Cz En

J Agility II

  1. Datum: 30. 03. 2019
  2. Závod: Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.58 s
  6. Maximální čas: 94.2 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 42.63 4.69 V V
2 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 42.8 4.67 V V
3 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 0 0.0 0.0 46.27 4.32 V V
4 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 3.15 3.15 52.73 3.79 V V
5 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star 1 0 0.0 5.0 41.32 4.84 V V
6 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 1 0 0.0 5.0 41.44 4.83 V V
7 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 43.16 4.63 V V
8 008318 Lucie Frimmelová Femme Fatale Dajavera 1 0 0.0 5.0 47.2 4.24 V V
9 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 2 0 0.0 10.0 43.1 4.64 VD VD
10 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 1 0.0 10.0 44.94 4.45 VD VD
11 067916 Aneta Indráková A3Ch Cookie Borderhaste 2 0 5.36 15.36 54.94 3.64 VD VD
12 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 3 1 0.91 20.91 50.49 3.96 D D
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079618 Tereza Vaverková Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084918 Bára Poskerová A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072917 Kristýna Mírková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009815 Barbora Pyšková A3Ch Pikao Daraskár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071318 Aneta Fricová A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká A3Ch Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020915 Jana Nekolná Amerigo Vespucci Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková A3Ch Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO