Barbora Vlachová

  1. Číslo: 005025
  2. OSA: Awesome Dogs
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2022
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 048015 (L), Mája

    Arrow_down
  2. 051321 (L), Inukami Anne's Dream

    Arrow_down
  3. 086322 (L), Maffia Deabei

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 06. 2024

  2. 1. Zkouška LA2, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2, Inukami Anne's Dream: 4/12, 52.16 s, 5.16 tr. b., 3.72 m/s

  4. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 25. 05. 2024

  5. 1. Zkouška LA2, Inukami Anne's Dream: 2/8, 48.04 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  6. 2. Zkouška LA2, Inukami Anne's Dream: 2/8, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  7. Pňov - Předhradí - 11. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 20. 04. 2024

  8. Zkouška č. 1 - LA2, Inukami Anne's Dream: 3/5, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  9. Zkouška č. 2 - LA2, Inukami Anne's Dream: 4/5, 53.36 s, 13.36 tr. b., 3.58 m/s

  10. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  11. Jumping 2+3 L, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  12. LA2 I, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  13. LA2 II, Inukami Anne's Dream: 2/5, 45.67 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  14. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  15. LA2 I, Inukami Anne's Dream: 2/5, 44.07 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  16. LA2 II, Inukami Anne's Dream: 1/5, 46.4 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  17. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 08. 12. 2023

  18. Druhá zkouška, Inukami Anne's Dream: 4/6, 52.77 s, 18.77 tr. b., 3.15 m/s

  19. První zkouška, Inukami Anne's Dream: 2/6, 44.58 s, 5.58 tr. b., 3.77 m/s

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  21. Druhá zkouška, Inukami Anne's Dream: 1/7, 41.41 s, 11.41 tr. b., 3.72 m/s

  22. První zkouška, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  23. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  24. 1. Zkouška LA2, Inukami Anne's Dream: 3/10, 43.9 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  25. 2. Zkouška LA2, Inukami Anne's Dream: 3/10, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  27. Agility "AKINU" L, Inukami Anne's Dream: 7/23, 50.37 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  28. Jumping "Fish4Dog" L, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  29. Zkouška "FAMILY BARF" L A2, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  30. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  31. Agility "PetExpert" L, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  32. Jumping A2, A3 "Nakladatelství Plot" L, Inukami Anne's Dream: 11/21, 42.28 s, 12.28 tr. b., 4.02 m/s

  33. Zkouška "Inca Collagen" LA2, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  34. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  35. 1. běh Jumping 0 L, Maffia Deabei: 5/8, 18.7 s, 10.0 tr. b., 6.36 m/s

  36. 1. Zkouška LA2, Inukami Anne's Dream: 4/12, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  37. 2. běh Jumping 0 L, Maffia Deabei: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2, Inukami Anne's Dream: 5/12, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  39. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  40. 1. Jumping LA0, Maffia Deabei: Diskvalifikován

  41. 1. Zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: 2/19, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  42. 2. Jumping LA0, Maffia Deabei: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: 7/19, 39.68 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  44. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  45. 1. Jumping LA0, Maffia Deabei: 3/11, 20.89 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  46. 1. Zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: 2/12, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  47. 2. Jumping LA0, Maffia Deabei: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: 2/12, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  49. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  50. 1. Jumping LA0, Maffia Deabei: 1/11, 17.54 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  51. 1. Zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  52. 2. Jumping LA0, Maffia Deabei: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  54. Ludvíkovice u Děčína - Vánoční dvojzkoušky + Jumpingy A0 a Veteránů, 11. 12. 2022

  55. Jumping LA0 I., Maffia Deabei: 1/9, 22.94 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  56. Jumping LA0 II., Maffia Deabei: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA1 I., Inukami Anne's Dream: 1/6, 47.57 s, 5.57 tr. b., 3.47 m/s

  58. Zkouška LA1 II., Inukami Anne's Dream: 2/6, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  59. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  60. Jumping 1 + 0 L, Inukami Anne's Dream: 1/10, 33.4 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  61. Jumping 1 + 0 L, Maffia Deabei: Diskvalifikován

  62. LA0 I, Maffia Deabei: Diskvalifikován

  63. LA0 II, Maffia Deabei: Diskvalifikován

  64. LA1 III, Inukami Anne's Dream: 2/6, 43.84 s, 8.84 tr. b., 3.17 m/s

  65. LA1 IV, Inukami Anne's Dream: 3/7, 54.88 s, 13.88 tr. b., 2.84 m/s

  66. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  67. 1. Zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: 4/11, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  68. 2. Zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: 5/11, 38.91 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  69. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  70. II. Jump LA0, Maffia Deabei: 1/2, 16.78 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  71. I. Jump LA0, Maffia Deabei: 2/2, 17.09 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  72. Beroun - Berounský speciál pro agi naděje (A0, A1), 05. 11. 2022

  73. 1. zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: 2/12, 26.71 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  74. 2. zkouška LA1, Inukami Anne's Dream: 4/12, 44.42 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  75. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  76. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, Inukami Anne's Dream: 12/24, 58.87 s, 16.87 tr. b., 3.52 m/s

  77. Jumping L Collalloc, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA1 Vitakraft, Inukami Anne's Dream: 4/6, 53.27 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  79. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  80. Zkouška A1 II. L, Inukami Anne's Dream: Diskvalifikován

  81. Zkouška A1 I. L, Inukami Anne's Dream: 7/12, 59.17 s, 30.17 tr. b., 2.59 m/s

  82. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  83. Jumping Veteráni L, Mája: 1/1, 22.5 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  85. A3 II L, Mája: Diskvalifikován

  86. A3 I L, Mája: Diskvalifikován

  87. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  88. 1. zkouška LA3, Mája: 3/6, 44.93 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  89. 2. zkouška LA3, Mája: 1/6, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  90. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  91. 1. Zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  93. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  94. II. zkouška LA3, Mája: 9/14, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. I. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  96. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  97. Druhá zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  98. První zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  99. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  100. Zkouška1 LA3, Mája: Diskvalifikován

  101. Zkouška2 LA3, Mája: 11/13, 46.3 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  102. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  103. Zkouška1 LA3, Mája: 7/13, 48.69 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  104. Zkouška2 LA3, Mája: 5/13, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  105. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  106. LA3 - I., Mája: 5/10, 46.64 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  107. LA3 - II., Mája: Diskvalifikován

  108. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  109. Batmanova zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  110. Supermanova zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  111. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  112. Agility L, Mája: Diskvalifikován

  113. Jumping L, Mája: 8/27, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  114. Zkouška A3 L, Mája: Diskvalifikován

  115. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  116. LA3 1zk, Mája: 5/13, 45.55 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  117. LA3 2zk, Mája: 4/13, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  118. LA3 3zk, Mája: Diskvalifikován

  119. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  120. II. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  122. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  123. 1.zkouška LA3 , Mája: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška LA3 , Mája: 2/12, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  125. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  126. II. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  127. I. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  128. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  129. Zkouška LA3 I, Mája: Diskvalifikován

  130. Zkouška LA3 II, Mája: Diskvalifikován

  131. 1. Jumping L, Mája: Diskvalifikován

  132. 2. Jumping L, Mája: 17/27, 43.52 s, 20.52 tr. b., 3.98 m/s

  133. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  134. Jumping LA2+LA3, Mája: 7/15, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  135. 1. Zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  136. 2.Zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  137. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  138. Druhá zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  139. První zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  140. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  141. Agility LA, Mája: 5/32, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  142. Jumping LA, Mája: 4/32, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  143. Zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  144. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  145. LA3 1. LA3, Mája: Diskvalifikován

  146. LA3 2. LA3, Mája: 4/20, 44.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  147. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  148. 1. zkouška LA3, Mája: 6/11, 44.33 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  149. 2. Zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  150. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  151. Agility, Mája: Diskvalifikován

  152. Jumping, Mája: 11/28, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  153. Zkouška, Mája: Diskvalifikován

  154. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  155. Zkouška III. LA3, Mája: 3/22, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  156. Zkouška II. LA3, Mája: Diskvalifikován

  157. Zkouška I. LA3, Mája: Diskvalifikován

  158. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  159. Agility L, Mája: 15/29, 41.2 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  160. Jumping L, Mája: 9/29, 27.48 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  161. Zkouška - LA3, Mája: 6/17, 46.21 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  162. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  163. AGILITY DRUZSTVA, Mája: Diskvalifikován

  164. J Agility, Mája: 26/53, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  165. J Hra, Mája: Diskvalifikován

  166. J Jumping, Mája: 29/53, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  167. JUMPING DRUZSTVA, Mája: 45/79, 37.01 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  168. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  169. Soutěž družstev, Mája: 25/52, 43.97 s, 13.97 tr. b., 3.62 m/s

  170. Soutěž dvojic, Mája: 11/50, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  171. Soutěž fen proti psům, Mája: 8/46, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  172. Soutěž klubů, Mája: 16/52, 44.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  173. Soutěž podle plemen, Mája: 21/48, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  174. Soutěž podle roku narození, Mája: Diskvalifikován

  175. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  176. Zkouška LA3, Mája: 4/7, 38.69 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  177. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  178. Zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  179. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  180. Jumping L, Mája: 10/44, 34.52 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  181. Jumping neděle L, Mája: 13/41, 30.41 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  182. Zkouška LA3, Mája: 4/16, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  183. Zkouška neděle LA3, Mája: Diskvalifikován

  184. Zkouška 2 LA3, Mája: Diskvalifikován

  185. Zkouška 2 neděle LA3, Mája: Diskvalifikován

  186. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  187. Agility_, Mája: 20/40, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  188. Jumping_, Mája: 18/40, 42.59 s, 17.59 tr. b., 3.83 m/s

  189. Zkouška - LA3, Mája: 2/13, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  190. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  191. 1. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška LA3, Mája: 4/7, 45.97 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  193. 3. zkouška LA3, Mája: 2/7, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  194. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  195. Agility L, Mája: 1/25, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  196. Jumping L, Mája: 12/25, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  197. Zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  198. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  199. Zkouška 1 LA3, Mája: 7/17, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  200. Zkouška 2 LA3, Mája: 4/17, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  201. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  202. Zkoukša 1 LA3, Mája: Diskvalifikován

  203. Zkouška 2 LA3, Mája: Diskvalifikován

  204. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  205. LA3-1 LA3, Mája: 4/7, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  206. LA3-2 LA3, Mája: 2/7, 47.15 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  207. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  208. ZkA. II. LA3, Mája: 10/26, 45.8 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  209. ZkA. I. LA3, Mája: Diskvalifikován

  210. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  211. Agility I, Mája: 14/36, 44.24 s, 16.66 tr. b., 4.41 m/s

  212. Agility II, Mája: Diskvalifikován

  213. Agility III, Mája: Diskvalifikován

  214. Jumping I, Mája: 14/36, 38.91 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  215. Jumping II, Mája: 10/34, 34.61 s, 5.42 tr. b., 4.94 m/s

  216. Jumping III, Mája: 22/33, 34.24 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  217. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  218. Junioři L, Mája: 7/12, 32.66 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  219. 1. zkouška LA3, Mája: 7/20, 42.13 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  220. 2. zkouška LA3, Mája: 5/20, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  221. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  222. 1 LA3, Mája: 10/15, 39.1 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  223. 2 LA3, Mája: 5/15, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  224. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  225. II. Packa LA3, Mája: Diskvalifikován

  226. I. Packa LA3, Mája: Diskvalifikován

  227. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  228. Junioři L, Mája: Diskvalifikován

  229. 1. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  230. 2. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  231. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  232. II. zkouška LA3, Mája: 14/24, 39.02 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  233. I. zkouška LA3, Mája: 10/24, 40.98 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  234. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  235. Junioři L, Mája: 8/14, 31.74 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  236. 1. zkouška LA3, Mája: 9/25, 40.33 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  237. 2. zkouška LA3, Mája: 2/25, 46.25 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  238. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  239. Junioři L, Mája: 4/13, 32.65 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  240. 1. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  241. 2. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  242. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  243. Junioři L, Mája: Diskvalifikován

  244. 1. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  245. 2. zkouška LA3, Mája: 3/22, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  246. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  247. II. zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  248. II. zkouška LA3, Mája: 6/12, 49.42 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  249. I. zkouška LA2, Mája: 1/19, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  250. I. zkouška LA3, Mája: Diskvalifikován

  251. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  252. Agility L, Mája: Diskvalifikován

  253. Jumping L, Mája: 31/48, 32.92 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  254. Zkouška - LA2, Mája: 12/20, 37.82 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  255. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  256. Agility Open L, Mája: Diskvalifikován

  257. Jumping Open L, Mája: 6/35, 30.65 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  258. Zkouška LA2 LA2, Mája: Diskvalifikován

  259. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  260. Zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  261. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  262. Agility L, Mája: Diskvalifikován

  263. Jumping L, Mája: 2/31, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  264. Zkouška - LA2, Mája: Diskvalifikován

  265. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  266. Agility Kluby Large, Mája: Diskvalifikován

  267. Jumping Družstva Large, Mája: 7/57, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  268. Jumping Dvojice Large, Mája: Diskvalifikován

  269. Podle roku narození Large, Mája: 17/55, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  270. Soutěž feny proti psům Large, Mája: 11/53, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  271. Soutěž plemen Large, Mája: Diskvalifikován

  272. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  273. Zkouška LA2, Mája: 1/9, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  274. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  275. Zkouška LA2, Mája: 3/13, 35.72 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  276. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  277. Zkouška II LA2, Mája: 3/21, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  278. Zkouška I LA2, Mája: 10/21, 33.38 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  279. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  280. Jumping - Large, Mája: 7/36, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  281. 1. Zka - LA2, Mája: 5/18, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  282. 2. Zka - LA2, Mája: Diskvalifikován

  283. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  284. ZkA. I. LA2, Mája: 3/26, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  285. ZkA. ll. LA2, Mája: Diskvalifikován

  286. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  287. 1. běh LA2, Mája: 9/25, 35.37 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  288. 2. běh LA2, Mája: Diskvalifikován

  289. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  290. Zkouška LA2, Mája: 8/17, 40.67 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  291. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  292. Agility L, Mája: Diskvalifikován

  293. Hra L, Mája: 10/18, 22.0 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  294. Jumping L, Mája: 6/15, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  295. Zkouška LA2, Mája: 3/10, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  296. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  297. Agility 1 Ju, Mája: 25/33, 48.31 s, 24.54 tr. b., 3.93 m/s

  298. Agility 2 Ju, Mája: 18/33, 37.98 s, 15.43 tr. b., 4.48 m/s

  299. Agility 3 Ju, Mája: Diskvalifikován

  300. Agility 4 Ju, Mája: 16/33, 41.72 s, 14.7 tr. b., 4.07 m/s

  301. Jumping 1 Ju, Mája: Diskvalifikován

  302. Jumping 2 Ju, Mája: Diskvalifikován

  303. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  304. Agility - Large, Mája: 15/35, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  305. Jumping - Large, Mája: Diskvalifikován

  306. ZkA - LA2, Mája: 9/17, 45.07 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  307. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  308. III. zkouška LA2, Mája: 2/23, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  309. II. zkouška LA2, Mája: 12/23, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  310. I. zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  311. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  312. Agility 1, Mája: 38/128, 46.93 s, 15.93 tr. b., 4.18 m/s

  313. Agility 2, Mája: 54/128, 42.02 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  314. Jumping 1, Mája: Diskvalifikován

  315. Jumping 2, Mája: Diskvalifikován

  316. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  317. Agility Trial I, Mája: 8/29, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  318. Jumping Trial I, Mája: 16/27, 32.32 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  319. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  320. Junioři - finále L, Mája: Diskvalifikován

  321. 1. ZK LA2, Mája: 11/29, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  322. 2. ZK LA2, Mája: Diskvalifikován

  323. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  324. Agility, Mája: 21/43, 45.92 s, 25.0 tr. b., 4.03 m/s

  325. Agility, Mája: Diskvalifikován

  326. Jumping, Mája: 17/48, 40.14 s, 16.14 tr. b., 3.89 m/s

  327. Jumping, Mája: Diskvalifikován

  328. Zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  329. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  330. Zkouška1 LA2, Mája: Diskvalifikován

  331. Zkouška 2 LA2, Mája: 3/33, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  332. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  333. Zkouška 1 LA2, Mája: 23/39, 38.4 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  334. Zkouška 2 LA2, Mája: Diskvalifikován

  335. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  336. Junioři L, Mája: 5/8, 41.38 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  337. 1. ZK LA2, Mája: Diskvalifikován

  338. 2. ZK LA2, Mája: Diskvalifikován

  339. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  340. Agility, Mája: 11/47, 42.21 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  341. Jumping, Mája: Diskvalifikován

  342. Zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  344. 1. ZK LA2, Mája: Diskvalifikován

  345. 2. ZK LA2, Mája: Diskvalifikován

  346. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  347. Agility, Mája: Diskvalifikován

  348. Jumping, Mája: 14/48, 38.02 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  349. Zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  350. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  351. 1. zkouška LA2, Mája: 11/34, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  352. 2. zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  353. 3. zkouška LA2, Mája: 18/34, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  354. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  355. Junioři L, Mája: 4/13, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  356. 1. zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  357. 2. zkouška LA2, Mája: 13/28, 39.75 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  358. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  359. Agility družstva, Mája: 28/77, 42.96 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  360. Agility - junioři, Mája: 24/52, 48.58 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  361. Jumping družstva, Mája: 54/77, 30.37 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  362. Jumping - junioři, Mája: 39/54, 39.06 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  363. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  364. 1. ZK LA2, Mája: Diskvalifikován

  365. 2. ZK LA2, Mája: Diskvalifikován

  366. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  367. Agility, Mája: 16/51, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  368. Jumping, Mája: 15/51, 33.53 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  369. Zka - LA2, Mája: Diskvalifikován

  370. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  371. Agility L, Mája: Diskvalifikován

  372. Jumping L, Mája: Diskvalifikován

  373. Zkouška LA2, Mája: 6/16, 35.89 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  374. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  375. Agility L, Mája: 25/50, 36.02 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  376. Jumping L, Mája: 18/49, 32.21 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  377. Zkoušky LA2, Mája: 10/30, 37.45 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  378. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  379. Zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  380. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  381. Zkouška LA2, Mája: Diskvalifikován

  382. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  383. Zkouška LA2, Mája: 3/12, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  384. Cvikov - 23. Cvikovské zkoušky agility, 08. 08. 2016

  385. Zkouška LA2, Mája: 3/12, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  386. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  387. 1. zkouška LA2, Mája: 4/5, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  388. 2. zkouška LA2, Mája: 4/5, 42.47 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  389. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  390. Agility L, Mája: 5/48, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  391. Jumping L, Mája: Diskvalifikován

  392. Zkouška LA2, Mája: 8/18, 43.52 s, 25.0 tr. b., 3.91 m/s

  393. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  394. QA5 Agility, Mája: Diskvalifikován

  395. QA6 Agility, Mája: Diskvalifikován

  396. QJ5 Jumping, Mája: Diskvalifikován

  397. QJ6 Jumping, Mája: Diskvalifikován

  398. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  399. I Agility, Mája: Diskvalifikován

  400. II Agility, Mája: 11/32, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  401. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  402. Agility So Large, Mája: 19/42, 46.86 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  403. Jumping Ne Large, Mája: 21/37, 35.17 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  404. Jumping So Large, Mája: 16/43, 37.87 s, 25.0 tr. b., 4.36 m/s

  405. LA2 Ne, Mája: Diskvalifikován

  406. LA2 So, Mája: Diskvalifikován

  407. Mistrovské Agility Large, Mája: Diskvalifikován

  408. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  409. Agility L L, Mája: 13/22, 46.81 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  410. A2 LA2, Mája: 1/9, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  411. Jumping L L, Mája: 8/25, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  412. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  413. Agility - Ne, Mája: 12/26, 44.74 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  414. Agility - So, Mája: Diskvalifikován

  415. Jumping - Ne, Mája: 18/26, 33.31 s, 27.31 tr. b., 3.72 m/s

  416. Jumping - So, Mája: 9/25, 40.97 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  417. ZkA - Ne, Mája: 8/11, 39.81 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  418. ZkA - So, Mája: Diskvalifikován

  419. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  420. QA1 Agility, Mája: Diskvalifikován

  421. QA2 Agility, Mája: Diskvalifikován

  422. QJ1 Jumping, Mája: 65/213, 42.89 s, 6.89 tr. b., 4.17 m/s

  423. QJ2 Jumping, Mája: 89/197, 46.46 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  424. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  425. Agility I, Mája: Diskvalifikován

  426. Agility II, Mája: Diskvalifikován

  427. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  428. Agility, Mája: Diskvalifikován

  429. Jumping, Mája: 12/31, 31.82 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  430. ZkA, Mája: Diskvalifikován

  431. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  432. Junioři L, Mája: 3/13, 43.64 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  433. 1. ZK LA1, Mája: 11/18, 37.78 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  434. 2. ZK LA1, Mája: 6/17, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  435. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  436. Agility, Mája: 31/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  437. Agility 2, Mája: 40/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  438. Jumping, Mája: 33/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  439. Jumping 2, Mája: 15/49, 41.55 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  440. Zkouška, Mája: 1/16, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  441. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  442. Junioři L, Mája: 4/10, 39.83 s, 1.83 tr. b., 3.77 m/s

  443. 1. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  444. 2. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  445. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  446. Agility, Mája: Diskvalifikován

  447. Jumping, Mája: Diskvalifikován

  448. Zkouška, Mája: Diskvalifikován

  449. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  450. JUNIOŘI L, Mája: 3/14, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  451. 1. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  452. 2. ZK LA1, Mája: 7/24, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  453. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  454. ZkA 1 Ne, Mája: Diskvalifikován

  455. ZkA 1 So, Mája: 8/16, 29.6 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  456. ZkA 2 Ne, Mája: Diskvalifikován

  457. ZkA 2 So, Mája: 7/16, 34.74 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  458. ZkA 3 Ne, Mája: Diskvalifikován

  459. ZkA 3 So, Mája: 8/16, 33.48 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  460. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  461. agility, Mája: 13/51, 41.57 s, 21.57 tr. b., 4.16 m/s

  462. jumping, Mája: Diskvalifikován

  463. zkouška, Mája: 9/13, 40.71 s, 11.71 tr. b., 3.05 m/s

  464. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  465. Junioři L, Mája: 2/10, 36.07 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  466. 1. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  467. 2. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  468. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  469. JUNIOŘI L, Mája: Diskvalifikován

  470. 1. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  471. 2. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  472. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  473. Junioři L, Mája: 1/5, 42.08 s, 17.08 tr. b., 3.33 m/s

  474. 1. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  475. 2. ZK LA1, Mája: Diskvalifikován

  476. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  477. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Mája: Diskvalifikován

  478. Jumping L, Mája: 26/54, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  479. Zkouška Agility LA1, Mája: Diskvalifikován

  480. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  481. Agility, Mája: Diskvalifikován

  482. Agility - D, Mája: 15/23, 54.27 s, 33.27 tr. b., 3.17 m/s

  483. Jumping, Mája: Diskvalifikován

  484. Jumping - D, Mája: 13/23, 37.55 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  485. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  486. Agility L, Mája: Diskvalifikován

  487. Agility NE L, Mája: Diskvalifikován

  488. Jumping L, Mája: 15/48, 46.18 s, 18.18 tr. b., 3.12 m/s

  489. Jumping NE L, Mája: 20/44, 40.19 s, 22.19 tr. b., 3.41 m/s

  490. Zkouška NE LA1, Mája: 6/18, 24.19 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  491. Zouška LA1, Mája: Diskvalifikován

  492. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  493. 1. zkouška LA1, Mája: 7/23, 35.28 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  494. 2. zkouška LA1, Mája: 10/23, 42.12 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  495. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  496. Zkouška LA1, Mája: 6/11, 27.75 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  497. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  498. Zkouška LA1, Mája: Diskvalifikován