Cz En

Karel Havlíček

  1. Číslo: 003023
  2. OSA: Fun4Dogs
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2010
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 059010 (S), Charlie Chuck od Prachovských skal

  2. 019112 (S), Habana od Prachovských skal

  3. 072213 (L), Ennox Czech Imp

  4. 074313 (ML), A3Ch Aya Blue Caves

  5. 039114 (L), Amanita Navy Thiwahe

  6. 041017 (ML), Dewey Arapaho Thiwahe

  7. 092619 (ML), A3Ch Azulay Ninuland

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  2. TRIAL II., Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  3. TRIAL III., Dewey Arapaho Thiwahe: 1/5, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  4. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  5. TRIAL I., Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  6. TRIAL II., Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  7. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  8. TRIAL I., Dewey Arapaho Thiwahe: 3/7, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  9. TRIAL II., Dewey Arapaho Thiwahe: 5/7, 34.99 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  10. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  11. Agility Individual, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  12. Agility Squads as Individual, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  13. Agility Squads as Individual, A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  14. Jumping Individual, A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  15. Jumping Individual, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  16. Jumping Squads as Individual, Dewey Arapaho Thiwahe: 20/46, 38.38 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  17. Jumping Squads as Individual, A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  18. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  19. Agility Brut ML, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/18, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  20. Demi Z MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  21. Jumping Extra Dry ML, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  22. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  23. 1.zkouška MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 1/2, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  24. 2.zkouška MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  25. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  26. Zk. 1, A3Ch Azulay Ninuland: 3/8, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  27. Zk. 1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  28. Zk. 2, A3Ch Azulay Ninuland: 1/8, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  29. Zk. 2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  30. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  31. 1. zkouška, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  33. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  34. dr.A2, Dewey Arapaho Thiwahe: 4/9, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  35. dr.A2, A3Ch Azulay Ninuland: Diskvalifikován

  36. pr.A2, A3Ch Azulay Ninuland: Diskvalifikován

  37. pr.A2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  38. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  39. Zkouška I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  40. Zkouška II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  42. MLA2 - I., Dewey Arapaho Thiwahe: 2/5, 26.87 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  43. MLA2 - II., Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  44. MLA2 - III., Dewey Arapaho Thiwahe: 2/5, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  45. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  46. Agility Trial I, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/5, 32.12 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  47. Agility Trial II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  48. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  49. 1.běh bez zón, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  50. 1.běh se zónami , Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  51. 2.běh bez zón, Dewey Arapaho Thiwahe: 27/50, 23.53 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  52. 2.běh se zónami, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  53. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  54. 1. Zkouška A2 ML, Dewey Arapaho Thiwahe: 1/6, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  55. 2. Zkouška A2 ML, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  56. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  57. Trial I., Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  58. Trial II., Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  60. Czech Imp Jump, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  61. Jumping 1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  62. Jumping 2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  63. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  64. Zk Agility I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  65. Zk Agility II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  67. Czech Imp Jump, Dewey Arapaho Thiwahe: 11/18, 29.46 s, 13.46 tr. b., 3.7 m/s

  68. Jumping 1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  69. Jumping 2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  70. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  71. 1. zkouška MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  73. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  74. Agility LA sobota, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  75. Jumping LA sobota, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA2 sobota, Dewey Arapaho Thiwahe: 3/12, 33.67 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  77. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  78. III. Zkouška, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  79. II. Zkouška, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  80. I. Zkouška, Dewey Arapaho Thiwahe: 1/3, 30.34 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  81. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  82. jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: 1/3, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  83. zkouška1, Dewey Arapaho Thiwahe: 1/3, 33.93 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  84. zkouška2, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/3, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  85. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  86. Agility Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  87. Agility Zk, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  88. Jumping Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  89. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  90. 1. zkouška, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  92. 3. zkouška, Dewey Arapaho Thiwahe: 12/19, 36.54 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  93. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  94. 1. Zkouška - MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 7/9, 41.33 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  95. 1. Zkouška - MLA2, A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  96. 2.Zkouška - MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/9, 27.44 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  97. 2.Zkouška - MLA2, A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  98. Agility ML, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  99. Agility ML, A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  100. Jumping ML, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/27, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  101. Jumping ML, A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  102. Zkouška - MLA2, A3Ch Aya Blue Caves: 4/10, 33.63 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  103. Zkouška - MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  105. Agility Open ML, A3Ch Aya Blue Caves: 3/15, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  106. Agility Open ML, Dewey Arapaho Thiwahe: 9/15, 41.2 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  107. Jumping Open ML, A3Ch Aya Blue Caves: 2/14, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  108. Jumping Open ML, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  109. Jumping Open ML I., A3Ch Aya Blue Caves: 4/14, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  110. Jumping Open ML I., Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  111. Jumping Open ML II., Dewey Arapaho Thiwahe: 1/14, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  112. Jumping Open ML II., A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  113. ZkA. MLA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 1/7, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  114. ZkA. MLA2, A3Ch Aya Blue Caves: Diskvalifikován

  115. ZkA. MLA2 I., A3Ch Aya Blue Caves: 2/6, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  116. ZkA. MLA2 I., Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  117. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  118. Agility I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  119. Agility II, Dewey Arapaho Thiwahe: 39/85, 40.67 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  120. Jumping I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  121. Jumping II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  122. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  123. QA4 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  124. QA5 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  125. QA6 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  126. QJ4 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  127. QJ5 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  128. QJ6 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  129. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  130. QA1 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  131. QA2 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: 76/120, 39.37 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  132. QA3 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: 75/120, 47.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  133. QJ1 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  134. QJ2 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  135. QJ3 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  136. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  137. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  138. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Dewey Arapaho Thiwahe: 64/169, 45.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  139. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Dewey Arapaho Thiwahe: 82/175, 37.52 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  140. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  141. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  142. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  143. 1.zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 7/11, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  144. 2.zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 4/11, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  145. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  146. 1. Zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  147. 1. Zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 1/10, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  149. 2. Zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  150. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  151. Agility Trial I, Dewey Arapaho Thiwahe: 6/18, 36.14 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  152. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: 9/16, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  153. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: 9/16, 65.07 s, 28.07 tr. b., 3.14 m/s

  154. Agility Trial II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  155. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  156. Czech Imp Jump, Dewey Arapaho Thiwahe: 23/39, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  157. Jumping 1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  158. Jumping 2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  159. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  160. 1. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/16, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  161. 1. zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  162. 2. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 5/16, 46.94 s, 15.94 tr. b., 3.58 m/s

  163. 2. zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  164. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  165. Agility 2 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  167. Jumping 3 L, Dewey Arapaho Thiwahe: 15/28, 29.7 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  168. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  169. Zkouška 1 LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  170. Zkouška 2 LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  171. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  172. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  173. Agility Trial I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  174. Agility Trial II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  175. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  176. Agility Trial III, Dewey Arapaho Thiwahe: 8/19, 42.2 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  177. Agility Trial III, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  178. Agility Trial IV, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  179. Agility Trial IV, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  180. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  181. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  182. Agility II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  183. Jumping I, Ennox Czech Imp: 44/76, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  184. Jumping II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  185. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  186. QA4 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  187. QA5 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  188. QA6 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  189. QJ4 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  190. QJ5 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  191. QJ6 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: 19/77, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  192. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  193. QA1 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  194. QA2 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  195. QA3 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  196. QJ1 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  197. QJ2 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  198. QJ3 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  199. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  200. Agility A1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  201. Agility Squads as individual, Ennox Czech Imp: 53/157, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  202. Agility Squads as individual, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  203. Jumping A1, Dewey Arapaho Thiwahe: 17/48, 26.44 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  204. Jumping A2A3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  205. Jumping Squads as Individual, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  206. Jumping Squads as Individual, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  207. Power & Speed A1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  208. Power & Speed A2A3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  209. Special Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  210. Special Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  211. Special Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  212. Special Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  213. Tachyon Trophy A1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  214. Tachyon Trophy A2A3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  215. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  216. Agility Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  217. Agility Trial, Dewey Arapaho Thiwahe: 7/13, 34.22 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  218. Jumping Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  219. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  220. I Agility Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  221. I Agility Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  222. II Agility Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  223. II Agility Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  224. II Jumping Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  225. II Jumping Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  226. I Jumping Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  227. I Jumping Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  228. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  229. TRIAL II. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  230. TRIAL II. LA3, Ennox Czech Imp: 5/12, 48.47 s, 11.47 tr. b., 3.42 m/s

  231. TRIAL I. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  232. TRIAL I. LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  233. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  234. 1. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  235. 1. zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  236. 2. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  238. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  239. TRIAL II. LA2, Ennox Czech Imp: 1/23, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  240. TRIAL II. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  241. TRIAL I. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  242. TRIAL I. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  243. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  244. Jumping A2 + A3 L, Ennox Czech Imp: 8/22, 29.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  245. Jumping A2 + A3 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  246. Trial II. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  247. Trial II. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  248. Trial I. LA2, Ennox Czech Imp: 2/11, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  249. Trial I. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  250. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  251. AGILITY, Ennox Czech Imp: 20/40, 43.62 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  252. AGILITY, Dewey Arapaho Thiwahe: 22/40, 44.31 s, 25.0 tr. b., 3.93 m/s

  253. AGILITY, Ennox Czech Imp: 27/38, 39.46 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  254. AGILITY, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  255. JUMPING, Dewey Arapaho Thiwahe: 17/39, 35.55 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  256. JUMPING, Ennox Czech Imp: 17/38, 35.01 s, 8.01 tr. b., 3.8 m/s

  257. JUMPING, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  258. JUMPING, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  259. LA2, Ennox Czech Imp: 8/14, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  260. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  261. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  262. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  263. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  264. II. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 3/19, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  265. II. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  266. I. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  267. I. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  268. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  269. Agility open 1 L, Ennox Czech Imp: 11/35, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  270. Agility open 1 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  271. Agility open 2 L, Ennox Czech Imp: 10/33, 45.99 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  272. Agility open 2 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  273. Zkoušky LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  274. Zkoušky LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  275. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  276. Trial II. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  277. Trial I. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  278. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  279. Agility L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  280. Agility L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  281. Jumping L, Dewey Arapaho Thiwahe: 19/34, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  282. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  283. Zkouška LA1, Dewey Arapaho Thiwahe: 4/9, 38.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  284. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 5/12, 43.86 s, 10.86 tr. b., 3.78 m/s

  285. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  286. 1. Zk LA1, Dewey Arapaho Thiwahe: 7/17, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  287. 1. Zk LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  288. 2. Zk LA1, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/16, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  289. 2. Zk LA2, Ennox Czech Imp: 7/23, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  290. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  291. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: 2/12, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  292. Agility Trial I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  293. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: 3/12, 43.78 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  294. Agility Trial II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  295. Agility Trial III, Ennox Czech Imp: 4/12, 48.27 s, 10.27 tr. b., 3.65 m/s

  296. Agility Trial III, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  297. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  298. Zkouška, Ennox Czech Imp: 1/21, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  299. Zkouška II, Ennox Czech Imp: 7/21, 41.87 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  300. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  301. Agility 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  302. Agility 2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  303. Jumping 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  304. Jumping 2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  305. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  306. 1Q Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  307. 2Q Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  308. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  309. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  310. Power & speed A2/A3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  311. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  312. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  313. Agility Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  314. Agility Trial, Ennox Czech Imp: 10/22, 44.79 s, 28.79 tr. b., 3.48 m/s

  315. Jumping Special A2 + A3, Ennox Czech Imp: 23/35, 35.02 s, 11.02 tr. b., 4.14 m/s

  316. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  317. zkouška 1 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  318. zkouška 2 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  319. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  320. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  321. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  322. Agility Trial III, Ennox Czech Imp: 9/24, 46.39 s, 18.39 tr. b., 3.21 m/s

  323. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  324. I Agility, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  325. I Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  326. II Agility, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  327. II Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  328. III Agility, Amanita Navy Thiwahe: 4/16, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  329. III Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  330. IV Agility, Ennox Czech Imp: 6/16, 42.99 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  331. IV Agility, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  332. V Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  333. VI Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  334. VII Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  335. VIII Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  336. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  337. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 11/17, 44.48 s, 16.48 tr. b., 3.21 m/s

  338. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  339. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  340. zkouška 1 LA2, Ennox Czech Imp: 8/15, 42.07 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  341. zkouška 2 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  342. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  343. II. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 4/14, 47.33 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  344. I. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  345. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  346. 15.prorubská, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  347. 16.prorubská, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  348. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  349. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 21/34, 36.14 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  350. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  351. 3. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  352. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  353. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  354. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 5/27, 38.71 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  355. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  356. Agility LA, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  357. Jumping LA, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  358. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  359. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  360. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  361. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  362. Agility Trial III, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  363. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  364. II. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  365. I. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 2/12, 42.46 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  366. Jumping open L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  367. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  368. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  369. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  370. 3. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 1/22, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  371. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  372. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  373. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: 1/24, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  374. Jumping 2+3, Ennox Czech Imp: 15/34, 38.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  375. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  376. Horní Počernice, 1. běh, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  377. Horní Počernice, 2. běh, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  378. Horní Počernice, 3. běh, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  379. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  380. 1. ZK LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  381. 2. ZK LA2, Ennox Czech Imp: 6/23, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  382. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  383. Agility L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  384. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  385. Zk LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  386. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  387. Agility L, Ennox Czech Imp: 24/43, 44.54 s, 21.54 tr. b., 3.48 m/s

  388. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  389. Zkoušky LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  390. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  391. Agility 1 L, Ennox Czech Imp: 15/29, 40.06 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  392. Agility L, Ennox Czech Imp: 4/31, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  393. Jumping 1 L, Ennox Czech Imp: 14/34, 47.42 s, 20.42 tr. b., 3.52 m/s

  394. Jumping L L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  395. Zkouška A2 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  396. Zkouška Ne LA2, Ennox Czech Imp: 8/15, 43.44 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  397. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  398. Jumping 1 L, Ennox Czech Imp: 8/28, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  399. Jumping 2 L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  400. Jumping 3 L, Ennox Czech Imp: 7/28, 38.98 s, 8.98 tr. b., 3.59 m/s

  401. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  402. Agility L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  403. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  404. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  405. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  406. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  407. Agility II, Ennox Czech Imp: 8/16, 37.93 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  408. TUNELIADA, Ennox Czech Imp: 17/43, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  409. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  410. QA5 Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  411. QA6 Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  412. QJ5 Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  413. QJ6 Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  414. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  415. Agility, Amanita Navy Thiwahe: 8/13, 50.57 s, 16.57 tr. b., 3.8 m/s

  416. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  417. Nornikovo bludiste, Ennox Czech Imp: 18/36, 35.85 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  418. Nornikovo bludiste, Amanita Navy Thiwahe: 20/36, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  419. Zabakova cesta, Ennox Czech Imp: 16/37, 32.63 s, 7.63 tr. b., 3.74 m/s

  420. Zabakova cesta, Amanita Navy Thiwahe: 19/37, 25.44 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  421. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  422. So - Zkouška 1.běh LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  423. So - Zkouška 2.běh LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  424. So - Zkouška 3.běh LA2, Ennox Czech Imp: 3/9, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  425. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  426. QA3 Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  427. QA4 Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  428. QJ3 Jumping, Ennox Czech Imp: 108/176, 41.13 s, 20.13 tr. b., 3.94 m/s

  429. QJ4 Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  430. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  431. Zkouska IV LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  432. Zkouska VI LA2, Ennox Czech Imp: 6/27, 43.76 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  433. Zkouska V LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  434. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  435. Agility I, Ennox Czech Imp: 12/19, 41.11 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  436. Agility II, Ennox Czech Imp: 7/19, 42.23 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  437. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  438. Agility, Ennox Czech Imp: 8/16, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  439. Agility Open, Ennox Czech Imp: 18/45, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  440. Jumping Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  441. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  442. 1. zkouška A2 LA2, Ennox Czech Imp: 6/22, 45.9 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  443. 2. zkouška A2 LA2, Ennox Czech Imp: 6/22, 53.76 s, 6.76 tr. b., 3.72 m/s

  444. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  445. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  446. Druhá LA2, Ennox Czech Imp: 6/15, 48.36 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  447. První LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  448. Třetí LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  449. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  450. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 3/25, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  451. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  452. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  453. 3.prorubská, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  454. 4.prorubská, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  455. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  456. 1. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 4/21, 39.21 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  457. 2. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 13/21, 56.88 s, 33.88 tr. b., 2.8 m/s

  458. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  459. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  460. Agility II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  461. Jumping 2+3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  462. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  463. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  464. Agility III, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  465. Aglility II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  466. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  467. II.zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  468. I.zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  469. JUMPING L, Ennox Czech Imp: 14/32, 38.69 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  470. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  471. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  472. Agility II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  473. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  474. Tuneliáda A2 + A3 L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  475. Zkouška II. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  476. Zkouška I. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  477. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  478. Agi L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  479. Jump L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  480. Zk 1 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  481. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  482. II. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  483. I. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  484. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  485. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  486. druhá zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  487. první zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  488. třetí zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  489. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  490. 1. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  491. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  492. 1.Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 9/17, 48.28 s, 11.28 tr. b., 3.75 m/s

  493. 2.Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  494. 3.Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  495. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  496. A2 druhá LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  497. A2 první LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  498. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  499. Zkouška Agility 2 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  500. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  501. I. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  502. II. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  503. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  504. 1. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  505. 2. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  506. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  507. II.zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  508. I.zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  509. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  510. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů v agility 2014, 12. 10. 2014

  511. Zkouška agility LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  512. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  513. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  514. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  515. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  516. I. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  517. II. Agility, Ennox Czech Imp: 3/9, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  518. Jumping Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  519. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  520. AGILITY, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  521. JUMPING LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  522. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  523. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  524. Zkouška III. LA1, Ennox Czech Imp: 7/16, 37.43 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  525. Zkouška II. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  526. Zkouška I. LA1, Ennox Czech Imp: 9/16, 52.22 s, 20.0 tr. b., 2.99 m/s

  527. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  528. A1 zkouska 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  529. A1 zkouska 2, Ennox Czech Imp: 8/18, 34.51 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  530. A1 zkouska 3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  531. A2 zkouska 1, Amanita Navy Thiwahe: 10/21, 40.9 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  532. A2 zkouska 2, Amanita Navy Thiwahe: 5/21, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  533. A2 zkouska 3, Amanita Navy Thiwahe: 11/21, 43.12 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  534. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  535. Zkouška, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  536. Zkouška II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  537. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  538. 1. zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  539. 2. zkouška LA1, Ennox Czech Imp: 12/21, 42.59 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  540. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  541. 1. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  542. 2. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  543. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  544. Agility Open L, Amanita Navy Thiwahe: 13/36, 50.24 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  545. Agility Open L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  546. Jump Open L, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  547. Jump Open L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  548. Zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  549. Zkouška LA2, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  550. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  551. Agility L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  552. Agility L, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  553. Jumping L, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  554. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  555. Jumping ne L, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  556. Jumping ne L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  557. Zkouška II LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  558. Zkouška II LA2, Amanita Navy Thiwahe: 1/10, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  559. Zkouška I LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  560. Zkouška I LA2, Amanita Navy Thiwahe: 4/10, 49.36 s, 14.36 tr. b., 3.63 m/s

  561. Zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  562. Zkouška LA2, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  563. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  564. II. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  565. I. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  566. Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  567. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  568. I Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  569. II Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  570. III Agility, Ennox Czech Imp: 8/16, 52.31 s, 11.31 tr. b., 3.42 m/s

  571. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  572. (Ne-1) Trixina zkouška, Ennox Czech Imp: 6/8, 32.59 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  573. (Ne-2) Belíškova zkouška, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  574. (So-1) Apačova zkouška, Ennox Czech Imp: 9/14, 30.14 s, 25.0 tr. b., 4.38 m/s

  575. (So-2) Cirdova zkouška, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  576. (So-3) Ulinčina zkouška, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  577. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  578. zkouška LA 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  579. zkouška LA 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  580. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  581. II. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  582. I. LA1, Ennox Czech Imp: 9/16, 46.36 s, 20.36 tr. b., 2.96 m/s

  583. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  584. Zkouška, Ennox Czech Imp: 5/9, 24.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  585. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  586. II. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  587. I. LA1, Ennox Czech Imp: 8/14, 45.8 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  588. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  589. 1.Zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  590. 2.Zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  591. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  592. 1.zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  593. 2.zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  594. 3.zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  595. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  596. agility ne L, Ennox Czech Imp: 17/39, 47.31 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  597. jumping ne L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  598. zkouška ne LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  599. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  600. Agility I., Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  601. Agility II., Ennox Czech Imp: 11/23, 58.16 s, 32.16 tr. b., 2.37 m/s

  602. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  603. Ne-Agility S, Habana od Prachovských skal: 17/25, 66.21 s, 41.21 tr. b., 2.69 m/s

  604. Ne-Jumping S, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  605. Ne- SA1, Habana od Prachovských skal: 5/8, 39.86 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  606. So-Agility S, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  607. So-Jumping S, Habana od Prachovských skal: 15/29, 56.45 s, 30.45 tr. b., 2.8 m/s

  608. So- SA1, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  609. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  610. Agility III. SA1, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  611. Agility II. SA1, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  612. Agility I. SA1, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  613. Agility Open I. S, Habana od Prachovských skal: 7/15, 55.25 s, 5.25 tr. b., 3.11 m/s

  614. Jumping Open II. S, Habana od Prachovských skal: 9/16, 58.26 s, 29.26 tr. b., 2.57 m/s

  615. Jumping Open I. - pohádkový S, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  616. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  617. Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 5/14, 59.66 s, 29.66 tr. b., 2.72 m/s

  618. Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  619. Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  620. Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  621. Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  622. Zkoušky SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  623. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  624. Ne-Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 5/15, 48.64 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  625. Ne-Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  626. Ne-Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 2/5, 40.29 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  627. So-Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  628. So-Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 4/19, 46.48 s, 1.48 tr. b., 3.49 m/s

  629. So-Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 2/6, 41.89 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  630. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  631. Agility II. S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 6/18, 43.94 s, 0.94 tr. b., 3.55 m/s

  632. Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  633. Jumping II. S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  634. Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 12/17, 58.23 s, 30.23 tr. b., 2.56 m/s

  635. Zkoušky II. SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 3/8, 42.17 s, 6.17 tr. b., 3.11 m/s

  636. Zkoušky SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 3/7, 41.24 s, 6.24 tr. b., 3.2 m/s

  637. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  638. Agility 1 S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  639. Agility 2 S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 15/21, 63.84 s, 25.84 tr. b., 2.74 m/s

  640. Jumping 1 S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  641. Jumping 2 S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 9/21, 43.53 s, 14.53 tr. b., 3.45 m/s

  642. Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 2/4, 65.38 s, 31.38 tr. b., 2.25 m/s

  643. Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 4/6, 55.81 s, 27.81 tr. b., 2.54 m/s