Cz En

069614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Killichová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Feebee z Tau'ri, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: 11/37, 40.59 s, 5.59 tr. b., 4.04 m/s

  4. Zkouška LA3: 3/16, 48.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  5. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  6. 1. zkouška LA3: 4/5, 51.27 s, 9.27 tr. b., 3.59 m/s

  7. 2. zkouška LA3 : Diskvalifikován

  8. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  9. Zkouška 1 LA3: 6/11, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  10. Zkouška 2 LA3: 8/11, 46.32 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  11. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  12. 1. běh LA3: 6/18, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  13. 2. běh LA3: 5/18, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  14. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  15. Agility neděle L: 20/44, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  16. Agility sobota L: 12/51, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  17. Jumping neděle L: 9/42, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  18. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  19. Zkouška neděle LA3: 5/20, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  20. Zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  21. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  22. Jumping L: 9/41, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  23. Zkouška LA3 I: 5/14, 47.19 s, 6.19 tr. b., 4.15 m/s

  24. Zkouška LA3 II: 2/12, 48.54 s, 0.54 tr. b., 4.16 m/s

  25. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  26. 1. Zka - LA3: 2/5, 40.01 s, 15.01 tr. b., 3.45 m/s

  27. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  28. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  29. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  30. Jumping LA neděle: 14/43, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  31. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  32. Zkoušky LA3 neděle: 4/22, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  33. Zkoušky LA3 sobota: 5/26, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  34. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  35. Agility L: 9/47, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  36. Jumping L: 19/43, 35.71 s, 6.71 tr. b., 3.61 m/s

  37. Zkouška_neděle LA3: 4/19, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  38. Zkouška_sobota_01 LA3: Diskvalifikován

  39. Zkouška_sobota_02 LA3: Diskvalifikován

  40. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  41. Zkouška 1 LA3: 3/15, 45.82 s, 0.82 tr. b., 3.91 m/s

  42. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  43. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  44. Agility open L: 7/44, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  45. Jumping open L: 12/43, 34.75 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  46. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  48. __1.LA3 LA3: Diskvalifikován

  49. __2.LA3 LA3: Diskvalifikován

  50. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  51. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  52. D Agility: 9/26, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  53. D Hra: 5/25, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  54. D Jumping: 3/26, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  55. JUMPING DRUZSTVA: 22/79, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  56. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  57. Agility L: 3/42, 49.99 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  58. Jump neděle L: 15/37, 31.57 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  59. Jump sobota L: 3/42, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  60. Zkouška nedělle LA3: 5/10, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  61. Zkouška sobota LA3: 5/14, 53.04 s, 13.04 tr. b., 3.77 m/s

  62. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  63. D Agility I: 3/14, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  64. D Agility II: 2/14, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  65. D Agility III: 4/12, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  66. D Agility IV: 2/12, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  67. D Jumping I: 9/14, 41.92 s, 16.82 tr. b., 3.55 m/s

  68. D Jumping II: 4/13, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  69. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  70. Jumping L: Diskvalifikován

  71. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  72. Zkouška 2 LA3: 2/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  73. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  74. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  75. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  76. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  77. Agility LA sobota: 9/60, 50.9 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  78. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  79. Jumping LA sobota: 18/59, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  80. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  81. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  82. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  83. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  84. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška LA3: 7/25, 51.57 s, 9.57 tr. b., 3.49 m/s

  86. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  87. Agility open L: 7/48, 40.43 s, 1.43 tr. b., 3.83 m/s

  88. Jumping open L: 12/46, 28.58 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  89. zkouška_sobota_01 LA3: 5/15, 40.97 s, 8.97 tr. b., 3.69 m/s

  90. Zkouška_sobota_02 LA3: Diskvalifikován

  91. Zkoušky_neděle LA3: 3/16, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  92. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  93. Agility D: 2/19, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  94. Agility Squads: Diskvalifikován

  95. Hra D: 2/19, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  96. Jumping D: 4/19, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  97. Jumping Squads: 42/75, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  98. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  99. Zkouška II LA3: 2/11, 47.96 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  100. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  101. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  102. 1. zkouska A2 LA2: 8/18, 47.91 s, 14.91 tr. b., 3.17 m/s

  103. 2. zkouska A2 LA2: Diskvalifikován

  104. 3. zkouska A2 LA2: 2/18, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  105. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  106. II.zkouška LA2 LA2: 3/24, 37.32 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  107. I.zkouška LA2 LA2: 2/24, 37.8 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  108. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  109. Agility NE L: Diskvalifikován

  110. Agility SO L: 7/54, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  111. Jump NE L: 15/52, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  112. Jump SO L: 17/55, 43.08 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  113. Zkouška NE LA2: Diskvalifikován

  114. Zkouška SO LA2: 1/17, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  115. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  116. 1. Zkouška LA2: 6/18, 38.2 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  117. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  119. AGILITY: 9/33, 46.1 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  120. JUMPING: 15/33, 49.71 s, 9.71 tr. b., 3.58 m/s

  121. LA2: Diskvalifikován

  122. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  123. ZkA. II. LA2: 12/28, 53.26 s, 13.26 tr. b., 3.21 m/s

  124. ZkA. I. LA2: 12/28, 43.4 s, 11.4 tr. b., 3.48 m/s

  125. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  126. 1. ZK LA2: 6/31, 44.85 s, 8.85 tr. b., 3.52 m/s

  127. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  129. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška LA2: 8/28, 41.28 s, 5.28 tr. b., 3.88 m/s

  131. Junioři L: 3/13, 44.42 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  132. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  133. Agility LA sobota: 34/63, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  134. Jumping LA neděle: 24/63, 40.78 s, 2.78 tr. b., 3.78 m/s

  135. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  136. Zkoušky LA2 neděle: 8/25, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  137. Zkoušky LA2 sobota: 12/25, 47.76 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  138. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  139. Agility - děti: 3/22, 45.16 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  140. Agility družstva: 15/77, 48.65 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  141. Hra - děti: Diskvalifikován

  142. Jumping - děti: 7/22, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  143. Jumping družstva: 24/77, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  144. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  145. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  146. 2. ZK LA2: 9/23, 53.25 s, 9.25 tr. b., 3.51 m/s

  147. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  148. LA2_1 LA2: 7/29, 42.22 s, 9.22 tr. b., 3.29 m/s

  149. LA2_2 LA2: 3/29, 48.03 s, 7.03 tr. b., 3.14 m/s

  150. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  151. Agility_ne L: Diskvalifikován

  152. Jumping_ne L: 21/49, 32.4 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  153. Jumping_so L: 26/55, 47.56 s, 17.56 tr. b., 3.41 m/s

  154. Zkouška_ne LA2: 12/21, 49.3 s, 18.3 tr. b., 3.2 m/s

  155. Zkouška_so_1 LA2: 9/24, 49.37 s, 15.37 tr. b., 3.38 m/s

  156. Zkouška_so_2 LA2: Diskvalifikován

  157. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  158. Horní Počernice, 1. běh: 1/22, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  159. Horní Počernice, 2. běh: 6/22, 57.03 s, 5.03 tr. b., 3.44 m/s

  160. Horní Počernice, 3. běh: 9/22, 56.41 s, 14.41 tr. b., 3.46 m/s

  161. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  162. Agility zkouška 1 LA2: 11/21, 48.37 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  163. Agility zkouška 2 LA2: 3/21, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  164. jumping L: Diskvalifikován

  165. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  166. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  167. LA1-2 LA1: 3/18, 29.75 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  168. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  169. Agility Ne L: 18/43, 50.35 s, 12.35 tr. b., 3.34 m/s

  170. Agility So L: 12/43, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  171. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  172. Jumping So L: Diskvalifikován

  173. Zkouška Ne LA1: 3/18, 36.46 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  174. Zkouška So LA1: 4/21, 42.05 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  175. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  176. Horní Počernice, 1. běh: 4/18, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  177. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  178. Horní Počernice, 3. běh: 2/18, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  179. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  180. Heroutice, 1. běh: 9/20, 34.19 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  181. Heroutice, 2. běh: 3/20, 38.44 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  182. Heroutice, 3. běh: 8/20, 60.86 s, 39.86 tr. b., 2.14 m/s

  183. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  184. Jumping L: 5/27, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  185. Zkouška agility LA1: 12/23, 35.15 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  186. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  187. Agility L: Diskvalifikován

  188. Jumping L: Diskvalifikován

  189. Zkouška_ne LA1: Diskvalifikován

  190. Zkouska_so_01 LA1: Diskvalifikován

  191. Zkouška_so_02 LA1: 6/16, 49.16 s, 17.16 tr. b., 3.36 m/s

  192. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  193. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  194. LA1 I LA1: 5/28, 41.99 s, 1.99 tr. b., 3.29 m/s

  195. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  196. So_agility L: Diskvalifikován

  197. So_jumping L: Diskvalifikován

  198. So_ LA1: Diskvalifikován

  199. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  200. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  201. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  202. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  203. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  204. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  205. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  206. 1 LA1: Diskvalifikován

  207. 2 LA1: Diskvalifikován

  208. Jump_L L: Diskvalifikován

  209. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  210. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  211. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován