Cz En

Jumping sobota L

  1. Datum: 27. 04. 2019
  2. Závod: Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.45 4.9
1 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 0 0 0.0 0.0 33.45 4.9
2 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 34.66 4.73
3 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 35.05 4.68
4 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 0 0 0.0 0.0 35.09 4.67
5 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 35.11 4.67
6 001317 Alena Rybová Autumn Misty Morning Lufian 0 0 0.0 0.0 35.96 4.56
7 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 36.43 4.5
8 091716 Jana Kalinová Bella Regina Canum 0 0 0.0 0.0 36.79 4.46
9 032512 Libor Hlavatý Teddy 0 0 0.0 0.0 38.11 4.3
10 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis 0 0 0.0 0.0 39.59 4.14
11 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 32.06 5.12
12 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 33.28 4.93
13 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers 1 0 0.0 5.0 33.4 4.91
14 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 33.58 4.88
15 002816 Alena Kovácsová A3Ch Nahuel 0 1 0.0 5.0 41.25 3.98
16 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 32.09 5.11
17 044318 Kristýna Hanzlíková Bon Temps Nejaknyt Empire 2 0 0.0 10.0 33.73 4.86
18 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 0 0.0 10.0 36.86 4.45
19 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 2 3.41 13.41 46.41 3.53
20 074418 Hana Koštialová Bee - Bee Gold Premio 1 1 4.71 14.71 47.71 3.44
21 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja 3 0 0.0 15.0 32.02 5.12
22 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 3 0 0.0 15.0 33.85 4.84
23 035016 Alena Čechurová Alois 2 1 5.5 20.5 48.5 3.38
24 027618 Hana Kopalová Rumovka Od Emy Destinove 1 1 12.57 22.57 55.57 2.95
25 051118 Irena Krejčíková Adri z Mníšku pod Brdy 1 1 18.06 28.06 61.06 2.69
26 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia 4 2 3.87 33.87 46.87 3.5
27 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků 2 2 32.63 52.63 75.63 2.17
DIS 063518 Kristýna Mrázková Nicky z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073118 Kateřina Petrásková Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010215 Markéta Stehlíková Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020519 Magdalena Rosolová Dear Dany Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005513 Ivana Kaslová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053818 Miloslava Šebková Agatha 4ever First Briargacrew DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005718 Markéta Hradecká Sheila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 099115 Kateřina Maříková Felicity Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004919 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS