Cz En

Veronika Dohnanská

  1. Číslo: 005807
  2. OSA: Brandýs nad Labem
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 30. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 083116 (L), Bady

  2. 030919 (M), Brenner Maradriam

Výsledky

  1. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  2. 1. Zkouška MA2, Brenner Maradriam: 2/3, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  3. 2. Zkouška MA2, Brenner Maradriam: 1/3, 47.85 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  4. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  5. 1. zkouška A2 M, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  6. 2. zkouškA A2 M, Brenner Maradriam: 2/3, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  7. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  8. 1. Zkouška MA2, Brenner Maradriam: 1/5, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  9. 2. Zkouška MA2, Brenner Maradriam: 1/5, 47.99 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  10. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  11. Agility 1 M, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  12. Agility 2 M, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  13. Jumping 1 M, Brenner Maradriam: 13/72, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  14. Jumping 2 M, Brenner Maradriam: 30/69, 48.32 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  15. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  16. 1. běh A2 M, Brenner Maradriam: 2/2, 46.26 s, 12.26 tr. b., 3.83 m/s

  17. 2. běh A2 M, Brenner Maradriam: 1/2, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  18. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  19. 1. Zkouška MA2, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA2, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  21. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  22. 1. zkouška MA2, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška MA2, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  24. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  25. 1. běh MA2, Brenner Maradriam: 1/3, 62.68 s, 26.68 tr. b., 3.11 m/s

  26. 2. běh MA2, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  27. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  28. 1. zkouška MA2, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška MA2, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  30. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  31. Agility M, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  32. Jumping M, Brenner Maradriam: 12/40, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  33. Tuneliáda M, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  34. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  35. MA1 - I., Brenner Maradriam: 1/6, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  36. MA1 - II., Brenner Maradriam: 1/6, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  37. MA1 - III., Brenner Maradriam: 3/6, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  38. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  39. MA1 I, Brenner Maradriam: 1/4, 32.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  40. MA1 II, Brenner Maradriam: 1/4, 44.41 s, 12.41 tr. b., 3.08 m/s

  41. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  42. Open AGI M, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  43. Open JUMP M, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  44. Zkouška A1 M, Brenner Maradriam: 1/5, 40.01 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  45. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  46. 1. zkouška, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška, Brenner Maradriam: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  49. Agility_, Bady: Diskvalifikován

  50. Jumping_, Bady: Diskvalifikován

  51. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  52. 1. zkouška LA1, Bady: 3/13, 64.42 s, 23.42 tr. b., 2.55 m/s

  53. 2. zkouška LA1, Bady: 8/13, 34.49 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  54. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  55. AGILITY, Bady: 18/40, 49.61 s, 8.61 tr. b., 3.51 m/s

  56. AGILITY, Bady: Diskvalifikován

  57. JUMPING, Bady: Diskvalifikován

  58. JUMPING, Bady: Diskvalifikován

  59. LA1, Bady: Diskvalifikován

  60. LA1, Bady: Diskvalifikován

  61. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  62. Agility Ju, Bady: 19/59, 50.38 s, 10.38 tr. b., 3.97 m/s

  63. Agility Squads, Bady: 9/76, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  64. Hra Ju, Bady: 36/59, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  65. Jumping Ju, Bady: Diskvalifikován

  66. Jumping Squads, Bady: 54/75, 44.5 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  67. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  68. Horní Počernice, 1. běh, Bady: 4/11, 29.12 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  69. Horní Počernice, 2. běh, Bady: Diskvalifikován

  70. Horní Počernice, 3. běh, Bady: 3/11, 48.16 s, 6.16 tr. b., 3.26 m/s

  71. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  72. Agility L, Bady: Diskvalifikován

  73. Jumping L, Bady: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA1, Bady: 2/5, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  75. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  76. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Bady: Diskvalifikován

  77. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Bady: Diskvalifikován

  78. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Bady: 2/8, 29.09 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  79. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  80. Druhý běh LA1, Bady: 1/10, 30.81 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  81. První běh LA1, Bady: 4/10, 28.41 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  82. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  83. III. zkouška LA1, Bady: 12/13, 32.84 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  84. II. zkouška LA1, Bady: Diskvalifikován

  85. I. zkouška LA1, Bady: Diskvalifikován