Cz En

Jumping družstva

  1. Datum: 08. 10. 2016
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.0 0.0 28.94 5.46 V V
2 046214 Romana Nováková Atos Captivate 0 0 0.0 0.0 28.99 5.45 V V
3 077515 Hana Kejzlarová Tobi 0 0 0.0 0.0 29.11 5.43 V V
4 094114 Eliška Gregorová Amy 0 0 0.0 0.0 29.14 5.42 V V
5 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 0 0 0.0 0.0 29.37 5.38 V V
6 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 29.8 5.3 V V
7 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 0 0.0 0.0 29.92 5.28 V V
8 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 0.0 0.0 30.08 5.25 V V
9 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 0 0 0.0 0.0 30.34 5.21 V V
10 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 30.37 5.2 V V
11 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 30.46 5.19 V V
12 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 0 0 0.0 0.0 30.57 5.17 V V
13 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 30.82 5.13 V V
14 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 30.92 5.11 V V
15 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 31.28 5.05 V V
16 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 31.42 5.03 V V
17 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 31.49 5.02 V V
18 027914 Hana Kejzlarová Sam 0 0 0.0 0.0 31.75 4.98 V V
19 038715 Veronika Kyselová Mája 0 0 0.0 0.0 31.82 4.97 V V
20 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 0 0.0 0.0 32.57 4.85 V V
21 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.82 4.81 V V
22 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček 0 0 0.0 0.0 33.96 4.65 V V
23 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 0.0 0.0 34.93 4.52 V V
24 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 0 0 0.0 0.0 35.38 4.47 V V
25 037712 Kristýna Lukešová Keisy 0 0 0.0 0.0 37.62 4.2 V V
26 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 0.0 0.0 42.15 3.75 V V
27 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 27.86 5.67 V V
28 098815 Barbora Berešová Gaston Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 28.68 5.51 V V
29 030515 Monika Kuchařová Bessy 1 0 0.0 5.0 28.93 5.46 V V
30 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 0.0 5.0 30.71 5.14 V V
31 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 30.85 5.12 V V
32 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 0 0.0 5.0 31.36 5.04 V V
33 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 1 0.0 5.0 31.8 4.97 V V
34 049415 Vladimír Novák Diamond Badria´s Darling 1 0 0.0 5.0 33.46 4.72 V V
35 093214 Darina Mikesková Largo 1 0 0.0 5.0 34.31 4.61 V V
36 059313 Markéta Černá Nella 0 1 0.0 5.0 34.82 4.54 V V
37 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 1 0 0.0 5.0 34.84 4.54 V V
38 038615 Kateřina Kolářová Thomas 0 1 0.0 5.0 35.64 4.43 V V
39 091314 Barbora Berešová Buddy 1 0 0.0 5.0 35.77 4.42 V V
40 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 0 1 0.0 5.0 38.06 4.15 V V
41 021813 Tereza Šrámková Kory 0 1 0.0 5.0 38.91 4.06 V V
42 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 7.67 7.67 55.67 2.84 VD VD
43 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 2 0 0.0 10.0 29.67 5.33 VD VD
44 050413 Anežka Štihlová Blue Berry Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 29.99 5.27 VD VD
45 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land 2 0 0.0 10.0 30.39 5.2 VD VD
46 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 30.79 5.13 VD VD
47 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 1 1 0.0 10.0 33.02 4.78 VD VD
48 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 1 1 0.0 10.0 37.66 4.2 VD VD
49 007615 Vendula Nováková Lucky 2 0 0.0 10.0 38.58 4.1 VD VD
50 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 0 2 0.0 10.0 38.81 4.07 VD VD
51 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 1 1 0.0 10.0 39.75 3.97 VD VD
52 099115 Kateřina Maříková Felicity Emily Bohemia 2 0 0.0 10.0 40.97 3.86 VD VD
53 091514 Rita Firýtová Alois 0 2 1.91 11.91 49.91 3.17 VD VD
54 048015 Barbora Vlachová Mája 3 0 0.0 15.0 30.37 5.2 VD VD
55 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe 3 0 0.0 15.0 35.69 4.43 VD VD
56 000514 Kristýna Zatloukalová Kookie 0 2 7.3 17.3 55.3 2.86 D D
57 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind 2 1 4.92 19.92 52.92 2.99 D D
58 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 3 1 0.0 20.0 36.01 4.39 D D
59 038612 Veronika Zikmundová Dastyn 2 2 0.0 20.0 40.38 3.91 D D
DIS 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049715 Eliška Košňarová Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086512 Nikola Mrvová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002615 Anna Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030316 Kateřina Marešová Claremon Clyde Aratinga DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058915 Daniela Horská Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014915 Aneta Launová Tína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065915 Julie Wohanková Šanty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066414 Karolína Šindelářová Dingo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS