Cz En

Jednotlivci A2/A3 - Agility

  1. Datum: 04. 06. 2017
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií
  3. Rozhodčí: Gibson, Lee (GB)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 35.62 5.36 V V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.74 5.34 V V
3 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 37.48 5.1 V V
4 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 37.81 5.05 V V
5 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 38.06 5.02 V V
6 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 38.75 4.93 V V
7 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro 0 0 0.0 0.0 39.03 4.89 V V
8 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 39.4 4.85 V V
9 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 39.98 4.78 V V
10 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 0 0 0.0 0.0 40.92 4.67 V V
11 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 40.93 4.67 V V
12 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 41.18 4.64 V V
13 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.3 4.62 V V
14 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 41.88 4.56 V V
14 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 41.88 4.56 V V
15 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 0 0 0.0 0.0 42.23 4.52 V V
16 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 42.35 4.51 V V
17 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 42.36 4.51 V V
18 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 42.43 4.5 V V
19 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 42.56 4.49 V V
20 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 0 0 0.0 0.0 42.97 4.44 V V
21 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 43.04 4.44 V V
22 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 0 0.14 0.14 47.14 4.05 V V
23 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 1 0 0.0 5.0 36.15 5.28 V V
24 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.44 5.1 V V
25 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 37.77 5.06 V V
26 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 1 0 0.0 5.0 37.99 5.03 V V
27 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 38.64 4.94 V V
28 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 38.82 4.92 V V
29 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 38.89 4.91 V V
30 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.19 4.87 V V
31 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 39.48 4.84 V V
32 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 39.6 4.82 V V
33 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 39.8 4.8 V V
34 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 39.84 4.79 V V
35 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 39.87 4.79 V V
36 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 0 0.0 5.0 40.34 4.73 V V
37 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 40.61 4.7 V V
38 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 40.78 4.68 V V
39 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 41.48 4.6 V V
40 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 41.61 4.59 V V
41 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 42.1 4.54 V V
42 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 42.64 4.48 V V
43 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 0 1 0.0 5.0 42.7 4.47 V V
44 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 42.86 4.46 V V
45 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 43.32 4.41 V V
46 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve 1 0 0.0 5.0 43.57 4.38 V V
47 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 1 0 0.0 5.0 43.95 4.35 V V
48 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 0 1 0.0 5.0 45.1 4.24 V V
49 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox 1 0 0.39 5.39 47.39 4.03 V V
50 Monika Marciniak AWESOME WILD ONE Mystique Regni 0 0 6.26 6.26 53.26 3.59 VD VD
51 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 2 0 0.0 10.0 37.33 5.12 VD VD
52 Magdaléna Kasprzyk Yoda Ears Master Jah Jah 2 0 0.0 10.0 37.62 5.08 VD VD
53 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 2 0 0.0 10.0 37.74 5.06 VD VD
54 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 40.01 4.77 VD VD
55 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 2 0 0.0 10.0 40.71 4.69 VD VD
56 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu 2 0 0.0 10.0 40.72 4.69 VD VD
57 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 2 0 0.0 10.0 40.99 4.66 VD VD
58 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 1 0.0 10.0 41.91 4.56 VD VD
59 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo 1 1 0.0 10.0 45.57 4.19 VD VD
60 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 1 1 0.07 10.07 47.07 4.06 VD VD
61 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara 1 1 2.06 12.06 49.06 3.89 VD VD
62 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 1 2 0.0 15.0 40.67 4.7 VD VD
63 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 2 0.0 15.0 43.85 4.36 VD VD
64 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 2 1 0.0 15.0 44.06 4.33 VD VD
65 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 2 0.0 15.0 46.49 4.11 VD VD
66 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun 0 2 7.26 17.26 54.26 3.52 D D
67 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 5 1 0.0 30.0 40.02 4.77 BO BO
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michal Ondrášek Daisy biely tesák farma al zahra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049410 Kateřina Jírová Rebecca Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS