Cz En

Agility 2 Ju

  1. Datum: 29. 04. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 37.55 s
  6. Maximální čas: 75.11 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 34.14 4.98 V V
2 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 36.23 4.69 V V
3 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 37.3 4.56 V V
4 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 0 1.34 1.34 38.89 4.37 V V
5 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 1.75 1.75 39.3 4.33 V V
6 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 3.65 3.65 41.2 4.13 V V
7 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 1 0.0 5.0 34.78 4.89 V V
8 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 0.0 5.0 37.48 4.54 V V
9 027914 Hana Kejzlarová Sam 1 0 0.19 5.19 37.74 4.5 V V
10 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 0 0.8 5.8 38.35 4.43 V V
11 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 1 1.58 6.58 39.13 4.34 VD VD
12 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 2 0 0.0 10.0 34.11 4.98 VD VD
13 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 2 0 0.0 10.0 35.79 4.75 VD VD
14 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 2 0 0.0 10.0 37.47 4.54 VD VD
15 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 0 1 5.13 10.13 42.68 3.98 VD VD
16 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 0 1 6.39 11.39 43.94 3.87 VD VD
17 086512 Nikola Mrvová Sára 1 1 2.26 12.26 39.81 4.27 VD VD
18 048015 Barbora Vlachová Mája 3 0 0.43 15.43 37.98 4.48 VD VD
19 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind 1 2 2.56 17.56 40.11 4.24 D D
20 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 0 2 7.69 17.69 45.24 3.76 D D
21 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 1 1 8.84 18.84 46.39 3.66 D D
22 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 2 2 4.46 24.46 42.01 4.05 D D
23 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku 4 0 5.29 25.29 42.84 3.97 D D
24 038615 Kateřina Kolářová Thomas 4 1 7.28 32.28 44.83 3.79 BO BO
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO