Cz En

004919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Donskovová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Vanilla Satin Pardál z Asuanu, Kolie dlouhosrstá

Výsledky

  1. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: 3/12, 55.56 s, 12.56 tr. b., 3.29 m/s

  4. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  5. 1. běh L: 4/18, 38.67 s, 9.67 tr. b., 3.05 m/s

  6. 2. běh L: 7/18, 37.63 s, 12.63 tr. b., 3.35 m/s

  7. 3. běh L: 4/18, 35.55 s, 11.55 tr. b., 3.43 m/s

  8. 4. běh L: 8/18, 40.85 s, 7.85 tr. b., 3.38 m/s

  9. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  10. Jumping L: 4/33, 47.61 s, 1.61 tr. b., 3.84 m/s

  11. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  12. Zkouška 2 LA2: 6/15, 54.4 s, 5.4 tr. b., 3.27 m/s

  13. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  14. I. agility L: Diskvalifikován

  15. II. agility L: 35/90, 83.27 s, 48.27 tr. b., 2.52 m/s

  16. II. jumping L: 42/97, 57.58 s, 17.58 tr. b., 3.06 m/s

  17. I. jumping L: Diskvalifikován

  18. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  19. II, zkouška A2 L: Diskvalifikován

  20. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  21. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  22. 1. Zkouška A1 L: 3/19, 46.63 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  23. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  24. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  25. LA1-1 LA1: 1/7, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  26. LA1-2 LA1: 1/7, 46.56 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  27. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  28. Agility L: Diskvalifikován

  29. Jumping L: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  32. 1. zkouška LA1: 3/10, 45.4 s, 2.4 tr. b., 3.08 m/s

  33. 2. zkouška LA1: 5/10, 46.84 s, 5.84 tr. b., 2.97 m/s

  34. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  35. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  38. Agility L: Diskvalifikován

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA1: 4/7, 51.26 s, 6.26 tr. b., 2.93 m/s

  41. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  42. agility L neděle: 25/34, 73.51 s, 31.51 tr. b., 2.72 m/s

  43. Jump L neděle: Diskvalifikován

  44. Zkouška A1 - neděle L: Diskvalifikován

  45. Zkouška A1 - sobota - 1 L: Diskvalifikován

  46. Zkouška A1 - sobota -2 L: 8/12, 58.29 s, 25.29 tr. b., 2.49 m/s

  47. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  48. 1. běh LA1: 2/16, 46.77 s, 0.77 tr. b., 2.89 m/s

  49. 2. běh LA1: 4/16, 42.19 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  50. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  51. Druhá zkouška LA1: 4/6, 54.22 s, 22.22 tr. b., 2.49 m/s

  52. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  54. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  57. Agility neděle L: Diskvalifikován

  58. Agility sobota L: Diskvalifikován

  59. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  60. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  61. Zkouška neděle LA1: 7/14, 67.9 s, 35.9 tr. b., 2.44 m/s

  62. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován