Cz En

Kateřina Glogarová

  1. Číslo: 003743
  2. OSA: ZKO Horní Suchá
  3. Člen KA: Ne
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2017
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 050712 (L), Jimina Alta Escuela

Výsledky

  1. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  2. Agility L Ne, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  3. Agility L So, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  4. Jumping L So, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  5. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  6. Agility Open, Jimina Alta Escuela: 13/45, 43.27 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  7. Agility Trial, Jimina Alta Escuela: 4/15, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  8. Jumping Open, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  9. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  10. Agility 1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  11. Agility 2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  12. Jumping 1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  13. Jumping 2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  14. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  15. 1. LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  16. 2. LA3, Jimina Alta Escuela: 5/12, 41.49 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  17. 3. LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  18. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  19. zkouška 1 LA3, Jimina Alta Escuela: 9/18, 49.12 s, 25.12 tr. b., 4.07 m/s

  20. zkouška 2 LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  21. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  22. FALCO 1. zkouška LA3, Jimina Alta Escuela: 5/13, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  23. FALCO 2. zkouška LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  24. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  25. 1. zkouška LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška LA3, Jimina Alta Escuela: 6/14, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  27. 3. zkouška LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  28. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  29. Agility Lar Ne, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  30. Agility Lar So, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  31. Jumping Lar Ne, Jimina Alta Escuela: 15/85, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  32. Jumping Lar So, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  33. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  34. Agility LA sobota, Jimina Alta Escuela: 21/63, 43.61 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  35. Jumping LA neděle, Jimina Alta Escuela: 12/63, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  36. Jumping LA sobota, Jimina Alta Escuela: 31/66, 41.68 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  37. Velké finále LA neděle, Jimina Alta Escuela: 17/35, 46.19 s, 16.19 tr. b., 3.94 m/s

  38. Zkoušky LA3 neděle, Jimina Alta Escuela: 3/32, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  39. Zkoušky LA3 sobota, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  40. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  41. Agility LA, Jimina Alta Escuela: 17/41, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  42. Jumping LA, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  43. Zkouška LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  44. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  45. Agility Ne L, Jimina Alta Escuela: 11/43, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  46. Agility So L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  47. Jumping Ne L, Jimina Alta Escuela: 10/47, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  48. Jumping So L, Jimina Alta Escuela: 18/47, 29.93 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  49. Zkouška Ne LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  50. Zkouška So LA3, Jimina Alta Escuela: 8/20, 46.94 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  51. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  52. Agility Trial 1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  53. Agility Trial 2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  54. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  55. Zkouška č.1 LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  56. Zkouška č.2 LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  57. Zkouška č.3 LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  58. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  59. Agility družstva, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  60. Agility jednotlivci, Jimina Alta Escuela: 36/61, 39.35 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  61. Jumping družstva, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  62. Jumping jednotlivci, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  63. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  64. QA5 Agility, Jimina Alta Escuela: 44/182, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  65. QA6 Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  66. QJ5 Jumping, Jimina Alta Escuela: 3/187, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  67. QJ6 Jumping, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  68. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  69. QA3 Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  70. QA4 Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  71. QJ3 Jumping, Jimina Alta Escuela: 28/176, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  72. QJ4 Jumping, Jimina Alta Escuela: 12/174, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  73. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  74. Druhá LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  75. První LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  76. Třetí LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  77. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  78. Agility LA, Jimina Alta Escuela: 38/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  79. Jumping LA, Jimina Alta Escuela: 16/38, 31.58 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  80. Zkouška LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  81. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  82. Agility L L, Jimina Alta Escuela: 10/44, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  83. Jumping L L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA3 LA3, Jimina Alta Escuela: 7/24, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  85. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  86. Agility L - neděle L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  87. Agility L - sobota L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  88. Jumping L - neděle L, Jimina Alta Escuela: 18/46, 43.49 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  89. Jumping L - sobota L, Jimina Alta Escuela: 1/48, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  90. LA3 - neděle LA3, Jimina Alta Escuela: 2/12, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  91. LA3 - sobota LA3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  92. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  93. Zkouška 1 LA2, Jimina Alta Escuela: 1/13, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  94. Zkouška 2 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  95. Zkouška 3 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  96. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  97. Agility I, Jimina Alta Escuela: 8/20, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  98. Agility II, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  100. Agility BO, Jimina Alta Escuela: 14/30, 45.69 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  101. Agility - družstva BO, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  102. Jumping BO, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  103. Jumping - družstva BO, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  104. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  105. 1.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: 1/14, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  106. 2.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  107. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  108. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  109. Jumping Open, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  110. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  111. Tuneliáda A2 + A3 L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  112. Zkouška II. LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  113. Zkouška I. LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  114. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  115. Agility L, Jimina Alta Escuela: 13/34, 31.86 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  116. Jumping L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: 2/14, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  118. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  119. 1. jumping L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  120. 2. jumping L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  122. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  123. Agility Ne, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  124. Agility So, Jimina Alta Escuela: 62/151, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  125. Jumping Ne, Jimina Alta Escuela: 41/133, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  126. Jumping So, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  127. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  128. Agility II Open, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  129. Agility I Open, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  130. Jumping II Open, Jimina Alta Escuela: 43/162, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  131. Jumping I Open, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  132. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  133. Agility 1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  134. Agility 2, Jimina Alta Escuela: 82/120, 42.45 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  135. Jumping 1, Jimina Alta Escuela: 97/130, 35.31 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  136. Jumping 2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  137. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  138. Agility Open, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  139. Jumping Open, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  140. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  141. 1.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  142. 2.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  143. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  144. druhá zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  145. první zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: 10/19, 43.28 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  146. třetí zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  147. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  148. Agility 1, Jimina Alta Escuela: 53/183, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  149. Agility 2, Jimina Alta Escuela: 39/175, 46.0 s, 7.0 tr. b., 4.2 m/s

  150. Jumping 1, Jimina Alta Escuela: 42/184, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  151. Jumping 2, Jimina Alta Escuela: 48/182, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  152. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  153. Zkouška 1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  154. Zkouška 2, Jimina Alta Escuela: 4/42, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  155. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  156. Agility Ne L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  157. Jumping Ne L, Jimina Alta Escuela: 1/20, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  158. Zkouška Ne LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  159. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  160. Agility Individual, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  161. Agility Squads, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  162. FINAL, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  163. Jumping Individual, Jimina Alta Escuela: 3/85, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  164. Jumping Individual, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  165. Jumping Squads, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  166. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  167. Agility LA sobota, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  168. Jumping LA neděle, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  169. Jumping LA sobota, Jimina Alta Escuela: 28/77, 31.95 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  170. Zkoušky LA2 neděle, Jimina Alta Escuela: 11/30, 37.97 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  171. Zkoušky LA2 sobota, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  172. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  173. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  174. Jumping, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  175. Zk, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  176. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  177. Agility I, Jimina Alta Escuela: 13/25, 38.43 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  178. Agility II, Jimina Alta Escuela: 12/25, 44.5 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  179. Jumping 2+3, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  180. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  181. Jumping Ne L, Jimina Alta Escuela: 4/34, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  182. Jumping So L, Jimina Alta Escuela: 22/43, 37.04 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  183. Zkouška II Ne LA2, Jimina Alta Escuela: 4/14, 41.85 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  184. Zkouška II So LA2, Jimina Alta Escuela: 9/17, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  185. Zkouška I Ne LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  186. Zkouška I So LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  187. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  188. Agility, Jimina Alta Escuela: 12/52, 37.79 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  189. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  190. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  191. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  192. Jumping, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  193. Jumping L, Jimina Alta Escuela: 1/55, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  194. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  195. Agility 1 L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  196. Agility 2 L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  197. Zkoušky LA2, Jimina Alta Escuela: 2/8, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  198. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  199. zkouška 1 LA2, Jimina Alta Escuela: 6/21, 48.07 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  200. zkouška 2 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  201. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  202. Agility Neděle L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  203. Jumping Neděle L, Jimina Alta Escuela: 7/18, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  204. Zkoušky LA2 Neděle LA2, Jimina Alta Escuela: 3/7, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  205. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  206. 1. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  207. 2. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  208. 3. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  209. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  210. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  211. Agility FINAL, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  212. Agility II, Jimina Alta Escuela: 5/16, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  213. Agility Open, Jimina Alta Escuela: 8/33, 37.96 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  214. Agility Open II, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  215. Jumping Open, Jimina Alta Escuela: 2/35, 29.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  216. Jumping Open II, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  217. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  218. Zkouška 1 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2 LA2, Jimina Alta Escuela: 1/10, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  220. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  221. Jumping 1 L, Jimina Alta Escuela: 1/22, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  222. Jumping 2 L, Jimina Alta Escuela: 6/22, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  223. Zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  224. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  225. I Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  226. II Agility, Jimina Alta Escuela: 9/28, 38.48 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  227. III Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  228. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  229. Agility "zkouška" I., Jimina Alta Escuela: 5/12, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  230. Agility "zkoušky" II., Jimina Alta Escuela: 4/12, 36.6 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  231. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  232. II. LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  233. I. LA2, Jimina Alta Escuela: 4/19, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  234. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  235. Agility "zkoušky I.", Jimina Alta Escuela: 1/24, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  236. Agility "zkoušky II.", Jimina Alta Escuela: 12/24, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  237. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  238. Zkouška II. LA2 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  239. Zkouška I. LA2 LA2, Jimina Alta Escuela: 7/15, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  240. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  241. 1.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: 6/22, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  242. 2.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: 10/22, 38.89 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  243. 3.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  244. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  245. agility ne L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  246. agility so L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  247. jumping ne L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  248. jumping so L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  249. zkouška A2 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  250. zkouška ne LA2, Jimina Alta Escuela: 8/20, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  251. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  252. 1. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  253. 2. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  254. 3. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  255. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  256. 1. zkouška, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  257. 2. zkouška, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  258. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  259. Neděle agility L, Jimina Alta Escuela: 12/36, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  260. Neděle Jumping L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  261. Neděle zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  262. Sobota Agility Large L, Jimina Alta Escuela: 14/37, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  263. Sobota Jumping Large L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  264. Sobota zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  265. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  266. zkouška 1 LA2, Jimina Alta Escuela: 3/13, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  267. zkouška 2 LA2, Jimina Alta Escuela: 4/13, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  268. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  269. Jumping LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  270. Zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  271. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  272. agility III. LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  273. agility II. LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  274. agility I. LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  275. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  276. 1. agility L, Jimina Alta Escuela: 11/37, 40.34 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  277. 2. agility L, Jimina Alta Escuela: 3/37, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  278. Agility LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  279. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  280. Zkouška II. LA2 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  281. Zkouška I. LA2 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  282. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  283. 1. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  284. 2. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  285. 3. Agility, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  286. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  287. II. Zkouška LA2 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  288. I. Zkouška LA2 LA2, Jimina Alta Escuela: 2/18, 50.73 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  289. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  290. I. Agility LA2, Jimina Alta Escuela: 7/18, 43.68 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  291. II. Agility LA2, Jimina Alta Escuela: 2/18, 36.12 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  292. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  293. 1. Jumping L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  294. 2. Jumping L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  295. Agility LA2, Jimina Alta Escuela: 5/16, 44.28 s, 19.28 tr. b., 3.39 m/s

  296. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  297. Jumping L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  298. Zkouška LA1, Jimina Alta Escuela: 2/11, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  299. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  300. Jumping LA1, Jimina Alta Escuela: 2/12, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  301. Zkouška LA1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  302. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  303. Jumping LA1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  304. Zkouška LA1, Jimina Alta Escuela: 4/14, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  305. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  306. I. agility LA1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  307. II. agility LA1, Jimina Alta Escuela: 1/10, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  308. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  309. LA1 - 1. kolo LA1, Jimina Alta Escuela: 2/10, 35.94 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  310. LA1 - 2. kolo LA1, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován