Cz En

038615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Kolářová, ZKO 1 Domažlice

Pes

  1. Thomas, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  2. Agility Ju: Diskvalifikován

  3. Agility Squads: 46/76, 45.53 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  4. Hra Ju: Diskvalifikován

  5. Jumping Ju: 24/59, 49.83 s, 13.83 tr. b., 3.97 m/s

  6. Jumping Squads: 20/75, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  7. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  8. Horní Počernice, 1. běh: 10/28, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  9. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  10. Horní Počernice, 3. běh: 11/28, 41.47 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  11. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  12. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  13. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  14. A2 3. běh LA2: 7/19, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  15. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  16. Agility open L: Diskvalifikován

  17. JUMPING: Diskvalifikován

  18. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  19. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  20. 1. Agility L: 16/31, 48.57 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  21. 1. Jumping L: 17/31, 41.16 s, 5.16 tr. b., 4.01 m/s

  22. 2. Agility L: 15/30, 41.01 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  23. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  24. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  25. QA1 agility: Diskvalifikován

  26. QA3 agility: 60/130, 50.48 s, 16.48 tr. b., 3.65 m/s

  27. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  28. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  29. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  30. Agility 1 Ju: 28/33, 57.72 s, 28.95 tr. b., 3.29 m/s

  31. Agility 2 Ju: 24/33, 44.83 s, 32.28 tr. b., 3.79 m/s

  32. Agility 3 Ju: 25/33, 44.0 s, 18.97 tr. b., 4.45 m/s

  33. Agility 4 Ju: 21/33, 43.43 s, 26.41 tr. b., 3.91 m/s

  34. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 Ju: 15/32, 36.59 s, 9.58 tr. b., 3.96 m/s

  36. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  37. Heroutice, 1. běh: 8/19, 37.19 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  38. Heroutice, 2. běh: 6/19, 47.53 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  39. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  40. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  41. Agility družstva: 8/77, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  42. Agility - junioři: 28/52, 54.4 s, 20.4 tr. b., 3.66 m/s

  43. Jumping družstva: 38/77, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  44. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  45. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  46. J Agility 1: 16/46, 45.94 s, 11.68 tr. b., 3.96 m/s

  47. J Agility 2: 27/45, 35.98 s, 14.28 tr. b., 4.2 m/s

  48. J Agility 3: 18/45, 40.47 s, 11.32 tr. b., 4.5 m/s

  49. J Agility 4: 11/44, 42.75 s, 7.76 tr. b., 4.4 m/s

  50. J Jumping 1: Diskvalifikován

  51. J Jumping 2: Diskvalifikován

  52. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  53. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  54. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  55. Junioři L: Diskvalifikován

  56. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  57. 1. ZK LA2: 3/20, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  58. 2. ZK LA2: 1/20, 47.23 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  59. Junioři L: 2/10, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  60. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  61. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  62. Heroutice, 2. běh: 7/18, 50.96 s, 14.96 tr. b., 3.0 m/s

  63. Heroutice, 3. běh: 5/17, 38.75 s, 5.75 tr. b., 3.66 m/s

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  65. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  66. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  67. JUNIOŘI L: 1/14, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  68. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  69. Agility: Diskvalifikován

  70. Agility - J: Diskvalifikován

  71. Jumping: 21/72, 39.65 s, 11.65 tr. b., 4.04 m/s

  72. Jumping - J: Diskvalifikován

  73. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  74. Jumping LA: 13/29, 37.1 s, 10.1 tr. b., 4.04 m/s

  75. Jumping LA: 14/26, 43.61 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  76. Zkouška LA2: 2/12, 51.61 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  77. Zkouška LA2: 3/12, 44.56 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  78. Zkouška LA2 II.: 2/12, 47.07 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  79. Zkouška LA2 II.: 3/12, 57.59 s, 24.59 tr. b., 2.8 m/s

  80. Mrtník, Plzeň - Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 29. 08. 2015

  81. LA2-1 LA2: Diskvalifikován

  82. LA2-2 LA2: 6/23, 43.15 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  83. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  84. Agility open L: Diskvalifikován

  85. JUMPING L: 8/32, 36.7 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  86. zkouška L A2: Diskvalifikován

  87. Mrtník Plzeň-Sever - Mrtnické dvojzkoušky - Závod pro dobrou věc, 20. 06. 2015

  88. LA2-1 LA2: 10/19, 39.26 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  89. LA2-2 LA2: 12/19, 35.84 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s