Cz En

1. Agility L

  1. Datum: 06. 07. 2017
  2. Závod: Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032017 Anežka Štihlová Dark Diamond Svěží vítr 0 0 0.0 0.0 42.07 4.42
2 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 45.51 4.09
3 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 46.22 4.02
4 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 0.0 0.0 46.88 3.97
5 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 0.0 0.0 47.1 3.95
6 043317 Bára Poskerová A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 47.76 3.89
7 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 47.81 3.89
8 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 0 0 0.0 0.0 55.24 3.37
9 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 0 0 0.0 0.0 55.26 3.37
10 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 0 0 0.0 0.0 57.66 3.23
11 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 1 0 0.0 5.0 42.48 4.38
12 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 0.0 5.0 47.84 3.89
13 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 1 0.0 5.0 50.95 3.65
14 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 54.47 3.41
15 054914 Monika Koutná Keysi 1 0 0.0 5.0 59.83 3.11
16 038615 Kateřina Kolářová Thomas 2 0 0.0 10.0 48.57 3.83
17 027914 Hana Kejzlarová Sam 1 2 0.0 15.0 55.03 3.38
18 009115 Adéla Čejková Jessica 2 1 0.0 15.0 56.44 3.3
19 021813 Tereza Šrámková Kory 2 1 6.8 21.8 66.8 2.78
20 055615 Lucie Krpcová Jessie 2 1 11.1 26.1 71.1 2.62
DIS 039016 Nikola Chládková Brown Body Holifix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024013 Pavlína Nováková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Redajová Kristína Zipp / Mango Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093016 Nikola Tkadlečková Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091514 Rita Firýtová Alois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036416 Patricie Pěgřimonová Dex Sannaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS