Cz En

J Agility 3

  1. Datum: 08. 05. 2016
  2. Závod: Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 39.15 s
  6. Maximální čas: 58.73 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.65 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082915 Jakub Dobiáš Quip Gulden Land 0 0 0.42 0.42 39.57 4.6 V V
2 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 4.07 4.07 43.22 4.21 V V
3 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 0 0 4.19 4.19 43.34 4.2 V V
4 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 4.25 4.25 43.4 4.19 V V
5 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 4.84 4.84 43.99 4.14 V V
6 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 1 0 0.0 5.0 36.05 5.05 V V
7 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 0 0.0 5.0 36.73 4.96 V V
8 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 1 1.57 6.57 40.72 4.47 VD VD
9 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 1 0 1.65 6.65 40.8 4.46 VD VD
10 086512 Nikola Mrvová Sára 0 0 6.8 6.8 45.95 3.96 VD VD
11 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké 1 0 2.73 7.73 41.88 4.35 VD VD
12 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 1 0 3.26 8.26 42.41 4.29 VD VD
13 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 1 4.64 9.64 43.79 4.16 VD VD
14 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers 2 0 0.0 10.0 35.59 5.11 VD VD
15 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 2 0 0.0 10.0 36.26 5.02 VD VD
16 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 2 0 0.0 10.0 37.99 4.79 VD VD
17 094114 Eliška Gregorová Amy 2 0 0.0 10.0 38.79 4.69 VD VD
18 038615 Kateřina Kolářová Thomas 2 0 1.32 11.32 40.47 4.5 VD VD
19 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 2 0 2.11 12.11 41.26 4.41 VD VD
20 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future 1 1 2.21 12.21 41.36 4.4 VD VD
21 032615 Aneta Kolodějová Deborah Oasis of Peace 0 0 13.44 13.44 52.59 3.46 VD VD
22 037712 Kristýna Lukešová Keisy 1 0 13.34 18.34 52.49 3.47 D D
23 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 2 1 5.27 20.27 44.42 4.1 D D
24 091314 Barbora Berešová Buddy 1 1 12.04 22.04 51.19 3.56 D D
25 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 1 0 17.13 22.13 56.28 3.23 D D
26 040613 Zuzana Višvaderová Arwen z Metaboxu 1 1 12.73 22.73 51.88 3.51 D D
DIS 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021813 Tereza Šrámková Kory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095215 Kateřina Puflerová Need for Speed Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081314 Veronika Smutná Dragon´s Jim of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO