Cz En

Agility družstva

  1. Datum: 08. 10. 2016
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.54 4.64 V V
2 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 0 0 0.0 0.0 38.96 4.59 V V
3 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 0 0.0 0.0 39.61 4.52 V V
4 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 41.21 4.34 V V
5 046214 Romana Nováková Atos Captivate 0 0 0.0 0.0 41.71 4.29 V V
6 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 42.35 4.23 V V
7 094114 Eliška Gregorová Amy 0 0 0.0 0.0 42.51 4.21 V V
8 038615 Kateřina Kolářová Thomas 0 0 0.0 0.0 42.68 4.19 V V
9 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 0 0 0.0 0.0 42.95 4.17 V V
10 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 43.55 4.11 V V
11 049715 Eliška Košňarová Maya 0 0 0.0 0.0 45.1 3.97 V V
12 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 45.14 3.97 V V
13 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 0 0 0.0 0.0 45.43 3.94 V V
14 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček 0 0 0.0 0.0 47.36 3.78 V V
15 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 0 0 0.0 0.0 48.65 3.68 V V
16 091314 Barbora Berešová Buddy 0 0 0.0 0.0 49.89 3.59 V V
17 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 0 1.01 1.01 55.01 3.25 V V
18 037712 Kristýna Lukešová Keisy 0 0 2.42 2.42 56.42 3.17 V V
19 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 38.38 4.66 V V
20 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 38.93 4.6 V V
21 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 0 0.0 5.0 39.31 4.55 V V
22 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 39.53 4.53 V V
23 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 1 0 0.0 5.0 39.57 4.52 V V
24 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 39.98 4.48 V V
25 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 1 0 0.0 5.0 40.55 4.41 V V
26 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 0 0.0 5.0 40.59 4.41 V V
27 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 42.45 4.22 V V
28 048015 Barbora Vlachová Mája 1 0 0.0 5.0 42.96 4.17 V V
29 093214 Darina Mikesková Largo 1 0 0.0 5.0 43.23 4.14 V V
30 038612 Veronika Zikmundová Dastyn 1 0 0.0 5.0 43.49 4.12 V V
31 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 1 0 0.0 5.0 44.9 3.99 V V
32 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 0 1 0.0 5.0 45.87 3.9 V V
33 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 52.54 3.41 V V
34 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 1 0 0.31 5.31 54.31 3.3 V V
35 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 2 0 0.0 10.0 40.84 4.38 VD VD
36 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora 2 0 0.0 10.0 44.18 4.05 VD VD
37 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 0 2 0.0 10.0 47.97 3.73 VD VD
38 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 1 1 0.0 10.0 53.04 3.37 VD VD
39 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 12.32 12.32 66.32 2.7 VD VD
40 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind 2 1 0.0 15.0 41.69 4.29 VD VD
41 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox 2 1 0.0 15.0 43.05 4.16 VD VD
42 014915 Aneta Launová Tína 1 2 2.84 17.84 56.84 3.15 D D
DIS 066414 Karolína Šindelářová Dingo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091514 Rita Firýtová Alois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086512 Nikola Mrvová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002615 Anna Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030316 Kateřina Marešová Claremon Clyde Aratinga DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065915 Julie Wohanková Šanty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000514 Kristýna Zatloukalová Kookie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030515 Monika Kuchařová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049415 Vladimír Novák Diamond Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050413 Anežka Štihlová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058915 Daniela Horská Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007615 Vendula Nováková Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038715 Veronika Kyselová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098815 Barbora Berešová Gaston Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021813 Tereza Šrámková Kory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 099115 Kateřina Maříková Felicity Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS