Cz En

087715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Kolářová, ZKO 1 Domažlice

Pes

  1. Phoenix Night Fury, Německý ovčák

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  2. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  3. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  4. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  5. Agility L: 5/24, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  6. Jumping L: 4/24, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  7. Zkouška LA3: 6/10, 54.38 s, 10.38 tr. b., 3.29 m/s

  8. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  9. agility L neděle: 4/34, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  10. Jump L neděle: 4/34, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  11. ZKOUŠKA L A3: 5/14, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  12. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  13. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  14. 2. běh LA3: 3/7, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  15. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  16. Agility L: 20/47, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  17. Jumping L: 26/43, 30.0 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  18. Zkouška_neděle LA3: Diskvalifikován

  19. Zkouška_sobota_01 LA3: Diskvalifikován

  20. Zkouška_sobota_02 LA3: Diskvalifikován

  21. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  22. Zkouška 1 LA3: 6/15, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  23. Zkouška 2 LA3: 7/15, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  24. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  25. 1. BĚH LA3: 3/16, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  26. 2. BĚH LA3: 9/16, 36.07 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  27. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  28. Okrouhlice, 1. běh: 2/13, 45.03 s, 1.03 tr. b., 3.86 m/s

  29. Okrouhlice, 2. běh: 8/13, 38.47 s, 12.47 tr. b., 3.9 m/s

  30. Okrouhlice, 3. běh: Diskvalifikován

  31. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  32. Agility open L: Diskvalifikován

  33. Jumping open L: Diskvalifikován

  34. zkouška_sobota_01 LA3: 8/15, 41.97 s, 14.97 tr. b., 3.6 m/s

  35. Zkouška_sobota_02 LA3: 6/13, 45.95 s, 11.95 tr. b., 3.87 m/s

  36. Zkoušky_neděle LA3: Diskvalifikován

  37. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  38. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  39. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  40. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  41. Agility Ju: 10/59, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  42. Agility Squads: 7/76, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  43. Hra Ju: 12/59, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  44. Jumping Ju: Diskvalifikován

  45. Jumping Squads: 21/75, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  46. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  47. Horní Počernice, 1. běh: 5/10, 60.37 s, 21.37 tr. b., 3.08 m/s

  48. Horní Počernice, 2. běh: 2/10, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  49. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  50. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  51. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  52. A2 2.běh LA2: 1/20, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  53. A2 3. běh LA2: 1/19, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  54. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  55. Agility open L: Diskvalifikován

  56. JUMPING: Diskvalifikován

  57. Zkouška L A2: 15/16, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  58. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  59. 1. Agility L: 10/31, 57.66 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  60. 1. Jumping L: 21/31, 44.88 s, 13.88 tr. b., 3.68 m/s

  61. 2. Agility L: 8/30, 46.47 s, 1.47 tr. b., 3.51 m/s

  62. 2. Jumping L: 6/31, 40.84 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  63. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  64. QA1 agility: Diskvalifikován

  65. QA3 agility: Diskvalifikován

  66. QJ1 jumping: 36/135, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  67. QJ2 jumping: 61/135, 41.82 s, 18.82 tr. b., 4.3 m/s

  68. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  69. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  72. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  74. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  75. Agility 1 Ju: 4/33, 47.66 s, 3.89 tr. b., 3.99 m/s

  76. Agility 2 Ju: 16/33, 43.94 s, 11.39 tr. b., 3.87 m/s

  77. Agility 3 Ju: 22/33, 48.16 s, 13.13 tr. b., 4.07 m/s

  78. Agility 4 Ju: 12/33, 44.44 s, 12.42 tr. b., 3.83 m/s

  79. Jumping 1 Ju: 7/33, 30.82 s, 1.17 tr. b., 4.83 m/s

  80. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  82. Agility 1: 44/128, 59.04 s, 23.04 tr. b., 3.32 m/s

  83. Agility 2: 19/128, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  84. Jumping 1: 74/128, 53.77 s, 27.77 tr. b., 3.33 m/s

  85. Jumping 2: 56/128, 46.59 s, 14.59 tr. b., 3.99 m/s

  86. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  87. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  88. 2. Zka - LA2: 2/18, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  89. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  90. Heroutice, 1. běh: 5/19, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  91. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  92. Heroutice, 3. běh: 3/19, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  93. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  94. Zkouška1 LA2: 5/33, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  95. Zkouška 2 LA2: 4/33, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  96. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  97. Zkouška 1 LA2: 16/39, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  98. Zkouška 2 LA2: 11/39, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  99. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  100. Czech Imp Jump Large: 38/49, 31.4 s, 23.4 tr. b., 3.28 m/s

  101. Jumping 1 Large: 9/49, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  102. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  103. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  104. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  105. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  106. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  107. Horní Počernice, 1. běh: 7/19, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  108. Horní Počernice, 2. běh: 4/19, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  109. Horní Počernice, 3. běh: 2/19, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  110. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  111. Agility družstva: 31/77, 44.9 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  112. Agility - junioři: Diskvalifikován

  113. Jumping družstva: 50/77, 38.81 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  114. Jumping - junioři: 19/54, 33.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  115. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  116. LA1_1 LA1: 3/17, 39.4 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  117. LA1_2 LA1: 1/17, 28.86 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  118. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  119. Agility_ne L: 18/55, 46.62 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  120. Jumping_ne L: 19/49, 31.53 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  121. Jumping_so L: 13/55, 47.64 s, 7.64 tr. b., 3.4 m/s

  122. Zkouška_ne LA1: 7/19, 38.0 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  123. Zkouška_so_1 LA1: 1/18, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  124. Zkouška_so_2 LA1: Diskvalifikován

  125. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  126. LA1-1 LA1: 6/15, 40.93 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  127. LA1-2 LA1: 1/15, 28.72 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  128. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  129. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 17/38, 72.93 s, 43.93 tr. b., 2.25 m/s

  130. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  131. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  132. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  133. QA3 Agility: 64/176, 56.47 s, 17.47 tr. b., 3.42 m/s

  134. QA4 Agility: Diskvalifikován

  135. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  136. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  137. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  138. J Agility 1: 14/46, 44.71 s, 10.45 tr. b., 4.07 m/s

  139. J Agility 2: Diskvalifikován

  140. J Agility 3: Diskvalifikován

  141. J Agility 4: Diskvalifikován

  142. J Jumping 1: Diskvalifikován

  143. J Jumping 2: Diskvalifikován

  144. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  145. QA1 Agility: 60/213, 57.27 s, 8.27 tr. b., 3.4 m/s

  146. QA2 Agility: 83/204, 59.6 s, 16.6 tr. b., 3.36 m/s

  147. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  148. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  149. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  150. 1. ZK LA1: 9/18, 47.56 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  151. 2. ZK LA1: 1/17, 46.26 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  152. Junioři L: 4/13, 61.36 s, 25.36 tr. b., 2.82 m/s

  153. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  154. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška LA1: 4/7, 34.93 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  156. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  157. 1. ZK LA1: 5/26, 54.29 s, 5.0 tr. b., 3.13 m/s

  158. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  159. Junioři L: Diskvalifikován

  160. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  161. Heroutice, 1. běh: 6/20, 39.4 s, 8.4 tr. b., 3.25 m/s

  162. Heroutice, 2. běh: 4/20, 38.74 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  163. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  165. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  166. 2. ZK LA1: 4/24, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  167. JUNIOŘI L: Diskvalifikován