5.06 V V
3 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 1.49 6.49 43.83 4.45 VD VD
4 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 0 2.23 7.23 44.57 4.38 VD VD
5 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland 2 0 0.0 10.0 38.49 5.07 VD VD
6 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 0 5.14 10.14 47.48 4.11 VD VD
7 086512 Nikola Mrvová Sára 2 0 0.31 10.31 42.65 4.57 VD VD
8 067515 Lucie Jirmanová Argo 2 0 1.08 11.08 43.42 4.49 VD VD
9 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star 1 0 7.73 12.73 50.07 3.89 VD VD
10 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 2 0 2.94 12.94 45.28 4.31 VD VD
11 079317 Alena Frimmelová Miss Corky Black Chevers 2 0 5.92 15.92 48.26 4.04 VD VD
12 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 3 0 8.11 23.11 50.45 3.87 D D
13 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 4 1 0.0 25.0 41.94 4.65 D D
14 098115 Karolína Sobalová Bella Fantagira Nebeský sen 3 0 10.21 25.21 52.55 3.71 D D
15 016217 Lucie Jirmanová Dan 3 1 7.86 27.86 50.2 3.88 BO BO
16 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 5 0 6.72 31.72 49.06 3.97 BO BO
DIS 032017 Anežka Štihlová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085115 Lucie Švandová Britney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059517 Patricie Pěgřimonová Chaira Chest Od Malého Kosíře DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036416 Patricie Pěgřimonová Dex Sannaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048015 Barbora Vlachová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089917 Kateřina Mrázková Ascot Ryan Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093316 Nikola Králová Bekky Bellis Calista Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO