Cz En

084918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Bára Poskerová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Jerry, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  5. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  7. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  8. Agility J: 14/49, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  9. Agility Squads as Individual: 32/63, 35.09 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  10. Jumping J: 18/49, 33.63 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  11. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  13. 1. Large - Agi - Junioři: 6/28, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. 2. Large - Agi - Junioři: 1/28, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  15. 3. Large - Jum - Junioři: 7/27, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  16. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  17. J Agility IV: Diskvalifikován

  18. J Agility V: 17/24, 46.9 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  19. J Agility VI: 8/24, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  20. J Jumping III: Diskvalifikován

  21. J Jumping IV: 8/24, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  22. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  23. TRIAL I. LA3: 2/15, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  24. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  25. J Agility I: 1/29, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  26. J Agility II: Diskvalifikován

  27. J Agility III: 2/29, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  28. J Jumping I: 2/29, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  29. J Jumping II: 8/29, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  30. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  31. Agility Trial I: 2/18, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  32. Agility Trial II: 1/18, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  33. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  34. Trial I: 2/15, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  35. Trial II: 2/15, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  36. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  37. Zkouška 1 LA2: 1/16, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  38. Zkouška 2 LA2: 1/16, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  39. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  40. Agility Trial I: 1/17, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  41. Agility Trial II: 5/17, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s