Cz En

Agility III

  1. Datum: 18. 03. 2018
  2. Závod: Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.69 s
  6. Maximální čas: 65.54 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 2.84 2.84 46.53 4.28 V V
2 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 0 3.06 3.06 46.75 4.26 V V
3 079317 Alena Frimmelová Miss Corky Black Chevers 0 0 4.59 4.59 48.28 4.12 V V
4 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.23 5.23 43.92 4.53 V V
5 032017 Anežka Štihlová Dark Diamond Svěží vítr 1 0 2.66 7.66 46.35 4.29 VD VD
6 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 0 0 8.02 8.02 51.71 3.85 VD VD
7 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 0 0 8.05 8.05 51.74 3.85 VD VD
8 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 4.21 9.21 47.9 4.15 VD VD
9 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 2 0 0.0 10.0 42.66 4.66 VD VD
10 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 0 5.92 10.92 49.61 4.01 VD VD
11 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 1 0 6.73 11.73 50.42 3.95 VD VD
12 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 1 0 7.62 12.62 51.31 3.88 VD VD
13 000516 Adéla Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 3 0 0.0 15.0 39.72 5.01 VD VD
14 067515 Lucie Jirmanová Argo 2 0 6.04 16.04 49.73 4.0 D D
15 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star 2 1 10.08 25.08 53.77 3.7 D D
16 065917 Vladimír Macura Meggie 4 1 3.37 28.37 47.06 4.23 BO BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093316 Nikola Králová Bekky Bellis Calista Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086512 Nikola Mrvová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048015 Barbora Vlachová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089917 Kateřina Mrázková Ascot Ryan Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098115 Karolína Sobalová Bella Fantagira Nebeský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085115 Lucie Švandová Britney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO