Cz En

086512

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Mrvová, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Sára, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  2. AGILITY DRUZSTVA: 7/79, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. J Agility: 7/53, 43.78 s, 0.84 tr. b., 4.43 m/s

  4. J Hra: 12/54, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  5. J Jumping: 30/53, 34.06 s, 6.02 tr. b., 4.84 m/s

  6. JUMPING DRUZSTVA: 20/79, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  7. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  8. Agility_: 5/40, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  9. Jumping_: Diskvalifikován

  10. Zkouška - LA2: 3/20, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  11. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  12. Ju Agility IV: 13/27, 39.21 s, 6.58 tr. b., 5.05 m/s

  13. Ju Agility V: 4/27, 35.29 s, 2.14 tr. b., 4.68 m/s

  14. Ju Agility VI: 2/27, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  15. Ju Jumping IV: 5/27, 33.48 s, 2.09 tr. b., 4.87 m/s

  16. Ju Jumping V: 10/27, 38.48 s, 4.48 tr. b., 4.37 m/s

  17. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  18. Agility L: 3/25, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  19. Jumping L: Diskvalifikován

  20. Zkouška LA2: 2/7, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  21. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: 7/36, 42.65 s, 10.31 tr. b., 4.57 m/s

  24. Agility III: Diskvalifikován

  25. Jumping I: 10/36, 42.24 s, 3.26 tr. b., 4.31 m/s

  26. Jumping II: 3/34, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  27. Jumping III: 3/33, 35.33 s, 0.6 tr. b., 4.73 m/s

  28. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  29. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška LA2: 2/15, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  31. Junioři L: 3/12, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  32. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  33. Agility - hra Large: 7/24, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  34. Agility SuperG - Challenge Large: 5/14, 50.35 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  35. Jumping - hra Large: 3/24, 29.01 s, 2.01 tr. b., 3.72 m/s

  36. Jumping SuperG - Challenge Large: 4/14, 54.09 s, 0.09 tr. b., 3.81 m/s

  37. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  38. Agility L: 19/48, 49.24 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  39. Jumping L: 10/48, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  40. Zkouška - LA2: 4/20, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  41. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  42. Agility Ju: 20/59, 40.49 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  43. Agility Squads: 24/76, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  44. Hra Ju: 21/59, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  45. Jumping Ju: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads: 44/75, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  47. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  48. 1. Zka - LA2: 4/19, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  49. 2. Zka - LA2: 5/18, 25.15 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  50. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  51. QA1 agility: Diskvalifikován

  52. QA2 agility: Diskvalifikován

  53. QA3 agility: Diskvalifikován

  54. QJ1 jumping: 43/135, 41.18 s, 7.18 tr. b., 3.79 m/s

  55. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  56. QJ3 jumping: 51/118, 42.55 s, 8.55 tr. b., 4.11 m/s

  57. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  58. Agility 1 Ju: 18/33, 47.0 s, 13.23 tr. b., 4.04 m/s

  59. Agility 2 Ju: 17/33, 39.81 s, 12.26 tr. b., 4.27 m/s

  60. Agility 3 Ju: 19/33, 46.05 s, 11.02 tr. b., 4.26 m/s

  61. Agility 4 Ju: 13/33, 40.07 s, 13.05 tr. b., 4.24 m/s

  62. Jumping 1 Ju: 12/33, 32.45 s, 2.8 tr. b., 4.59 m/s

  63. Jumping 2 Ju: 5/32, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  64. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  65. Agility Trial I: 12/29, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  66. Jumping Trial I: 5/27, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  67. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  68. Agility: Diskvalifikován

  69. Jumping: Diskvalifikován

  70. Zka - LA2: 2/11, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  71. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  72. 1. zkouška LA2: 2/28, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  73. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. Junioři L: 9/13, 53.87 s, 15.87 tr. b., 3.04 m/s

  75. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  76. 1. ZK LA2: 5/29, 41.64 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  77. 2. ZK LA2: 6/28, 41.39 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  78. Junioři L: 3/15, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  79. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  80. Agility družstva: Diskvalifikován

  81. Agility - junioři: 9/52, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  82. Jumping družstva: Diskvalifikován

  83. Jumping - junioři: 7/54, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  84. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  85. Agility L: 5/39, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  86. Jumping L: 12/38, 34.5 s, 6.5 tr. b., 3.88 m/s

  87. Zkoušky A1 LA2: 4/16, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  88. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  89. Agility - So: Diskvalifikován

  90. Jumping - So: 10/65, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  91. ZkA - So: Diskvalifikován

  92. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  93. Agility L: Diskvalifikován

  94. Jumping L: Diskvalifikován

  95. Zkouška LA2: 3/16, 42.71 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  96. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  97. 1. Zkouška LA2: 2/10, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  98. 2. Zkouška LA2: 2/10, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  99. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  100. J Agility 1: 11/46, 43.37 s, 9.11 tr. b., 4.2 m/s

  101. J Agility 2: 25/45, 40.08 s, 13.38 tr. b., 3.77 m/s

  102. J Agility 3: 10/45, 45.95 s, 6.8 tr. b., 3.96 m/s

  103. J Agility 4: 14/44, 44.86 s, 9.87 tr. b., 4.19 m/s

  104. J Jumping 1: Diskvalifikován

  105. J Jumping 2: 32/45, 45.46 s, 25.15 tr. b., 3.19 m/s

  106. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  107. Agility: 16/50, 58.15 s, 10.15 tr. b., 3.1 m/s

  108. Agility 2: 4/49, 52.68 s, 4.68 tr. b., 3.42 m/s

  109. Finále: 4/18, 48.15 s, 4.15 tr. b., 3.32 m/s

  110. Jumping: 12/50, 49.43 s, 7.43 tr. b., 3.64 m/s

  111. Jumping 2: 9/49, 48.55 s, 5.55 tr. b., 3.54 m/s

  112. Zkouška: 3/16, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  113. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  114. Agility: Diskvalifikován

  115. Jumping: 11/55, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  116. Zkouška: Diskvalifikován

  117. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  118. Agility L: Diskvalifikován

  119. Zkouška LA1: 4/12, 27.31 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  120. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  121. Junioři LARGE L: 4/9, 40.35 s, 19.35 tr. b., 3.0 m/s

  122. LA1 - 1. zk LA1: 2/8, 37.4 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  123. LA1 - 2. zk LA1: 2/8, 38.06 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  124. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  125. Jumping: Diskvalifikován

  126. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  127. ZkA 1: 1/6, 33.05 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  128. ZkA 2: 1/6, 34.79 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  129. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  130. Agility: 3/12, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  131. ZkA: 1/7, 27.26 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  132. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  133. Agility L: 10/29, 46.14 s, 11.14 tr. b., 3.84 m/s

  134. Jumping L: 8/35, 38.94 s, 1.94 tr. b., 4.21 m/s

  135. Zkouška LA1: 2/7, 33.55 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  136. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  137. Agility L: 13/33, 46.44 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  138. Jumping L: 10/37, 43.88 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  139. Zkouška LA1: 1/7, 26.55 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  140. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  141. Agility 1 L: 3/9, 42.81 s, 5.81 tr. b., 4.32 m/s

  142. Agility 2 L: 2/9, 50.33 s, 19.33 tr. b., 3.38 m/s

  143. Agility 3 L: 4/9, 39.44 s, 8.44 tr. b., 4.18 m/s

  144. Agility 4 L: Diskvalifikován

  145. Jumping 1 L: 1/9, 37.31 s, 3.31 tr. b., 4.42 m/s

  146. Jumping 2 L: 6/9, 43.2 s, 24.2 tr. b., 3.24 m/s

  147. Sekvence 1 L: 4/9, 38.13 s, 11.13 tr. b., 3.41 m/s

  148. Sekvence 2 L: 3/7, 30.06 s, 1.06 tr. b., 3.99 m/s

  149. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  150. Zkouška 1 LA1: 2/17, 43.71 s, 8.71 tr. b., 3.02 m/s

  151. Zkouška 2 LA1: 2/17, 34.28 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  152. Zkouška 3 LA1: 1/16, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  153. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  154. Agility L: 15/40, 47.08 s, 8.08 tr. b., 3.27 m/s

  155. Jumping L: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA1: 1/10, 33.54 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  157. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  158. Agility L: 5/32, 49.97 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  159. Jumping L: Diskvalifikován