Cz En

085115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Švandová, Kelli banda

    Člen KA

Pes

  1. Britney, Border kolie

Výsledky

  1. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  5. A3 II L: Diskvalifikován

  6. A3 I L: 1/3, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  7. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  8. LA3 I: Diskvalifikován

  9. LA3 II: 3/6, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  10. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  11. Agility L: 12/27, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  12. Jumping L: 12/27, 34.55 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  14. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  15. Agility LA: Diskvalifikován

  16. Jumping LA: 9/32, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  17. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  19. 1. Zkouška LA2: 4/10, 36.73 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  20. 2. Zkouška LA2: 4/10, 35.11 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  21. Junioři L: 2/6, 42.74 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  22. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  23. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  24. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  25. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  26. 1. Zkouška LA2: 2/8, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  27. 2. Zkouška LA2: 6/9, 33.98 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  28. Junioři L: 3/5, 41.87 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  30. 1. Zkouška LA2: 1/9, 38.63 s, 25.0 tr. b., 4.12 m/s

  31. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  33. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  34. 2.ZK LA2: Diskvalifikován

  35. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  36. Agility L: Diskvalifikován

  37. Jumping L: 12/37, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  38. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  40. Agility L: 6/29, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  41. Jumping L: 7/29, 26.94 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  42. Zkouška - LA2: 3/8, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  43. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  44. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  45. J Agility: Diskvalifikován

  46. J Hra: 28/54, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  47. J Jumping: 28/53, 32.31 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  48. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  49. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  50. Agility L: 4/27, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. Jumping L: 6/26, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  52. Zkouška LA2: 1/8, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  53. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  54. II. zkouška LA2: 4/9, 37.04 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  55. I. zkouška LA2: 2/9, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  56. jumping LA2: 3/9, 25.56 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  57. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  58. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  60. 1. Zka - LA2: 3/8, 38.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  61. 2. Zka - LA2: 5/8, 33.53 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  62. Jumping - Large: Diskvalifikován

  63. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  64. Nedele LA2 1: 2/8, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  65. Nedele LA2 2: 3/8, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  66. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  67. AGILITY L: 11/31, 34.49 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  68. JUMPING L: Diskvalifikován

  69. ZKOUŠKA LA2: 4/11, 43.36 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  70. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  71. Agility - LA: 13/43, 37.12 s, 7.12 tr. b., 3.77 m/s

  72. Jumping LA: 18/44, 28.78 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  73. ZkA - LA2: 5/14, 45.52 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  74. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  75. Agility_: 19/40, 38.83 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  76. Jumping_: 20/40, 36.71 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  77. Zkouška - LA2: 12/20, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  78. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  79. Ju Agility IV: 10/27, 42.72 s, 5.09 tr. b., 4.63 m/s

  80. Ju Agility V: Diskvalifikován

  81. Ju Agility VI: 19/27, 44.45 s, 17.73 tr. b., 4.23 m/s

  82. Ju Jumping IV: 12/27, 34.2 s, 7.81 tr. b., 4.77 m/s

  83. Ju Jumping V: 20/27, 44.55 s, 25.55 tr. b., 3.77 m/s

  84. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  85. Agility L: 10/25, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  86. Jumping L: 13/25, 37.37 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  87. Zkouška LA2: 3/7, 38.33 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  89. 1. zkouška LA2: 1/21, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  90. 2. zkouška LA2: 8/21, 44.34 s, 6.34 tr. b., 3.63 m/s

  91. Junioři L: 1/12, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  92. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  93. Agility I: 5/36, 47.22 s, 4.64 tr. b., 4.13 m/s

  94. Agility II: Diskvalifikován

  95. Agility III: Diskvalifikován

  96. Jumping I: 26/36, 46.19 s, 17.21 tr. b., 3.94 m/s

  97. Jumping II: 14/34, 37.05 s, 12.86 tr. b., 4.62 m/s

  98. Jumping III: 19/33, 42.57 s, 12.84 tr. b., 3.92 m/s

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  100. 1. zkouška LA2: 5/15, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  101. 2. zkouška LA2: 4/15, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  102. Junioři L: 4/12, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  103. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  104. 1. zkouška LA2: 3/17, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  105. 2. zkouška LA2: 3/17, 45.97 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  106. Junioři L: 5/10, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  107. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  108. 1. zkouška LA2: 5/18, 42.5 s, 5.5 tr. b., 3.72 m/s

  109. 2. zkouška LA2: 1/18, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  110. Junioři L: 1/14, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  111. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  112. 1. zkouška LA2: 6/19, 41.0 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  113. 2. zkouška LA2: 7/18, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  114. Junioři L: 7/13, 47.49 s, 33.49 tr. b., 3.16 m/s

  115. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  116. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. 2. zkouška LA2: 6/24, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  118. Junioři L: Diskvalifikován

  119. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  120. Agility L: 16/48, 45.84 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  121. Jumping L: 19/48, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  122. Zkouška - LA2: 13/20, 50.25 s, 30.0 tr. b., 3.58 m/s

  123. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  124. Agility Ju: Diskvalifikován

  125. Agility Squads: 11/76, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  126. Hra Ju: 28/59, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  127. Jumping Ju: 31/59, 45.83 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  128. Jumping Squads: 59/75, 42.23 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  129. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  130. Agility Ne - LA: 28/50, 46.88 s, 11.88 tr. b., 3.54 m/s

  131. Agility So - LA: 17/50, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  132. Jumping Ne - LA: Diskvalifikován

  133. Jumping So - LA: 6/51, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  134. Zka Ne - LA2: Diskvalifikován

  135. Zka So - LA2: 3/18, 44.33 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  136. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  137. II. zkouška LA2: 7/19, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  138. I. zkouška LA2: 6/19, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  139. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  140. 1. Zka - LA2: 9/18, 38.81 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  141. 2. Zka - LA2: 6/18, 39.43 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  142. Jumping - Large: 8/36, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  143. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  144. Agility - Large: Diskvalifikován

  145. Jumping - Large: 24/42, 37.09 s, 12.09 tr. b., 3.99 m/s

  146. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  147. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  148. Agility: 21/38, 33.44 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  149. Jumping: 8/38, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  150. Zka - LA1: 1/11, 26.26 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  151. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  152. 1. Zka - LA1: 9/18, 25.13 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  153. 2. Zka - LA1: 8/18, 50.34 s, 21.34 tr. b., 3.22 m/s

  154. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  155. Agility - Large: 18/35, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  156. Jumping - Large: 17/36, 35.02 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  157. ZkA - LA1: 4/8, 29.19 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  158. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  159. 1. ZK LA1: 2/14, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  160. 2. ZK LA1: 5/13, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  161. Junioři - finále L: 2/9, 42.59 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  162. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  163. 1. ZK LA1: 3/13, 35.41 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  164. 2. ZK LA1: 2/13, 51.05 s, 15.05 tr. b., 2.96 m/s

  165. Junioři L: 2/8, 41.33 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  167. 1. ZK LA1: 2/14, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  168. 2. ZK LA1: 3/14, 29.31 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  169. Junioři L: 4/8, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  170. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  171. 1. ZK LA1: 7/16, 34.81 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  172. 2. ZK LA1: 1/16, 35.34 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  173. Junioři L: 6/15, 34.99 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  174. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  175. 1. zkouška LA1: 2/18, 38.0 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  176. 2. zkouška LA1: 9/16, 45.88 s, 10.88 tr. b., 3.49 m/s

  177. 3. zkouška LA1: 6/16, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  178. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  179. Jumping: Diskvalifikován

  180. ZkA: Diskvalifikován

  181. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  182. Agility - Ne: Diskvalifikován

  183. Agility - So: Diskvalifikován

  184. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  185. Jumping - So: Diskvalifikován

  186. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  187. ZkA - So: 10/18, 56.85 s, 26.85 tr. b., 2.37 m/s