Cz En

008318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Frimmelová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Femme Fatale Dajavera, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  2. J Agility I: 9/29, 42.92 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. J Agility II: 8/29, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  4. J Agility III: 19/29, 43.33 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  5. J Jumping I: 10/29, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  6. J Jumping II: 10/29, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  7. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  8. Agility Trial I: 4/18, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  9. Agility Trial II: 3/18, 50.04 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  10. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  11. 1. zkouška LA2: 5/10, 39.06 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  12. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  14. Agility Trial I: 6/18, 52.32 s, 11.32 tr. b., 3.25 m/s

  15. Agility Trial II: Diskvalifikován

  16. Agility Trial III: 2/18, 39.41 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  17. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  18. Agility Trial I: Diskvalifikován

  19. Agility Trial II: Diskvalifikován

  20. Agility Trial III: 1/16, 40.76 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  21. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  22. AGILITY DRUZSTVA: 17/79, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  23. D Agility: 11/26, 37.36 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  24. D Hra: 1/25, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  25. D Jumping: 14/26, 34.76 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  26. JUMPING DRUZSTVA: 6/79, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  28. 1. Agility L: 10/30, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  29. 1. Jumping L: 15/30, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  30. 2. Agility L: 11/30, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  31. 2. Jumping L: 24/30, 62.19 s, 18.19 tr. b., 2.78 m/s

  32. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  33. Agility LA: 9/20, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  34. Jumping LA: 4/21, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  35. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  37. D Agility I: 4/14, 38.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  38. D Agility II: 5/14, 34.64 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  39. D Agility III: 1/12, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  40. D Agility IV: 1/12, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  41. D Jumping I: 2/14, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  42. D Jumping II: 1/13, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  43. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  44. Zkouška LA2 1.běh: 3/20, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  45. Zkouška LA2 2.běh: 13/20, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  46. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  47. Agility LA: Diskvalifikován

  48. Jumping LA: 12/40, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  49. Zkouška LA2: 10/22, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  50. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  51. Agility I: 6/18, 38.31 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  52. Agility II: Diskvalifikován

  53. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  54. 1. zkouška LA2: 2/22, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  55. 2. zkouška LA2: 3/22, 41.48 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s