Cz En

Jumping L

  1. Datum: 05. 10. 2019
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 0 0 0.0 0.0 29.46 5.57 V V
2 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 0 0 0.0 0.0 31.89 5.14 V V
3 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 0 0 0.0 0.0 32.4 5.06 V V
4 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 33.73 4.86 V V
5 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 0 0 0.0 0.0 36.75 4.46 V V
6 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 0.03 0.03 40.03 4.1 V V
7 078814 Patricia Beran Amy 0 1 0.0 5.0 35.48 4.62 V V
8 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 35.76 4.59 V V
9 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 36.57 4.48 V V
10 006215 Lenka Kašparová Grace Jessie Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 38.71 4.24 V V
11 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 0 1 0.59 5.59 40.59 4.04 V V
12 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 0 1 0.62 5.62 40.62 4.04 V V
13 003014 Barbora Múdra Saxana 1 1 0.0 10.0 36.87 4.45 VD VD
14 020617 Lucie Koubová Bosque Miel Brennini 0 0 19.59 19.59 59.59 2.75 D D
15 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 2 4.84 19.84 44.84 3.66 D D
16 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 1 2 5.0 20.0 45.0 3.64 D D
DIS 079418 Ivan Pospíšil Mystic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077017 Markéta Cibulková Anne Mary Andělské překvapení DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084618 Lenka Kocandova Loki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071917 Lucie Macková Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084616 Anna Škabradová Girl of Blue Anne´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004919 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063518 Kristýna Mrázková Nicky z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013019 Lenka Žatkovičová Emmy Zoe Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076917 Martina Cibulková Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO