Cz En

032013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adam Bělunek

Pes

  1. Ergo Z Lantíkova, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  2. Agility 1 L: Diskvalifikován

  3. Agility 2 L: 6/37, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  4. Zkouška LA3: 2/15, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  5. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  6. Agility A2A3: Diskvalifikován

  7. Agility Squads as individual: 70/157, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  8. Jumping A2A3: 51/113, 43.83 s, 13.83 tr. b., 4.15 m/s

  9. Jumping Squads as Individual: 17/162, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  10. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  11. Special Agility: 59/159, 36.27 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  12. Special Jumping: 65/153, 33.41 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  13. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  14. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  15. Agility družstev: 54/88, 36.76 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  16. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  17. Jumping družstev: Diskvalifikován

  18. Jumping jednotlivců: 27/87, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  19. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  20. Zkouška LA3: 2/26, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  21. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  22. Agility 1: Diskvalifikován

  23. Agility 2: 9/77, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  24. Jumping 1: 5/77, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  25. Jumping 2: 16/77, 32.43 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  26. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  27. A2+A3 Jump II. L: 9/28, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  28. A2+A3 Jump I. L: 3/28, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  29. Zkouška A3 LA3: 3/11, 34.19 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  31. Jumping I: 1/26, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  32. Jumping II: Diskvalifikován

  33. Jumping III: 3/26, 30.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  34. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  35. Jump 1 L: Diskvalifikován

  36. Jump 2 L: 4/21, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  37. Jump 3 L: 2/21, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  39. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA3: 1/11, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  41. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  43. Agility 1 L: Diskvalifikován

  44. Agility 2 L: Diskvalifikován

  45. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  46. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  47. Agility: 1/16, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  48. Agility Open: 20/40, 36.9 s, 25.0 tr. b., 4.61 m/s

  49. Jumping Open: 3/40, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  50. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  51. Agility I: 7/14, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  52. Agility II: 4/14, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  53. HCV Jumping: 9/50, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  54. Jumping 1: 2/44, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  55. Jumping 2: 16/44, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  56. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 2/41, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  57. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  58. Agility: Diskvalifikován

  59. Agility I: Diskvalifikován

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Agility III: 58/178, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  62. Agility IV: Diskvalifikován

  63. Jumping II: 20/175, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  64. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  65. QA5 Agility: Diskvalifikován

  66. QA6 Agility: Diskvalifikován

  67. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  68. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  69. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  70. 1Q Jumping: 7/131, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  71. 2Q Agility: 7/139, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  72. 3Q Finále: 3/26, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  73. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  74. Družstva - Jumping: 7/139, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  75. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  76. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 32/102, 34.87 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  77. Power & speed A2/A3: 19/91, 17.36 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  78. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 38/103, 29.73 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  79. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  80. QA3 Agility: 32/176, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  81. QA4 Agility: Diskvalifikován

  82. QJ3 Jumping: 44/176, 31.91 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  83. QJ4 Jumping: 38/174, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  84. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  85. 1. zkouška LA3: 3/9, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  86. 2. zkouška LA3: 3/9, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  87. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  89. Agility: 2/16, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  90. Agility Open: Diskvalifikován

  91. Jumping Special A2 + A3: 1/30, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  92. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  93. QA1 Agility: Diskvalifikován

  94. QA2 Agility: 22/204, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  95. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  96. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  97. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  98. Agility Ne L: 8/35, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  99. Agility So L: 3/39, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  100. Jumping Ne L: 9/40, 24.53 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  101. Jumping So L: 4/41, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  102. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  103. Zkouška So LA3: 4/14, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  104. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  105. Agility LA: 3/38, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  106. Jumping LA: 14/38, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  107. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  108. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  109. Agility L: 2/38, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  110. Jumping L: 2/40, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  111. Zk LA3: Diskvalifikován

  112. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  113. LA3-1: 2/13, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  114. LA3-2: Diskvalifikován

  115. LA3-3: 3/13, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  116. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  117. Agility: 3/10, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  118. Agility Open: 2/17, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  119. Jumping Open: Diskvalifikován

  120. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  121. II.zkouška LA3: 5/11, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  122. I.zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. JUMPING L: 6/32, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  124. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  125. Jumping Open I: 5/43, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  126. Jumping Open II: 2/42, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  127. Jumping Open III: 1/39, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  128. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  129. Agility: Diskvalifikován

  130. Agility Open: Diskvalifikován

  131. Jumping Open: Diskvalifikován

  132. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  133. Agility 1 L: 4/28, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  134. Agility 2 L: 1/28, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  135. Zkouška LA3: 6/7, 44.48 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  136. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  137. Agility L: 7/31, 41.09 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  138. Jumping L: 1/31, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  139. Zk LA3: Diskvalifikován

  140. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  141. Agility NE L: 1/13, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  142. Agility SO L: 2/12, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  143. Jumping NE L: 1/13, 22.97 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  144. Jumping SO L: 4/12, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  145. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  146. Zkoušky SO LA3: Diskvalifikován

  147. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  148. Agility: 9/43, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  149. Agility squads: 26/48, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  150. Jumping: 30/50, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  151. Jumping Squads: 16/47, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  152. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  153. Agility Open L: 11/45, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  154. Jump Open L: 14/45, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  155. Zkouška I LA3: 10/14, 46.62 s, 10.62 tr. b., 3.8 m/s

  156. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  157. Agility: 2/19, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  158. Agility Open: 12/37, 32.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  159. Jumping Open: Diskvalifikován

  160. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  161. Agility: 2/10, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  162. Agility Open (so): 9/35, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  163. Jumping Open (so): 9/38, 29.25 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  164. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  165. Agility: 3/14, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  166. Agility Open: 3/32, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  167. Jumping Open: Diskvalifikován

  168. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  169. Agility I: 3/7, 48.73 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  170. Agility II: 2/7, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  171. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 2/30, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  172. Dogmania Jump: 3/31, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  173. Free Jumping Sport: 6/33, 33.73 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  174. HCV Jumping: 20/38, 38.48 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  175. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  176. Tuneliáda A2 + A3 L: 8/25, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  177. Zkouška II. LA3: 1/6, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  178. Zkouška I. LA3: 1/6, 48.69 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  179. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  180. Agility L: Diskvalifikován

  181. Jumping L: 9/32, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  182. Zk: Diskvalifikován

  183. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  184. Agility L: 7/35, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  185. Jumping L: 4/33, 29.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  186. Zkouška LA2: 2/14, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  187. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  188. Agility Ne: 10/140, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  189. Agility So: 36/151, 43.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  190. Jumping Ne: 13/133, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  191. Jumping So: 17/146, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  192. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  193. Zk: 3/13, 33.77 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  194. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  195. Agility družstva: 5/133, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  196. Jumping družstva: 38/133, 30.38 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  197. Mistrovství A2/A3 - Agility: 37/94, 43.09 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  198. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  199. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  200. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  201. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  202. Agility II Open: Diskvalifikován

  203. Agility I Open: Diskvalifikován

  204. Jumping II Open: 13/162, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  205. Jumping I Open: 45/165, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  206. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  207. Zkoušky LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  208. Zkoušky LA2 2 LA2: 1/14, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  209. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  210. 1.zkouška LA2: 9/22, 45.75 s, 16.75 tr. b., 3.76 m/s

  211. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  213. Agility 1: 83/183, 43.6 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  214. Agility 2: Diskvalifikován

  215. Jumping 1: 30/184, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  216. Jumping 2: 49/182, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  217. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  218. Zkouška 1: 3/44, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  219. Zkouška 2: Diskvalifikován

  220. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  221. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  223. 3.zkouška LA2: 4/13, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  224. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  225. 1 zkouska LA2 LA2: 5/9, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  226. 2 zkouska LA2 LA2: Diskvalifikován

  227. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  228. AGILITY: 7/37, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  229. JUMPING: Diskvalifikován

  230. LA2: 6/15, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  231. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  232. Agility: 15/35, 42.57 s, 5.57 tr. b., 3.62 m/s

  233. Jumping: 2/36, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  234. Zk LA2: Diskvalifikován

  235. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  236. Agility: 10/38, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  237. Jumping: 4/38, 29.35 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  238. Zk LA2: Diskvalifikován

  239. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  240. Agility I: Diskvalifikován

  241. Agility II: 4/15, 34.18 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  242. Agility III: 2/15, 35.67 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  243. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  244. Agility: 2/19, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  245. Agility Open: Diskvalifikován

  246. Jumping Open: 5/41, 30.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  247. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  248. II.zkouška LA2: 1/14, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  249. I.zkouška LA2: 5/14, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  250. Jumping L: 1/24, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  251. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  252. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  253. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  254. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  255. Agility Open: 21/38, 41.83 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  256. Ctvrte Agility: 5/10, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  257. Druhe Agility: Diskvalifikován

  258. Jumping Open: 16/44, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  259. Prvni Agility: 9/14, 41.91 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  260. Treti Agility: Diskvalifikován

  261. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  262. Agility "zkouška" I.: 1/11, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  263. Agility "zkoušky" II.: Diskvalifikován

  264. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  265. Zkouška II. LA1 LA1: 1/12, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  266. Zkouška I. LA1 LA1: Diskvalifikován

  267. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  268. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  269. 2.zkouška LA1: 8/21, 40.62 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  270. 3.zkouška LA1: 1/21, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s