Cz En

072719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Benešová, Tachyon Sport Arena

    Člen KA

Pes

  1. Gil Seven Seas I.-C. Raven, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 23/65, 45.11 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  3. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  4. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 2/75, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  5. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  6. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 18/76, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  7. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  8. 1. Agility L - Z l e t.: Diskvalifikován

  9. 2. Agility L - Z l e t.: 14/29, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  10. 3. Jumping L - Z l e t.: 1/28, 33.5 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  11. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  12. Zkouška L A2 I: Diskvalifikován

  13. Zkouška L A2 II: Diskvalifikován

  14. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  15. 1. běh A2 L: 2/3, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  16. 2. běh A2 L: Diskvalifikován

  17. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  18. QA1 Agility: Diskvalifikován

  19. QA2 Agility: Diskvalifikován

  20. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  22. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  23. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  26. 1.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  27. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. 2.Zk. LA2 neděle: 2/9, 33.36 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  29. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. 3.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  33. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  37. Agility III 600: 3/36, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  38. Jumping III 600: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  40. 1.zkouška LA2: 2/11, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  41. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  43. Czech Imp Jump Large: 5/36, 21.15 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  44. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 - Large: 4/36, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  46. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  47. III. jumping L: Diskvalifikován

  48. II. jumping L: Diskvalifikován

  49. I. jumping L: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  51. 1.zkouška LA1: 1/8, 32.13 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  52. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  54. Agility L: Diskvalifikován

  55. Agility Large: 1/24, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  56. Jumping L: Diskvalifikován

  57. Jumping Large: 2/24, 32.53 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  58. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  60. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  61. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  62. 1.zkouška LA1: 1/16, 27.0 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  63. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  65. Agility 1 L: Diskvalifikován

  66. Agility 2 L: Diskvalifikován

  67. Agility 3 L: Diskvalifikován

  68. Agility 4 L: Diskvalifikován

  69. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  70. Jumping 2 L: 25/84, 51.22 s, 18.22 tr. b., 4.2 m/s

  71. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  72. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  73. Agility 1 L: Diskvalifikován

  74. Agility 2 L: 19/71, 49.1 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  75. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  76. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  77. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  78. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  79. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  80. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  81. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  82. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  83. 1. Agility L: Diskvalifikován

  84. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  85. 2. Agility L: Diskvalifikován

  86. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  88. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška LA1: 2/15, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  90. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  92. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška LA1: 6/15, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  94. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  95. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  96. Jumping I: 2/21, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  97. Jumping II: 6/19, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  98. Jumping light: Diskvalifikován

  99. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  100. Trial I.: Diskvalifikován

  101. TRIAL II.: Diskvalifikován

  102. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  103. Agility neděle L: Diskvalifikován

  104. Agility sobota L: Diskvalifikován

  105. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  106. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  107. ZkouškaLA1 neděle: Diskvalifikován

  108. ZkouškaLA1 sobota: Diskvalifikován

  109. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  110. Agility J Individual: Diskvalifikován

  111. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  112. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  113. 1. zkouška: 1/18, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  114. 2. zkouška: Diskvalifikován

  115. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  116. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  117. LA1- 2 běh: Diskvalifikován