Cz En

J Agility I

  1. Datum: 30. 03. 2019
  2. Závod: Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.97 s
  6. Maximální čas: 81.65 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084918 Bára Poskerová A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 35.81 5.33 V V
2 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 37.96 5.03 V V
3 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 38.49 4.96 V V
4 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 0 0.0 0.0 39.64 4.82 V V
5 071318 Aneta Fricová A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 40.81 4.68 V V
6 017518 Adéla Kožnarová Maggie 1 0 0.0 5.0 41.65 4.59 V V
7 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 0.0 5.0 42.06 4.54 V V
8 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 0 0 5.85 5.85 48.82 3.91 V V
9 008318 Lucie Frimmelová Femme Fatale Dajavera 3 0 0.0 15.0 42.92 4.45 VD VD
10 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 0 2 6.88 16.88 49.85 3.83 D D
11 072917 Kristýna Mírková Daisy 0 0 17.17 17.17 60.14 3.18 D D
12 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 1 1 7.68 17.68 50.65 3.77 D D
13 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 2 2 6.91 26.91 49.88 3.83 BO BO
DIS 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079618 Tereza Vaverková Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020915 Jana Nekolná Amerigo Vespucci Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO