Cz En

062316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Klevarová, Agility DDM Hranice

    Člen KA

Pes

  1. A little Ariel White Carpathians, Border kolie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  2. 1. Agility L Junioři: 11/20, 54.05 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  3. 2. Agility L Junioři: 4/20, 39.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  4. 3. Jumping L Junioři: Diskvalifikován

  5. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  6. Agility J Individual: Diskvalifikován

  7. Agility Squads: Diskvalifikován

  8. Jumping J Individual: 2/14, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  9. Jumping Squads: 2/22, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  10. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  11. ZkA I: 1/19, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  12. ZkA II: 3/19, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  13. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  14. Agility J: 3/49, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  15. Agility Squads as Individual: 5/63, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  16. Jumping J: Diskvalifikován

  17. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  18. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  19. 1. Large - Agi - Junioři: 2/28, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  20. 2. Large - Agi - Junioři: 5/28, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  21. 3. Large - Jum - Junioři: 14/27, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  22. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  23. J Agility IV: Diskvalifikován

  24. J Agility V: 8/24, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  25. J Agility VI: 10/24, 43.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. J Jumping III: 5/24, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  27. J Jumping IV: 1/24, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  28. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  29. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  30. TRIAL I. LA2: 5/18, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  31. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  32. J Agility I: Diskvalifikován

  33. J Agility II: 9/29, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  34. J Agility III: 3/29, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  35. J Jumping I: 8/29, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  36. J Jumping II: 5/29, 37.14 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  37. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  38. 1. zkouška LA2: 1/10, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  39. 2. zkouška LA2: 4/10, 39.47 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  40. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  41. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  42. J Agility: 2/53, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  43. J Hra: 4/54, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  44. J Jumping: 4/53, 27.93 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  45. JUMPING DRUZSTVA: 1/79, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  46. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  47. 1. Agility L: 7/30, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  48. 1. Jumping L: 12/30, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  49. 2. Agility L: 8/30, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  50. 2. Jumping L: 13/30, 32.99 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  51. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  52. Agility A2A3: 9/95, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  53. Agility Squads as individual: 40/157, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  54. Jumping A2A3: 36/113, 41.37 s, 6.37 tr. b., 4.4 m/s

  55. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  56. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  57. Special Agility: 8/159, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  58. Special Final: 12/28, 45.53 s, 7.53 tr. b., 3.82 m/s

  59. Special Jumping: 44/153, 33.98 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  60. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  61. Ju Agility IV: 9/27, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  62. Ju Agility V: 1/27, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  63. Ju Agility VI: 1/27, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  64. Ju Jumping IV: 2/27, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  65. Ju Jumping V: 2/27, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  66. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  67. Agility I: 7/36, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  68. Agility II: Diskvalifikován

  69. Agility III: Diskvalifikován

  70. Jumping I: 19/36, 37.3 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  71. Jumping II: Diskvalifikován

  72. Jumping III: 2/33, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  73. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  74. Agility I: 2/18, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  75. Agility II: 5/18, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  76. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  77. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  78. Zkouška č.2 LA2: 3/22, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  79. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  80. Agility Ju: Diskvalifikován

  81. Agility Squads: 17/76, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  82. Hra Ju: 1/59, 29.9 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  83. Jumping Ju: 16/59, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  84. Jumping Squads: 4/75, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  86. 1. Agility L: 3/31, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  87. 1. Jumping L: 4/31, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  88. 2. Agility L: 1/30, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  89. 2. Jumping L: 1/31, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  90. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  91. QA1 agility: 39/135, 47.62 s, 7.62 tr. b., 3.91 m/s

  92. QA2 agility: Diskvalifikován

  93. QA3 agility: 16/130, 45.01 s, 1.01 tr. b., 4.09 m/s

  94. QJ1 jumping: 40/135, 39.43 s, 5.43 tr. b., 3.96 m/s

  95. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  96. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  97. Agility 1 Ju: 1/33, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  98. Agility 2 Ju: 13/33, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  99. Agility 3 Ju: 2/33, 38.43 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  100. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  101. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 Ju: 13/32, 31.02 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  103. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  104. Agility Trial I: 1/24, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  105. Agility Trial II: 4/24, 50.2 s, 12.2 tr. b., 3.35 m/s

  106. Agility Trial III: Diskvalifikován

  107. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  108. Agility - děti: 5/22, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  109. Agility družstva: 23/77, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  110. Hra - děti: 11/22, 36.56 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  111. Jumping - děti: 2/22, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  112. Jumping družstva: 13/77, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  113. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  114. 1. Zkouška LA1: 1/16, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  115. 2. Zkouška LA1: 3/16, 31.32 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  116. 3. Zkouška LA1: 1/16, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  117. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  118. Agility L: 5/43, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  119. Jumping L: 3/43, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  120. Zkouška LA1: 2/12, 27.12 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s