Cz En

J Jumping 1

  1. Datum: 07. 05. 2016
  2. Závod: Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 38.56 s
  6. Maximální čas: 57.84 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.0 0.0 35.16 4.89 V V
2 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs 0 0 0.0 0.0 35.35 4.87 V V
3 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.03 4.77 V V
4 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 0.0 0.0 36.83 4.67 V V
5 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 37.32 4.61 V V
6 082915 Jakub Dobiáš Quip Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.39 4.6 V V
7 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix 0 0 0.0 0.0 38.17 4.51 V V
8 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.43 0.43 38.99 4.41 V V
9 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.85 0.85 39.41 4.36 V V
10 021813 Tereza Šrámková Kory 0 0 3.75 3.75 42.31 4.07 V V
11 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 0 0.0 5.0 35.05 4.91 V V
12 082714 Lucie Vočadlová Hiccup From Let's Border 1 0 0.0 5.0 35.28 4.88 V V
13 094114 Eliška Gregorová Amy 1 0 0.0 5.0 36.12 4.76 V V
14 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 1 0.0 5.0 37.94 4.53 V V
15 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe 0 1 0.0 5.0 38.49 4.47 V V
16 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 0 0.34 5.34 38.9 4.42 V V
17 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 1 0.91 5.91 39.47 4.36 V V
18 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 0 1 1.04 6.04 39.6 4.34 VD VD
19 037712 Kristýna Lukešová Keisy 0 0 7.51 7.51 46.07 3.73 VD VD
20 032615 Aneta Kolodějová Deborah Oasis of Peace 0 0 8.83 8.83 47.39 3.63 VD VD
21 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 0 1 4.37 9.37 42.93 4.01 VD VD
22 095215 Kateřina Puflerová Need for Speed Tennant 0 1 4.64 9.64 43.2 3.98 VD VD
23 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 2 0 3.95 13.95 42.51 4.05 VD VD
24 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 3 0 0.0 15.0 35.22 4.88 VD VD
25 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future 3 0 0.0 15.0 35.9 4.79 VD VD
26 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball 1 2 0.0 15.0 37.16 4.63 VD VD
26 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 2 1 0.0 15.0 37.16 4.63 VD VD
27 091314 Barbora Berešová Buddy 2 0 5.0 15.0 43.56 3.95 VD VD
28 040613 Zuzana Višvaderová Arwen z Metaboxu 1 0 12.55 17.55 51.11 3.37 D D
29 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers 3 1 0.0 20.0 38.48 4.47 D D
30 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 2 1 8.34 23.34 46.9 3.67 D D
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081314 Veronika Smutná Dragon´s Jim of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086512 Nikola Mrvová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038615 Kateřina Kolářová Thomas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO