Cz En

090715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Borovcová

    Člen KA

Pes

  1. Phoebe, Kříženec

Výsledky

  1. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  2. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 ML: 1/4, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  4. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  5. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška A3 ML: 2/5, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  7. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  8. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  10. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  11. 1.zkouška: 4/4, 35.78 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  12. 2.zkouška: 2/4, 44.85 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  13. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  14. 1.zkouška: 3/4, 42.56 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  15. 2.zkouška: Diskvalifikován

  16. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  17. 1. Zkouška MLA3: 2/5, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  18. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  19. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  21. Zkouška 1: Diskvalifikován

  22. Zkouška 2: 3/4, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  23. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  24. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  25. 2. běh LA3: 8/13, 42.98 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  26. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  27. Agility 1: 3/11, 33.43 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  28. Finále: Diskvalifikován

  29. Jumping 1: 3/11, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  30. Jumping 2: 1/10, 27.11 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  31. Zkouška 1: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2: 2/4, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  33. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  34. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  36. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  37. Jumping 1: Diskvalifikován

  38. Jumping 2: Diskvalifikován

  39. Jumping 3: Diskvalifikován

  40. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  41. 1. Zkouška MLA3: 1/7, 37.12 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  42. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  43. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  44. MLA3 - I.: 1/4, 34.49 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  45. MLA3 - II.: Diskvalifikován

  46. MLA3 - III.: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  48. ZkA. MLA3 I.: 5/7, 40.21 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  49. ZkA. MLA3 II.: 2/7, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  50. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  51. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  52. Jumping 1: Diskvalifikován

  53. Jumping 2: Diskvalifikován

  54. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  55. Czech Imp Jump: 2/18, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  56. Jumping 1: Diskvalifikován

  57. Jumping 2: Diskvalifikován

  58. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  59. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  60. I. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  62. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  63. Jumping 1: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 : 5/21, 35.92 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  65. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  66. III. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  67. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  68. I. zkouška ML3: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  69. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  70. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  71. ZkA. MLA3 II.: 1/8, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  72. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  73. Czech Imp Jump MiniLarge: 8/17, 24.8 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  74. Jumping 1 - MiniLarge: 7/18, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  75. Jumping 2 - MiniLarge: 14/18, 27.9 s, 10.0 tr. b., 6.09 m/s

  76. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  77. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Supermanova zkouška LA3: 1/13, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  79. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  80. Agility Open ML: Diskvalifikován

  81. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  82. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  84. 1.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  85. 2.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  86. 3.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  87. Jumping ML: 1/14, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  88. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  89. Agility ML: Diskvalifikován

  90. Jumping ML: 5/11, 29.83 s, 5.0 tr. b., 6.37 m/s

  91. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  92. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  93. Finále Agility: Diskvalifikován

  94. Jumping 1: Diskvalifikován

  95. Jumping 2: Diskvalifikován

  96. Jumping 3: 3/60, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  97. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  98. 1.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  99. 2.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  100. Agility ML: 9/27, 42.07 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  101. Jumping ML: 5/27, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  102. Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  103. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  104. 1.zkouška: Diskvalifikován

  105. 2.zkouška: Diskvalifikován

  106. Jumping Standard: 1/15, 26.66 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  107. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  108. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  109. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  110. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  111. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  112. Mistrovske agility large: 8/16, 34.46 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  113. Nedele Jumping large: 6/24, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  114. Nedele zkouska LA3: Diskvalifikován

  115. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  116. Finále large : Diskvalifikován

  117. Jumping II. large: 4/20, 26.76 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  118. Jumping I. large: Diskvalifikován

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  120. QA1 agility: Diskvalifikován

  121. QA2 agility: Diskvalifikován

  122. QA3 agility: Diskvalifikován

  123. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  124. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  125. QJ3 jumping: 56/111, 41.25 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  126. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  127. Agility I.: Diskvalifikován

  128. Agility II.: 10/45, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  129. Agility III.: 18/42, 48.05 s, 16.05 tr. b., 4.56 m/s

  130. Jumping I.: Diskvalifikován

  131. Jumping II.: Diskvalifikován

  132. Jumping III.: Diskvalifikován

  133. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  134. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  136. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 12/21, 25.47 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  137. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  138. III.jumping L: Diskvalifikován

  139. II. jumping L: 13/32, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  140. I. jumping L: 12/32, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  141. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  142. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  143. Supermanova zkouška LA3: 8/18, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  144. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  145. LA3 1. LA3: 3/20, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  146. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  147. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  148. II. zkouška LA3: 4/24, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  149. I. zkouška LA3: 7/24, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  150. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  151. 1. Zka - LA3: 2/16, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  152. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  154. Czech Imp Jump: 2/39, 19.63 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  155. Jumping 1: 15/39, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  156. Jumping 2: 8/39, 31.32 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  157. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  158. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. I. zkouška LA3: 1/28, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  160. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  161. Jumping L 1: Diskvalifikován

  162. Jumping L 2: 11/41, 26.0 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  163. Jumping L 3: 14/41, 29.88 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  164. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  165. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  166. Jumping 1: Diskvalifikován

  167. Jumping 2: Diskvalifikován

  168. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  169. Czech Imp Jump : 5/35, 17.1 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  170. Jumping 1: Diskvalifikován

  171. Jumping 2: 1/35, 25.37 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  172. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  173. Agility L: 8/18, 29.06 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  174. Jumping L: Diskvalifikován

  175. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  176. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  177. Agility L: Diskvalifikován

  178. Jumping L: Diskvalifikován

  179. Zkouška LA3: 2/18, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  180. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  181. Agility L: Diskvalifikován

  182. Hra L: Diskvalifikován

  183. Jumping L: Diskvalifikován

  184. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  186. Agility open L: Diskvalifikován

  187. Agility Special kříženci L: 5/11, 42.47 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  188. Jumping open L: 8/20, 30.16 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  189. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  190. II. zkouška LA3: 8/12, 31.59 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  191. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  192. jumping LA3: 1/15, 22.33 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  193. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  194. III. jumping L: Diskvalifikován

  195. II. jumping L: Diskvalifikován

  196. I. jumping L: 6/21, 25.44 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  197. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  198. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  199. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  200. 1.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  201. 2. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  202. 3.ZkA - LA3: 10/14, 45.41 s, 15.41 tr. b., 3.99 m/s

  203. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  204. Sobota LA2 1: 5/13, 32.95 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  205. Sobota LA2 2: 1/12, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  206. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  207. Agility II. L: 18/92, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  208. Agility I. L: Diskvalifikován

  209. Jumping II. L: Diskvalifikován

  210. Jumping I. L: Diskvalifikován

  211. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  212. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  213. zkouška 2 LA2: 2/10, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  214. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  215. Zkouška 1 - LA2: 2/11, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  216. Zkouška 2 - LA2: Diskvalifikován

  217. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  218. QA1 agility: Diskvalifikován

  219. QA2 agility: Diskvalifikován

  220. QA3 agility: Diskvalifikován

  221. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  222. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  223. QJ3 jumping: 61/122, 40.42 s, 12.42 tr. b., 4.6 m/s

  224. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  225. Agility Trial: Diskvalifikován

  226. Jumping Trial: 3/7, 33.55 s, 20.0 tr. b., 5.48 m/s

  227. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  228. 1. Zkouška A2 LA2: 2/11, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  229. 2. Zkouška A2 LA2: 1/11, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  230. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 2/19, 25.65 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  231. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  232. I Agility Open: Diskvalifikován

  233. II Agility Open: 46/137, 39.31 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  234. II Jumping Open: 69/135, 35.12 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  235. I Jumping Open: Diskvalifikován

  236. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  237. I. Batmanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  238. II. Supermanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  239. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  240. Agility: 4/47, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  241. Agility: 15/50, 36.6 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  242. Finále: Diskvalifikován

  243. Jumping: 11/47, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  244. Jumping: Diskvalifikován

  245. Zkouška LA2: 3/20, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  246. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  247. Agility: Diskvalifikován

  248. Jumping: Diskvalifikován

  249. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  250. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  251. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  252. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  253. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  254. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  255. Agility: 10/44, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  256. Jumping: Diskvalifikován

  257. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  258. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  259. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  260. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  261. Jumping 2 Large: 18/47, 30.11 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  262. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  263. Czech Imp Jump Large: 5/47, 20.07 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  264. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  265. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  266. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  267. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  268. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  269. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  270. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  271. 1. jumping: Diskvalifikován

  272. 2.jumping: 14/39, 33.9 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  273. 3.jumping: 8/40, 20.36 s, 0.0 tr. b., 6.68 m/s

  274. Východočeské finále: Diskvalifikován

  275. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  276. Agility družstev: Diskvalifikován

  277. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  278. Jumping družstev: 42/88, 46.23 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  279. Jumping jednotlivců: 44/87, 36.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  280. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  281. Agility Open: Diskvalifikován

  282. Agility Trial: Diskvalifikován

  283. Jumping Open: 18/57, 26.94 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  284. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  285. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  286. I. zkouška LA2: 8/19, 31.08 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  287. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  288. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  289. 2. Zka - LA2: 4/20, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  290. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  291. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  292. 1.zkouška: Diskvalifikován

  293. 2.zkouška: 2/19, 35.63 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  294. Jumping: 1/31, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  295. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  296. 1.zkouška: Diskvalifikován

  297. 2.zkouška: 1/16, 28.07 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  298. Jumping: 1/32, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  299. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  300. Agility - Ne: Diskvalifikován

  301. Agility - So: Diskvalifikován

  302. Jumping - Ne: 35/89, 37.25 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  303. Jumping - So: 4/97, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  304. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  305. QA4 agility: Diskvalifikován

  306. QA5 agility: Diskvalifikován

  307. QA6 agility: Diskvalifikován

  308. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  309. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  310. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  311. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  312. 1. běh LA2: 4/25, 32.46 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  313. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  314. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  315. QA1 agility: Diskvalifikován

  316. QA2 agility: Diskvalifikován

  317. QA3 agility: Diskvalifikován

  318. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  319. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  320. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  321. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  322. III. zkouška LA1: 2/13, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  323. II. zkouška LA1: 3/13, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  324. I. zkouška LA1: 1/13, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  325. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  326. Agility 1: Diskvalifikován

  327. Agility 2: 62/128, 42.39 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  328. Jumping 1: 46/128, 32.96 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  329. Jumping 2: Diskvalifikován

  330. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  331. Agility Trial I: Diskvalifikován

  332. Jumping Trial I: 1/13, 27.45 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  333. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  334. 1. běh L: 11/33, 32.49 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  335. 2. běh L: Diskvalifikován

  336. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  337. Jumping III. L: Diskvalifikován

  338. Jumping II. L: Diskvalifikován

  339. Jumping I. L: Diskvalifikován

  340. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  341. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  342. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  343. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  344. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  345. 1. Zka - LA1: 4/18, 35.71 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  346. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  347. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  348. Agility L: 7/39, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  349. Jumping L: Diskvalifikován

  350. Zkoušky A1 LA1: Diskvalifikován

  351. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  352. Agility L: Diskvalifikován

  353. Jumping L: Diskvalifikován

  354. Zkouška LA1: 3/5, 27.15 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  355. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  356. 1.zkouška: Diskvalifikován

  357. 2.zkouška: 3/13, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  358. Jumping1: Diskvalifikován

  359. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  360. Agility L: Diskvalifikován

  361. Jumping L: Diskvalifikován

  362. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  363. A1 L LA1: 3/10, 37.56 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  364. Agility L L: 14/22, 40.42 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  365. Jumping L L: Diskvalifikován

  366. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  367. Agility L: Diskvalifikován

  368. Jumping L: 9/35, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  369. Zkouska IV LA1: Diskvalifikován

  370. Zkouska VII LA1: 1/11, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  371. Zkouska VI LA1: Diskvalifikován

  372. Zkouska V LA1: Diskvalifikován

  373. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  374. Jarní závody agility 2016: 14/48, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  375. Jarní závody agility 2016: 34/48, 44.67 s, 17.67 tr. b., 3.25 m/s

  376. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  377. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  378. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  379. 2. zkouška A1 LA1: 3/12, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  380. DUFLEX tuneliáda A1 L: 2/14, 30.69 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  381. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  382. Zkouska III LA1: Diskvalifikován

  383. Zkouška II LA1: 5/16, 36.23 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  384. Zkouška I LA1: 3/16, 31.73 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s