Cz En

032017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Štihlová

    Člen KA

Pes

  1. Dark Diamond Svěží vítr, Australský ovčák

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  2. Agility Trial I: 10/17, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  3. Agility Trial II: 7/17, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  4. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  5. Agility Trial I: 6/14, 46.83 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  6. Agility Trial II: Diskvalifikován

  7. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  8. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  9. J Agility: 35/53, 51.21 s, 28.27 tr. b., 3.79 m/s

  10. J Hra: Diskvalifikován

  11. J Jumping: 26/53, 31.58 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  12. JUMPING DRUZSTVA: 23/79, 42.39 s, 0.39 tr. b., 4.01 m/s

  13. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  14. 1.zkouška LA2: 9/23, 36.17 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  15. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  17. 1. Zkouška - neděle LA2: 1/11, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. 1. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška - neděle LA2: 9/11, 48.88 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  20. 2. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  21. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  22. 3. Zkouška - sobota LA2: 5/10, 39.25 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  23. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  24. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  25. Ju Agility V: Diskvalifikován

  26. Ju Agility VI: 16/27, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  27. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  28. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  29. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  30. Agility I: 15/36, 51.1 s, 18.52 tr. b., 3.82 m/s

  31. Agility II: Diskvalifikován

  32. Agility III: 5/34, 46.35 s, 7.66 tr. b., 4.29 m/s

  33. Jumping I: Diskvalifikován

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Jumping III: 15/33, 40.4 s, 10.67 tr. b., 4.13 m/s

  36. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  37. Agility I: Diskvalifikován

  38. Agility II: Diskvalifikován

  39. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  40. Agility Ju: 23/59, 46.43 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  41. Agility Squads: 36/76, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  42. Hra Ju: Diskvalifikován

  43. Jumping Ju: 29/59, 44.46 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  44. Jumping Squads: 43/75, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  45. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  46. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  47. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  48. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  49. Agility Open: Diskvalifikován

  50. Agility Trial: 3/16, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  51. Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  53. 1. Zk LA2: 15/23, 36.6 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  54. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  55. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  56. 1. Agility L: 1/31, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  57. 1. Jumping L: 2/31, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  58. 2. Agility L: 16/30, 41.48 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  59. 2. Jumping L: Diskvalifikován