059211

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Hejňáková

    Arrow_down

Pes

  1. Cherry Happy Bohemia Alké, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  2. Zkouška ML A3 - I.: 1/2, 53.97 s, 8.97 tr. b., 4.0 m/s

  3. Zkouška ML A3 - II. : Diskvalifikován

  4. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  5. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  7. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  8. Zkouška MLA3 I.: Diskvalifikován

  9. Zkouška MLA3 II.: Diskvalifikován

  10. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  11. II. Zk MLA3: 2/5, 58.25 s, 36.25 tr. b., 3.06 m/s

  12. I. Zk MLA3: 4/5, 45.81 s, 8.81 tr. b., 3.97 m/s

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  14. II. Zk MLA3: 1/3, 51.75 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  15. I. Zk MLA3: 1/3, 51.47 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  16. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  17. III. Zk MLA3: 2/3, 48.67 s, 21.67 tr. b., 3.9 m/s

  18. II. Zk MLA3: Diskvalifikován

  19. I. Zk MLA3: Diskvalifikován

  20. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  21. 1. Zkouška MLA3: 8/10, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  22. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  23. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  24. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  25. 1. Zkouška MLA3: 1/5, 48.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  26. 2. Zkouška MLA3: 2/5, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  27. 3. Zkouška MLA3: 4/5, 49.93 s, 19.93 tr. b., 3.79 m/s

  28. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  29. ZkA. MLA3 I.: 6/10, 47.06 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  30. ZkA. MLA3 II.: 4/10, 48.39 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  31. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  32. II. Zk MLA3: Diskvalifikován

  33. I. Zk MLA3: Diskvalifikován

  34. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  35. II. Zk MLA3: 3/4, 45.06 s, 20.06 tr. b., 3.99 m/s

  36. I. Zk MLA3: Diskvalifikován

  37. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  38. II. Zk MLA3: Diskvalifikován

  39. I. Zk MLA3: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  41. ZkA. MLA3 I.: 2/4, 53.2 s, 20.2 tr. b., 3.78 m/s

  42. ZkA. MLA3 II.: 3/4, 45.05 s, 10.05 tr. b., 4.44 m/s

  43. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  44. II. Zk MLA3: 1/3, 45.91 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  45. I. Zk MLA3: Diskvalifikován

  46. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  47. Jumping: 5/8, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  48. 1.Zkouška: 4/6, 46.36 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  49. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  51. ZkA. MLA3 I.: 3/3, 50.74 s, 28.74 tr. b., 3.33 m/s

  52. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  53. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  54. Jump Zk MLA3 I.: Diskvalifikován

  55. Jump Zk MLA3 II.: 3/4, 45.81 s, 11.81 tr. b., 3.84 m/s

  56. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  57. Zk MLA3 I.: 2/3, 51.54 s, 13.54 tr. b., 3.86 m/s

  58. Zk MLA3 II.: 2/3, 50.81 s, 18.81 tr. b., 3.82 m/s

  59. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  60. II. zkouška ML3: 1/3, 56.2 s, 12.2 tr. b., 3.38 m/s

  61. I. zkouška ML3: Diskvalifikován

  62. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  63. MLA3 - I.: Diskvalifikován

  64. MLA3 - II.: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  66. Jumping Open ML I.: Diskvalifikován

  67. Jumping Open ML II.: 3/14, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  68. ZkA. MLA3 I.: 3/5, 48.34 s, 10.34 tr. b., 3.97 m/s

  69. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  70. Horní Počernice, 1. běh: 2/8, 36.69 s, 1.69 tr. b., 3.98 m/s

  71. Horní Počernice, 2. běh: 4/8, 43.9 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  72. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  73. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  74. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  75. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  76. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  79. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  82. Jumping II L: 10/44, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  83. Jumping I L: Diskvalifikován

  84. Tuneliáda L: 16/39, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  85. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  86. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  87. Sobota LA3 1: 4/10, 49.7 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  88. Sobota LA3 2: Diskvalifikován

  89. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  90. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. I. zkouška LA3: 1/12, 42.26 s, 0.26 tr. b., 3.95 m/s

  92. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  93. 1. Agility L: 6/30, 45.34 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  94. 1. Jumping L: 4/30, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  95. 2. Agility L: Diskvalifikován

  96. 2. Jumping L: 17/30, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  97. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  98. Zk.A II. LA3: 13/20, 46.27 s, 23.27 tr. b., 3.33 m/s

  99. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  100. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  101. Czech Imp Jump Large: 13/36, 29.39 s, 12.39 tr. b., 3.95 m/s

  102. Jumping 1 Large: 7/36, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  103. Jumping 2 Large: 16/36, 41.36 s, 5.36 tr. b., 4.3 m/s

  104. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  105. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  108. 1. Agility L: 14/31, 54.47 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  109. 1. Jumping L: 6/31, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  110. 2. Agility L: 11/30, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  111. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  112. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  113. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  115. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  116. 1. běh L: Diskvalifikován

  117. 2. běh L: 7/33, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  118. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  119. Agility družstva: 33/77, 52.54 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  120. Agility - junioři: 18/52, 47.48 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  121. Jumping družstva: Diskvalifikován

  122. Jumping - junioři: 20/54, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  123. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  124. Agility L: 4/42, 44.79 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  125. Jumping L: 7/42, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  126. Zk A II. LA3: 6/15, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  127. Zk.A I. LA3: Diskvalifikován

  128. Zk.A LA3: 4/12, 42.49 s, 7.49 tr. b., 3.77 m/s

  129. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  130. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  131. ZkA. I LA3: 3/15, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  132. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  133. Jumping II. L: 9/33, 45.07 s, 10.07 tr. b., 3.82 m/s

  134. Jumping I. L: 12/33, 35.85 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  135. ZkA LA3: Diskvalifikován

  136. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  137. Agility L: Diskvalifikován

  138. Jumping L: Diskvalifikován

  139. ZkA LA3: Diskvalifikován

  140. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  141. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  143. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  144. Agility III - Large - Junioři: Diskvalifikován

  145. Agility II - Large - Junioři: 18/44, 47.4 s, 25.4 tr. b., 3.46 m/s

  146. Agility I - Large - Junioři: 9/47, 37.92 s, 9.92 tr. b., 4.19 m/s

  147. Agility IV - Large - Junioři: 25/43, 50.18 s, 31.18 tr. b., 3.45 m/s

  148. Jumping II - Large - Junioři: 31/43, 38.34 s, 17.34 tr. b., 4.09 m/s

  149. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  150. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  151. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  152. LA3 II LA3: 9/23, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  153. LA3 I LA3: 10/23, 50.82 s, 18.82 tr. b., 3.56 m/s

  154. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  155. ZkA III. LA3: Diskvalifikován

  156. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  157. ZkA I. LA3: 6/16, 42.38 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  158. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  159. ZkA II LA3 LA3: Diskvalifikován

  160. ZkA I LA3 LA3: Diskvalifikován

  161. ZkA NE II LA3 LA3: Diskvalifikován

  162. ZkA NE I LA3 LA3: Diskvalifikován

  163. ZkJ LA3 LA3: Diskvalifikován

  164. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  165. 1. zkouška LA3: 5/8, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  166. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  168. Junioři 2. kolo L: 2/10, 44.94 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  169. 1.ZK LA3: 2/13, 47.63 s, 1.63 tr. b., 3.91 m/s

  170. 2.ZK LA3: Diskvalifikován

  171. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  172. LA3 I : Diskvalifikován

  173. LA3 II : Diskvalifikován

  174. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  175. Zk LA2 III LA2: 1/18, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  176. Zk LA2 III LA2: 6/15, 48.03 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  177. Zk LA2 II LA2: 1/18, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  178. Zk LA2 II LA2: Diskvalifikován

  179. Zk LA2 I LA2: 4/15, 52.13 s, 23.13 tr. b., 3.3 m/s

  180. Zk LA2 I LA2: 5/18, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  181. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  182. Agility junioři: 3/21, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  183. Jumping junioři: Diskvalifikován

  184. Zkouška: 1/10, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  185. Zkouška 2: Diskvalifikován

  186. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  187. agility open L: Diskvalifikován

  188. jumping L: Diskvalifikován

  189. zkouška LA2: Diskvalifikován

  190. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  191. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  192. Jumping - III. kvalifikační běh: 7/26, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  193. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  194. ZkA 1: Diskvalifikován

  195. ZkA 2: Diskvalifikován

  196. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  197. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  198. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  199. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  200. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  201. Jumping OPEN L: 6/38, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  202. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  204. LA2: Diskvalifikován

  205. LA2 I.: Diskvalifikován

  206. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  207. FINÁLE LARGE: 9/12, 22.08 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  208. JUMPING 1: Diskvalifikován

  209. JUMPING 2: 5/40, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  210. LA2: 9/15, 39.38 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  211. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  212. Zkouška II LA2: 9/19, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  213. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  214. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  215. Jumping So LA2: Diskvalifikován

  216. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  217. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  218. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  219. 1. zkouška LA2: 10/25, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  220. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  222. Heroutice, 1. běh: 2/22, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  223. Heroutice, 2. běh: 3/23, 44.72 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  224. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  225. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  226. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  227. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  228. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  229. LA2 - 1 LA2: Diskvalifikován

  230. LA2 - 2 LA2: 1/24, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  231. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  232. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  233. Jumping L: Diskvalifikován

  234. Zkouska LA2: 3/16, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  235. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  236. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 3/24, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  237. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 2/23, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  238. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  239. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  240. 2. zkouška LA2: 2/17, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  241. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  242. III. zkouška A2 LA2: 5/20, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.88 m/s

  243. II. zkouška A2 LA2: 8/20, 54.25 s, 15.25 tr. b., 3.45 m/s

  244. I. zkouška A2 LA2: 7/20, 47.06 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  245. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  246. III. zkouška LA1: 3/8, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  247. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  248. I. zkouška LA1: 1/22, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  249. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  250. Agility L: Diskvalifikován

  251. Jumping L: Diskvalifikován

  252. ZK LA1: Diskvalifikován

  253. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  254. Agility 1 L: Diskvalifikován

  255. Agility 2 L: Diskvalifikován

  256. Agility 3 L: Diskvalifikován

  257. Agility 4 L: Diskvalifikován

  258. Jumping 1 L: 9/22, 36.49 s, 5.49 tr. b., 4.8 m/s

  259. Jumping 2 L: 5/22, 42.27 s, 18.27 tr. b., 4.02 m/s

  260. Sekvence 1 L: 4/21, 46.54 s, 26.54 tr. b., 3.01 m/s

  261. Sekvence 2 L: Diskvalifikován

  262. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  263. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  264. 2. zkouška LA1: 10/30, 40.74 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  265. Ratenice - Agi závody "Jelimánovy Jelikonoce" PLNO, 01. 04. 2013

  266. JUMPING L L: Diskvalifikován

  267. OPEN L L: Diskvalifikován

  268. zkouška A1 LA1: 2/21, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  269. Řitka - ZKOUŠKY březen 2013, 15. 03. 2013

  270. zk 1 LA1: 4/13, 35.94 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  271. zk 2 LA1: 3/13, 37.5 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  272. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  273. LA1 A: 5/23, 36.45 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  274. LA1 B: 5/23, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  275. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  276. agility L: Diskvalifikován

  277. jumping L: 1/43, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  278. zkouška LA1: Diskvalifikován

  279. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  280. II. zkouška A1 LA1: 2/20, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  281. I. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován