Cz En

J Jumping 2

  1. Datum: 08. 05. 2016
  2. Závod: Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 30.31 s
  6. Maximální čas: 45.46 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 27.55 5.26 V V
1 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 0 0.0 0.0 27.55 5.26 V V
2 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.0 0.0 27.94 5.19 V V
3 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 28.07 5.17 V V
4 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 0 0 0.0 0.0 28.57 5.08 V V
5 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 0 0.0 0.0 28.86 5.02 V V
6 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 29.35 4.94 V V
7 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 29.4 4.93 V V
8 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 0.0 0.0 29.48 4.92 V V
9 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball 0 0 0.0 0.0 29.65 4.89 V V
10 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 29.86 4.86 V V
11 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe 0 0 0.13 0.13 30.44 4.76 V V
12 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.36 0.36 30.67 4.73 V V
13 082915 Jakub Dobiáš Quip Gulden Land 0 0 0.78 0.78 31.09 4.66 V V
14 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 1.1 1.1 31.41 4.62 V V
15 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 0 0 1.14 1.14 31.45 4.61 V V
16 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 1.18 1.18 31.49 4.6 V V
17 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 2.17 2.17 32.48 4.46 V V
18 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 29.49 4.92 V V
19 091314 Barbora Berešová Buddy 0 0 5.08 5.08 35.39 4.1 V V
20 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 1 0 1.64 6.64 31.95 4.54 VD VD
21 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 1 2.24 7.24 32.55 4.45 VD VD
22 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 1 2.86 7.86 33.17 4.37 VD VD
23 094114 Eliška Gregorová Amy 0 1 5.33 10.33 35.64 4.07 VD VD
24 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora 1 1 0.78 10.78 31.09 4.66 VD VD
25 032615 Aneta Kolodějová Deborah Oasis of Peace 1 0 5.84 10.84 36.15 4.01 VD VD
26 027914 Hana Kejzlarová Sam 0 1 7.63 12.63 37.94 3.82 VD VD
27 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs 0 2 2.78 12.78 33.09 4.38 VD VD
28 040613 Zuzana Višvaderová Arwen z Metaboxu 1 0 9.28 14.28 39.59 3.66 VD VD
29 037712 Kristýna Lukešová Keisy 1 0 10.9 15.9 41.21 3.52 VD VD
30 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 1 0 11.06 16.06 41.37 3.5 D D
31 081314 Veronika Smutná Dragon´s Jim of Speedy Dream 1 2 2.47 17.47 32.78 4.42 D D
32 086512 Nikola Mrvová Sára 1 1 15.15 25.15 45.46 3.19 D D
DIS 038615 Kateřina Kolářová Thomas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095215 Kateřina Puflerová Need for Speed Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021813 Tereza Šrámková Kory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO