Cz En

010112

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Roman Linka, Erlink Jiříkov

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky, Border kolie

Výsledky

  1. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  2. Agility - 1.kolo L: 1/31, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  3. Jumping - 2.kolo L: 1/31, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Jumping hra L: 3/33, 18.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  5. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  6. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  7. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  8. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  9. Agility - LA: 6/43, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  10. Jumping LA: 8/44, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  11. ZkA - LA3: 4/18, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  12. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  13. Agility - 1. kolo Large: 5/31, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  14. Jumping - 2. kolo Large: Diskvalifikován

  15. Jumping - hra Large: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  18. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  19. Agility 1 L: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 L: 7/44, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  21. Jumping 2 L: 3/35, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  22. Zkouška 1 LA3: 5/12, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  23. Zkouška 2 LA3: 5/13, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  24. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  25. Agility L: Diskvalifikován

  26. Jumping L: 1/31, 28.32 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  27. Zkouška - LA3: 1/11, 38.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  28. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  29. Agility L: Diskvalifikován

  30. Jumping L: Diskvalifikován

  31. Zkouška LA3: 2/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  32. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  33. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. II. zkouška LA3: 1/12, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  35. IV. zkouška LA3: 1/12, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  36. I. zkouška LA3: 1/12, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  37. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  38. Agility - Large: 4/35, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  39. Jumping - Large: 13/36, 29.44 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  40. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  41. 1. zkouška A3 LA3: 6/15, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  42. 2. zkouška A3 LA3: 8/15, 47.1 s, 12.1 tr. b., 3.57 m/s

  43. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 4/24, 32.25 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  45. Agility 1: 4/128, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  46. Agility 2: 23/128, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  47. Jumping 1: 28/128, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  48. Jumping 2: 37/128, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  49. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  50. Agility Trial I: 3/24, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  51. Jumping Trial I: 8/24, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  53. AGILITY: 3/52, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  54. AGILITY: 16/57, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  55. JUMPING: 2/51, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  56. JUMPING: Diskvalifikován

  57. LA3: 10/33, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  58. LA3: Diskvalifikován

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  60. 1. ZK LA3: 1/14, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  62. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  63. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  65. ZkA. II. LA3: 1/15, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  66. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  67. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  68. Agility 2.kolo Large: 5/30, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  69. Jumping 1.kolo Large: 6/30, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  70. Jumping hra Large: 2/37, 21.55 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  71. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  73. Agility družstva: Diskvalifikován

  74. Agility jednotlivci: 33/61, 40.13 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  75. Jumping družstva: 21/66, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  76. Jumping jednotlivci: 9/65, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  77. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  78. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  80. QA5 Agility: 4/182, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  81. QA6 Agility: 40/186, 42.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  82. QJ5 Jumping: 46/187, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  83. QJ6 Jumping: 19/182, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  84. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  85. A3 LA3: 1/6, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  86. Agility L L: 5/22, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  87. Jumping L L: 1/25, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  88. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  89. QA3 Agility: 12/176, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  90. QA4 Agility: Diskvalifikován

  91. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  92. QJ4 Jumping: 25/174, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  93. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  94. Agility - Ne: 2/26, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  95. Agility - So: 2/25, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  96. Jumping - Ne: 7/26, 31.2 s, 5.2 tr. b., 3.97 m/s

  97. Jumping - So: 2/25, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  98. ZkA - Ne: 1/7, 43.74 s, 0.74 tr. b., 3.96 m/s

  99. ZkA - So: 1/7, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  100. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  101. Agility: 6/40, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  102. Jumping: 6/37, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  103. ZkA: 1/11, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  104. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  105. QA1 Agility: 70/213, 45.83 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  106. QA2 Agility: Diskvalifikován

  107. QJ1 Jumping: 24/213, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  108. QJ2 Jumping: 46/197, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  109. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  110. Agility: 1/30, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  111. Jumping: 1/31, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  112. ZkA: Diskvalifikován

  113. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  114. agility: Diskvalifikován

  115. jumping: 2/51, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  116. zkouška: 3/15, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  117. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  118. Agility - 2. kolo Large: 1/25, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  119. Jumping - 1.kolo Large: 11/26, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  120. Zkouška LA3: 7/11, 40.21 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  121. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  122. Agility: 7/43, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  123. Agility squads: 6/48, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  124. Jumping: 13/50, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  125. Jumping Squads: 7/47, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  126. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  127. ZkA 1: Diskvalifikován

  128. ZkA 2: Diskvalifikován

  129. ZkA 3: Diskvalifikován

  130. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  131. Agility II Open: 24/162, 44.52 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  132. Agility I Open: Diskvalifikován

  133. Jumping II Open: Diskvalifikován

  134. Jumping I Open: Diskvalifikován

  135. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  136. Agility Ne: Diskvalifikován

  137. Agility So: Diskvalifikován

  138. Jumping Ne: 1/28, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  139. Jumping So: 1/35, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  140. Zka Ne: 2/12, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  141. Zka So: 1/17, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  142. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  143. Agility 1: Diskvalifikován

  144. Agility 2: Diskvalifikován

  145. Jumping 1: Diskvalifikován

  146. Jumping 2: 2/182, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  147. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  148. AGILITY: 1/33, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  149. AGILITY: 2/30, 33.64 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  150. JUMPING: 1/30, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  151. JUMPING: 15/33, 28.85 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  152. LA2: 1/15, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  153. LA2: Diskvalifikován

  154. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  155. Agility: Diskvalifikován

  156. Jumping: Diskvalifikován

  157. Zka: 1/7, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  158. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  159. Jumping LA2: Diskvalifikován

  160. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  161. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  162. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  163. LA2 -1. zk LA2: Diskvalifikován

  164. LA2 - 2. zk LA2: Diskvalifikován

  165. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  166. Agility Individual: 9/55, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  167. Agility Squads: 7/55, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  168. Jumping Individual: 4/56, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  169. Jumping Squads: 5/55, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  170. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  171. Agility 1 L: 9/35, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  172. Finálový běh L: 1/18, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  173. Jumping 1 L: 2/37, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  174. Jumping 2 L: 1/34, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  175. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  176. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  177. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  178. AGILITY: 1/22, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  179. AGILITY: Diskvalifikován

  180. JUMPING: 1/28, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  181. JUMPING: 3/22, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  182. LA2: 1/14, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  183. LA2: 1/10, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  184. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  185. Agility Final: 3/19, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  186. I. Agility: 3/102, 41.95 s, 2.95 tr. b., 4.77 m/s

  187. III. Agility: 6/94, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  188. II. Jumping: 8/98, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  189. I. Jumping: 13/103, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  190. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  191. Agility Open I.: Diskvalifikován

  192. Agility Open II.: Diskvalifikován

  193. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  194. Jumping Open III: 4/88, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  195. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  196. Agility - So: Diskvalifikován

  197. Finále Agility - Large: 1/8, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  198. Jumping - Ne: 1/16, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  199. Jumping - So: 1/19, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  200. ZkA 1: 2/10, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  201. ZkA 2: Diskvalifikován

  202. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  203. Agility - II. kvalifikační běh: 1/24, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  204. Finále - Agility: 1/10, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  205. Jumping - III. kvalifikační běh: 1/26, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  206. Jumping - I. kvalifikační běh: 1/24, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  207. ZkA 1: 1/12, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  208. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  209. Agility L: 1/45, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  210. Jumping L: 1/47, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  211. LA2: 2/28, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  212. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  213. Agility 1: 6/122, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  214. Agility 2: 8/118, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  215. Finále: Diskvalifikován

  216. Jumping 1: Diskvalifikován

  217. Jumping 2: 5/117, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  218. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  219. ZkA 1: Diskvalifikován

  220. ZkA 2: Diskvalifikován

  221. ZKA 3: 5/13, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  222. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  223. Agility: 1/31, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  224. Agility finále: 1/17, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  225. Jumping: Diskvalifikován

  226. ZkA: Diskvalifikován

  227. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  228. Agility: 1/33, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  229. Jumping: Diskvalifikován

  230. ZkA: 1/17, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  231. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  232. Agility: 9/29, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  233. Zkouška: 1/18, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  234. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  235. Zkouška 1 LA2: 1/23, 26.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  236. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  237. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  238. Zkouška 1 LA2: 1/16, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  239. Zkouška 2 LA2: 1/16, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s