072719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Benešová, Tachyon Sport Arena

    Arrow_down

Pes

  1. Gil Seven Seas I.-C. Raven, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  2. 1.zkouška LA3: 4/14, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. 2.zkouška LA3: 2/14, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  4. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  5. Agility II. L: 9/49, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  6. Final L: 10/21, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  7. Jumping III. L: 3/46, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  8. Jumping II. L: Diskvalifikován

  9. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  10. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  12. Zkouška II / L / A2: 2/9, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  13. Zkouška I / L / A2: 1/9, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  14. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  15. FINAL INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  16. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  17. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  18. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: Diskvalifikován

  19. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 54/156, 41.81 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  20. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: 27/133, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  21. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: 8/135, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  22. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  23. Agility I L: Diskvalifikován

  24. Jumping II L: Diskvalifikován

  25. Jumping I L: 46/93, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  27. Agility II / L: 4/36, 43.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  28. Finále / L: 5/18, 41.28 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  29. Jumping III / L: Diskvalifikován

  30. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  31. Agility: 36/100, 42.19 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  32. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 39/102, 46.03 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  33. Jumping: Diskvalifikován

  34. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 40/102, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  35. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  36. QA4 Agility: Diskvalifikován

  37. QA5 Agility: Diskvalifikován

  38. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  39. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  40. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  41. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 23/65, 45.11 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  42. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  43. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 2/75, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  44. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  45. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 18/76, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  46. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  47. 1. Agility L - Z l e t.: Diskvalifikován

  48. 2. Agility L - Z l e t.: 14/29, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  49. 3. Jumping L - Z l e t.: 1/28, 33.5 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  50. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  51. Zkouška L A2 I: Diskvalifikován

  52. Zkouška L A2 II: Diskvalifikován

  53. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  54. 1. běh A2 L: 2/3, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  55. 2. běh A2 L: Diskvalifikován

  56. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  57. QA1 Agility: Diskvalifikován

  58. QA2 Agility: Diskvalifikován

  59. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  60. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  61. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  62. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  65. 1.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  66. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. 2.Zk. LA2 neděle: 2/9, 33.36 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  68. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. 3.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  70. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  72. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  76. Agility III 600: 3/36, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  77. Jumping III 600: Diskvalifikován

  78. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  79. 1.zkouška LA2: 2/11, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  80. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  82. Czech Imp Jump Large: 5/36, 21.15 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  83. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  84. Jumping 2 - Large: 4/36, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  85. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  86. III. jumping L: Diskvalifikován

  87. II. jumping L: Diskvalifikován

  88. I. jumping L: Diskvalifikován

  89. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  90. 1.zkouška LA1: 1/8, 32.13 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  91. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  93. Agility L: Diskvalifikován

  94. Agility Large: 1/24, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  95. Jumping L: Diskvalifikován

  96. Jumping Large: 2/24, 32.53 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  97. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  99. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  100. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  101. 1.zkouška LA1: 1/16, 27.0 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  102. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  104. Agility 1 L: Diskvalifikován

  105. Agility 2 L: Diskvalifikován

  106. Agility 3 L: Diskvalifikován

  107. Agility 4 L: Diskvalifikován

  108. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  109. Jumping 2 L: 25/84, 51.22 s, 18.22 tr. b., 4.2 m/s

  110. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  112. Agility 1 L: Diskvalifikován

  113. Agility 2 L: 19/71, 49.1 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  114. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  115. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  116. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  117. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  118. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  119. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  120. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  121. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  122. 1. Agility L: Diskvalifikován

  123. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  124. 2. Agility L: Diskvalifikován

  125. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  126. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  127. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška LA1: 2/15, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  129. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  131. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška LA1: 6/15, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  133. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  135. Jumping I: 2/21, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  136. Jumping II: 6/19, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  137. Jumping light: Diskvalifikován

  138. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  139. Trial I.: Diskvalifikován

  140. TRIAL II.: Diskvalifikován

  141. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  142. Agility neděle L: Diskvalifikován

  143. Agility sobota L: Diskvalifikován

  144. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  145. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  146. ZkouškaLA1 neděle: Diskvalifikován

  147. ZkouškaLA1 sobota: Diskvalifikován

  148. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  149. Agility J Individual: Diskvalifikován

  150. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  151. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  152. 1. zkouška: 1/18, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  153. 2. zkouška: Diskvalifikován

  154. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  155. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  156. LA1- 2 běh: Diskvalifikován