Cz En

Agility sobota L

  1. Datum: 29. 08. 2020
  2. Závod: Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 37.53 5.06 V V
2 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 34.49 5.51 V V
3 Peťa Matušíková Luja 0 1 0.0 5.0 35.41 5.37 V V
4 078814 Patricia Beran Amy 1 0 0.0 5.0 36.36 5.23 V V
5 017518 Adéla Kožnarová Maggie 1 0 0.0 5.0 40.59 4.68 V V
6 020519 Magdalena Rosolová Dear Dany Kogito Easter 1 0 1.81 6.81 49.81 3.81 VD VD
7 034017 Petra Kolegarová Buddy 0 2 0.0 10.0 41.76 4.55 VD VD
8 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 1 1 0.54 10.54 48.54 3.91 VD VD
9 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 2 0.0 15.0 42.24 4.5 VD VD
10 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 2 1 0.0 15.0 44.55 4.26 VD VD
11 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 3 1 0.0 20.0 43.67 4.35 D D
DIS 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010720 Lenka Peková Gerbery od Brány Ráje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007317 Renata Cibulková Anne Mary Andělské překvapení DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063518 Kristýna Mrázková Nicky z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075215 Pavlína Hofmanová Wasabi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068919 Dominika Dvořáková Blue Moon Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002919 Tomáš Kuti Beautiful Cute Devil Crony Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051118 Irena Krejčíková Adri z Mníšku pod Brdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO