Cz En

Agility 1 Ju

  1. Datum: 29. 04. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.77 s
  6. Maximální čas: 87.54 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.34 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 40.66 4.67 V V
2 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 0 0 0.35 0.35 44.12 4.31 V V
3 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 0.98 0.98 44.75 4.25 V V
4 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 0 0 3.89 3.89 47.66 3.99 V V
5 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 4.45 4.45 48.22 3.94 V V
6 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 39.79 4.78 V V
7 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 39.84 4.77 V V
8 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 1 0 0.0 5.0 41.53 4.58 V V
9 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 0 1 0.0 5.0 42.72 4.45 V V
10 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 43.53 4.36 V V
11 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 5.42 5.42 49.19 3.86 V V
12 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.44 5.44 44.21 4.3 V V
13 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 0 1.32 6.32 45.09 4.21 VD VD
14 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 0 2.04 7.04 45.81 4.15 VD VD
15 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 2.76 7.76 46.53 4.08 VD VD
16 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 1 0 3.01 8.01 46.78 4.06 VD VD
17 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 4.8 9.8 48.57 3.91 VD VD
18 086512 Nikola Mrvová Sára 2 0 3.23 13.23 47.0 4.04 VD VD
19 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball 2 1 0.0 15.0 40.78 4.66 VD VD
20 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 2 0 7.1 17.1 50.87 3.74 D D
21 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 3 0 4.73 19.73 48.5 3.92 D D
22 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland 3 1 0.0 20.0 41.0 4.63 D D
23 027914 Hana Kejzlarová Sam 1 0 15.32 20.32 59.09 3.22 D D
24 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 3 1 0.55 20.55 44.32 4.29 D D
25 048015 Barbora Vlachová Mája 2 2 4.54 24.54 48.31 3.93 D D
26 077515 Hana Kejzlarová Tobi 3 1 7.01 27.01 50.78 3.74 BO BO
27 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 3 1 7.35 27.35 51.12 3.72 BO BO
28 038615 Kateřina Kolářová Thomas 2 1 13.95 28.95 57.72 3.29 BO BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO