Cz En

051118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Krejčíková, Žabka

    Člen KA

Pes

  1. Adri z Mníšku pod Brdy, Chodský pes

Výsledky

  1. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  2. Agility L: 11/29, 57.13 s, 23.13 tr. b., 2.91 m/s

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  5. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  6. Zkouška LA1 I: 2/11, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  7. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA1 III: 6/11, 52.8 s, 11.8 tr. b., 2.95 m/s

  9. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  10. Agility sobota L: Diskvalifikován

  11. Jumping sobota L: 14/31, 57.79 s, 34.79 tr. b., 2.75 m/s

  12. ZkouškaLA1 sobota: 1/13, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  13. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  14. LA1 I: Diskvalifikován

  15. LA1 II: 1/14, 58.37 s, 21.37 tr. b., 2.35 m/s

  16. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  17. Zkouška 1: 4/9, 51.54 s, 16.54 tr. b., 3.03 m/s

  18. Zkouška 2: 4/9, 50.96 s, 12.96 tr. b., 2.98 m/s

  19. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  20. Jumping L: Diskvalifikován

  21. Zkouška 1 LA1: 2/7, 50.04 s, 1.04 tr. b., 2.92 m/s

  22. Zkouška 2 LA1: 4/7, 56.21 s, 13.21 tr. b., 2.6 m/s

  23. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  24. II. zkouška L1: Diskvalifikován

  25. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  26. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  27. 1. Zkouška LA1: 3/7, 46.41 s, 6.41 tr. b., 3.19 m/s

  28. 2. Zkouška LA1: 4/7, 51.26 s, 8.26 tr. b., 3.08 m/s

  29. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  30. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  33. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  34. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  35. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  36. 1. běh LA1: 7/16, 43.68 s, 10.0 tr. b., 3.09 m/s

  37. 2. běh LA1: 5/16, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.03 m/s

  38. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  39. 1. zkouška LA1: 6/20, 68.0 s, 20.0 tr. b., 2.69 m/s

  40. 2. zkouška LA1: 9/20, 60.0 s, 12.0 tr. b., 3.05 m/s

  41. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  42. Agility sobota L: Diskvalifikován

  43. Jumping sobota L: 25/50, 61.06 s, 28.06 tr. b., 2.69 m/s

  44. Zkouška sobota LA1: 2/14, 47.1 s, 5.1 tr. b., 3.14 m/s

  45. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  46. LA1 I.: 8/17, 54.53 s, 15.53 tr. b., 2.86 m/s

  47. LA1 II.: Diskvalifikován

  48. LA1 III.: 8/17, 66.31 s, 26.31 tr. b., 2.47 m/s

  49. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  50. Zkouška_sobota_01 LA1: Diskvalifikován

  51. Zkouška_sobota_02 LA1: Diskvalifikován

  52. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  53. 1.LA1 LA1: Diskvalifikován

  54. 2.LA1 LA1: Diskvalifikován