Cz En

Roman Linka

  1. Číslo: 000841
  2. OSA: Erlink Jiříkov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 005505 (L), Ioric Deabei

  2. 038007 (L), A3Ch Ash Trace Unique Forever

  3. 040007 (L), Aaron Čiko Bashmar

  4. 010112 (L), A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky

  5. 070014 (S), Abu Alien Life Form

  6. 082615 (L), Ado by Breembark

  7. 001219 (L), Cool Runnings of Monpeja

  8. 001419 (L), Call me Doyle from Valachian Highlands

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  2. LA1 I, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/11, 26.73 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  3. LA1 I, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  4. LA1 II , Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  5. LA1 II , Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  6. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  7. Agility Open L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  8. Jumping Open L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  9. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/9, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  10. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  11. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/27, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  12. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/27, 31.05 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  13. Zkouška A1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  14. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  15. Agility 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  16. Finále, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/11, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  17. Jumping 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  18. Jumping 2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/24, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  19. Zkouška 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  20. Zkouška 2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/10, 24.03 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  21. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  22. Ne. - Agility II. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  23. Ne. - Jumping II. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 43/96, 43.62 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  24. So. - Agility I. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  25. So. - Jumping I. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  26. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  27. 1.Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  28. 2.Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/12, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  29. Jumping LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  30. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  31. AGILITY L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  32. JUMPING L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/41, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  33. ZKOUŠKA LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  34. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  35. 1. zkouška A1 LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška A1 LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/14, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  37. Hra - tuneliáda A1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/14, 17.13 s, 0.0 tr. b., 7.47 m/s

  38. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  39. III.jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  40. II. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  41. I. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/32, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  42. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  43. Batmanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  44. Supermanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  46. 1. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  48. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  49. Agility - 1.kolo L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  50. Jumping - 2.kolo L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  51. Jumping hra L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/33, 18.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  52. Zkoušky LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  53. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  54. 1.ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  55. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  56. Agility - LA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/43, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  57. Jumping LA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/44, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  58. ZkA - LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/18, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  60. Agility - 1. kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/31, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  61. Agility - 1. kolo Small, Abu Alien Life Form: 7/22, 50.81 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  62. Jumping - 2. kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  63. Jumping - 2. kolo Small, Abu Alien Life Form: 10/21, 47.01 s, 9.01 tr. b., 3.62 m/s

  64. Jumping - hra Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  65. Jumping - hra Small, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  67. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  68. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  69. ACANA Finále L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  70. Agility 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  71. Jumping 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/44, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  72. Jumping 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/35, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  73. Zkouška 1 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/12, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  74. Zkouška 2 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/13, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  75. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  76. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  77. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 28.32 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  78. Zkouška - LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/11, 38.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  79. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  80. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  81. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  82. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  83. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  84. III. zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  85. II. zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  86. IV. zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  87. I. zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  88. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  89. Agility - Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/35, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  90. Jumping - Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 13/36, 29.44 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  91. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  92. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/15, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  93. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/15, 47.1 s, 12.1 tr. b., 3.57 m/s

  94. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/24, 32.25 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  96. Agility 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/128, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  97. Agility 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 23/128, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  98. Jumping 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 28/128, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  99. Jumping 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 37/128, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  100. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  101. Agility Trial I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/24, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  102. Jumping Trial I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/24, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  103. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  104. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/52, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  105. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 16/57, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  106. AGILITY, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  107. AGILITY, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  108. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/51, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  109. JUMPING, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  110. JUMPING, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  111. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  112. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 10/33, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  113. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  114. SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  115. SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  117. 1. ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  119. 1. ZK LA1, Ado by Breembark: 1/13, 25.94 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  120. 1. ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  121. 2. ZK LA1, Ado by Breembark: 1/13, 28.33 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  122. 2. ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  124. ZkA. II. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  125. ZkA. II. SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  126. ZkA. I. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  127. ZkA. I. SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  128. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  129. Agility 2.kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/30, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  130. Agility 2. kolo Small, Abu Alien Life Form: 6/22, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  131. Jumping 1.kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/30, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  132. Jumping 1.kolo Small, Abu Alien Life Form: 3/22, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  133. Jumping hra Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/37, 21.55 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  134. Jumping hra Small, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  135. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  136. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  137. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  138. 1. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 1/7, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  140. 3. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 1/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  141. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  142. Agility družstva, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  143. Agility družstva, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  144. Agility jednotlivci, Abu Alien Life Form: 12/59, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  145. Agility jednotlivci, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 33/61, 40.13 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  146. Jumping družstva, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 21/66, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  147. Jumping družstva, Abu Alien Life Form: 25/60, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  148. Jumping jednotlivci, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/65, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  149. Jumping jednotlivci, Abu Alien Life Form: 44/59, 35.46 s, 7.46 tr. b., 4.09 m/s

  150. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  151. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  152. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 4/12, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  153. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  154. QA5 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/182, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  155. QA5 Agility, Abu Alien Life Form: 20/96, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  156. QA6 Agility, Abu Alien Life Form: 33/90, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  157. QA6 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 40/186, 42.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  158. QJ5 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 46/187, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  159. QJ5 Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  160. QJ6 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 19/182, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  161. QJ6 Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  162. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  163. A2 SA2, Abu Alien Life Form: 4/7, 40.76 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  164. A3 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/6, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  165. Agility L L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/22, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  166. Agility S, Abu Alien Life Form: 3/21, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  167. Jumping L L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/25, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  168. Jumping S, Abu Alien Life Form: 1/21, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  169. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  170. QA3 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 12/176, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  171. QA3 Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  172. QA4 Agility, Abu Alien Life Form: 30/104, 46.14 s, 8.14 tr. b., 3.73 m/s

  173. QA4 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  174. QJ3 Jumping, Abu Alien Life Form: 30/101, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  175. QJ3 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  176. QJ4 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 25/174, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  177. QJ4 Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  178. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  179. Agility - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/26, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  180. Agility - Ne, Abu Alien Life Form: 4/18, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  181. Agility - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/25, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  182. Agility - So, Abu Alien Life Form: 7/20, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  183. Jumping - Ne, Abu Alien Life Form: 1/18, 25.93 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  184. Jumping - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/26, 31.2 s, 5.2 tr. b., 3.97 m/s

  185. Jumping - So, Abu Alien Life Form: 1/20, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  186. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/25, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  187. ZkA - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 43.74 s, 0.74 tr. b., 3.96 m/s

  188. ZkA - Ne, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  189. ZkA - So, Abu Alien Life Form: 1/5, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  190. ZkA - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  191. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  192. Agility, Abu Alien Life Form: 1/17, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  193. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/40, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  194. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/37, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  195. Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  196. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/11, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  197. ZkA, Abu Alien Life Form: 1/9, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  198. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  199. QA1 Agility, Abu Alien Life Form: 38/113, 49.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  200. QA1 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 70/213, 45.83 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  201. QA2 Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  202. QA2 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  203. QJ1 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 24/213, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  204. QJ1 Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  205. QJ2 Jumping, Abu Alien Life Form: 19/109, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  206. QJ2 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 46/197, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  207. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  208. Agility, Abu Alien Life Form: 1/35, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  209. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/30, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  210. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  211. Jumping, Abu Alien Life Form: 4/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  212. ZkA, Abu Alien Life Form: 1/10, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  213. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  214. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  215. ZkA 1 Ne, Abu Alien Life Form: 1/12, 28.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  216. ZkA 1 So, Abu Alien Life Form: 1/12, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  217. ZkA 2 Ne, Abu Alien Life Form: 1/11, 27.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  218. ZkA 2 So, Abu Alien Life Form: 3/12, 29.62 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  219. ZkA 3 Ne, Abu Alien Life Form: 4/12, 27.18 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  220. ZkA 3 So, Abu Alien Life Form: 1/12, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  221. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  222. agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  223. agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  224. jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/51, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  225. jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  226. zkouška, Abu Alien Life Form: 1/5, 26.59 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  227. zkouška, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/15, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  228. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  229. Agility - 2. kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/25, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  230. Agility - 2. kolo Small, Abu Alien Life Form: 2/21, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  231. Jumping - 1.kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 11/26, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  232. Jumping - 1.kolo Small, Abu Alien Life Form: 8/23, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  233. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/11, 40.21 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  234. Zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/2, 27.58 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  235. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  236. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S", Abu Alien Life Form: 11/23, 34.48 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  237. Jumping S, Abu Alien Life Form: 5/25, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  238. Zkouška Agility SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  239. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  240. 26.9.2015 agility S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  241. 26.9.2015 jumping S, Abu Alien Life Form: 5/17, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  242. 26.9.2015 zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/4, 32.61 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  243. 27.9.2015 agility S, Abu Alien Life Form: 6/14, 35.09 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  244. 27.9.2015 jumping S, Abu Alien Life Form: 4/15, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  245. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  246. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  247. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  248. Finálový běh S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  249. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: 3/16, 28.68 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  250. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: 1/12, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  251. Tuneliáda S, Abu Alien Life Form: 1/10, 25.69 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  252. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 22.22 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  253. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  254. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  255. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/43, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  256. Agility squads, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/48, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  257. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 13/50, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  258. Jumping Squads, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/47, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  259. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  260. ZkA 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  261. ZkA 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  262. ZkA 3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  263. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  264. Agility II Open, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 24/162, 44.52 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  265. Agility I Open, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  266. Jumping II Open, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  267. Jumping I Open, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  268. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  269. Agility Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  270. Agility So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  271. Jumping Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/28, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  272. Jumping So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/35, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  273. Zka Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/12, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  274. Zka So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/17, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  275. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  276. Agility 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  277. Agility 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  278. Jumping 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  279. Jumping 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/182, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  280. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  281. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/33, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  282. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/30, 33.64 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  283. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/30, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  284. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 15/33, 28.85 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  285. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  286. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  287. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  288. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  289. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  290. Zka, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  291. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  292. Jumping LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  293. Zkouška 1 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  294. Zkouška 2 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  295. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  296. LA2 -1. zk LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  297. LA2 - 2. zk LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  298. LA3 -1. zk LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  299. LA3 - 2. zk LA3, Aaron Čiko Bashmar: 1/10, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  300. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  301. Agility Individual, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/55, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  302. Agility Squads, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/55, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  303. Jumping Individual, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/56, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  304. Jumping Squads, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/55, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  305. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  306. Agility 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/35, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  307. Finálový běh L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/18, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  308. Jumping 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/37, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  309. Jumping 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/34, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  310. Zkouška 1 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  311. Zkouška 2 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  312. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  313. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/22, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  314. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  315. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/28, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  316. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/22, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  317. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  318. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  319. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  320. Agility Final, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/19, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  321. I. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/102, 41.95 s, 2.95 tr. b., 4.77 m/s

  322. III. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/94, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  323. II. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/98, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  324. I. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 13/103, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  325. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  326. Agility Open I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  327. Agility Open II., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  328. Jumping Open I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  329. Jumping Open III, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/88, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  330. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  331. Agility - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  332. Finále Agility - Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  333. Jumping - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  334. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/19, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  335. ZkA 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/10, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  336. ZkA 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  337. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  338. Agility - II. kvalifikační běh, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/24, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  339. Finále - Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  340. Jumping - III. kvalifikační běh, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/26, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  341. Jumping - I. kvalifikační běh, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/24, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  342. ZkA 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  343. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  344. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/45, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  345. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/47, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  346. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/28, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  347. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  348. Agility 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/122, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  349. Agility 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/118, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  350. Finále, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  351. Jumping 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  352. Jumping 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/117, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  353. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  354. ZkA 1, Aaron Čiko Bashmar: 1/12, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  355. ZkA 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  356. ZkA 2, Aaron Čiko Bashmar: 4/12, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  357. ZkA 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  358. ZkA 3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  359. ZKA 3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/13, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  360. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  361. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  362. Agility finále, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/17, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  363. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  364. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  365. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  366. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/33, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  367. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  368. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/17, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  369. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  370. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/29, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  371. Agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  372. Zkouška, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/18, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  373. Zkouška, Aaron Čiko Bashmar: 5/18, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  374. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  375. Zkouška 1 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/23, 26.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  376. Zkouška 2 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  377. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  378. Zkouška 1 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  379. Zkouška 2 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  380. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  381. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 15/99, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  382. Agility družstev, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  383. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 11/102, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  384. Jumping družstev, Aaron Čiko Bashmar: 30/104, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  385. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  386. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  387. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  388. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  389. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 1/37, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  390. Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: 4/14, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  391. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  392. Agility I., Aaron Čiko Bashmar: 7/62, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  393. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  394. Agility - Ne, Aaron Čiko Bashmar: 8/12, 28.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  395. Agility- So, Aaron Čiko Bashmar: 2/17, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  396. Jumping - Ne, Aaron Čiko Bashmar: 2/12, 28.74 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  397. Jumping - So, Aaron Čiko Bashmar: 1/24, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  398. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  399. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 7/82, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  400. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 8/85, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  401. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  402. Jumping , Aaron Čiko Bashmar: 24/86, 42.43 s, 20.43 tr. b., 4.01 m/s

  403. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  404. Agility- So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  405. Finále Large, Aaron Čiko Bashmar: 2/11, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  406. Jumping - Ne, Aaron Čiko Bashmar: 1/24, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  407. Jumping - So, Aaron Čiko Bashmar: 2/27, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  408. Zka1, Aaron Čiko Bashmar: 2/9, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  409. Zka2, Aaron Čiko Bashmar: 4/9, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  410. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  411. zkoušky 1 LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  412. zkoušky 2 LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  413. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  414. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 2/28, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  415. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  416. ZK LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  417. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  418. Agility 1, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  419. Agility 2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  420. Jumping 1, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  421. Jumping 2, Aaron Čiko Bashmar: 41/85, 30.01 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  422. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  423. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 7/23, 39.34 s, 6.34 tr. b., 4.58 m/s

  424. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 1/24, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  425. ZkA, Aaron Čiko Bashmar: 2/12, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  426. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  427. Agility - neděle L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  428. Agility - sobota L, Aaron Čiko Bashmar: 3/28, 36.66 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  429. Finále L, Aaron Čiko Bashmar: 2/19, 43.09 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  430. Jumping - neděle L, Aaron Čiko Bashmar: 3/26, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  431. Jumping - sobota L, Aaron Čiko Bashmar: 7/28, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  432. Zkouška So LA3, Aaron Čiko Bashmar: 1/14, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  433. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  434. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  435. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  436. Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/14, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  437. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  438. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 3/32, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  439. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 4/32, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  440. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  441. CACIAg , Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  442. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  443. Agility individuals, Aaron Čiko Bashmar: 56/98, 44.37 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  444. Jumping individuals, Aaron Čiko Bashmar: 16/98, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  445. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  446. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 3/35, 40.59 s, 5.59 tr. b., 3.84 m/s

  447. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 5/35, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  448. Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: 1/20, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  449. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  450. agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  451. jumping, Aaron Čiko Bashmar: 2/27, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  452. zkouška A3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  453. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  454. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 4/32, 26.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  455. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 13/36, 31.86 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  456. Zkouška A3 LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  457. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  458. Agility I., Aaron Čiko Bashmar: 1/21, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  459. Agility II., Aaron Čiko Bashmar: 5/23, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  460. Jumping I., Aaron Čiko Bashmar: 3/21, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  461. Jumping II., Aaron Čiko Bashmar: 1/23, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  462. ZK 1, Aaron Čiko Bashmar: 1/5, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  463. ZK 2, Aaron Čiko Bashmar: 4/5, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  464. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  465. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 1/31, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  466. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 2/27, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  467. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 2/31, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  468. Zkouška neděle, Aaron Čiko Bashmar: 3/8, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  469. Zkouška sobota, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  470. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  471. AGILITY L, Aaron Čiko Bashmar: 9/22, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  472. JUMPING L, Aaron Čiko Bashmar: 2/22, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  473. ZKOUŠKY LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/5, 42.29 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  474. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  475. Agility Large, Aaron Čiko Bashmar: 6/40, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  476. Jumping Large, Aaron Čiko Bashmar: 2/40, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  477. LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/8, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  478. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  479. AGILITY I, Aaron Čiko Bashmar: 6/121, 39.03 s, 2.03 tr. b., 4.23 m/s

  480. AGILITY II, Aaron Čiko Bashmar: 20/118, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  481. JUMPING I, Aaron Čiko Bashmar: 27/109, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  482. JUMPING II, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  483. JUMPING III, Aaron Čiko Bashmar: 24/119, 33.02 s, 5.02 tr. b., 4.51 m/s

  484. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  485. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 1/15, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  486. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 9/23, 31.2 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  487. Jumping II L, Aaron Čiko Bashmar: 1/20, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  488. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  489. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  490. LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/5, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  491. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  492. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  493. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 1/20, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  494. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 4/20, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  495. Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  496. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  497. Agility Ne, Aaron Čiko Bashmar: 6/30, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  498. Agility So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  499. Jumping Ne, Aaron Čiko Bashmar: 9/30, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  500. Jumping So, Aaron Čiko Bashmar: 2/27, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  501. Zk Ne, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  502. Zk So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  503. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  504. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 2/41, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  505. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  506. Ne- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/11, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  507. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 1/53, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  508. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 11/54, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  509. So- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/16, 44.1 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  510. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  511. Zk1, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  512. Zk2, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  513. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  514. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  515. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 1/31, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  516. Ne- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 1/8, 51.22 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s

  517. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  518. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 8/33, 31.37 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  519. So- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/11, 41.62 s, 5.62 tr. b., 3.84 m/s

  520. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  521. Zk 1, Aaron Čiko Bashmar: 2/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  522. Zk 2, Aaron Čiko Bashmar: 6/14, 48.6 s, 5.6 tr. b., 3.52 m/s

  523. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  524. ZK 1, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/9, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  525. Zk 2, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  526. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  527. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  528. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 3/25, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  529. Ne- LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  530. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 2/26, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  531. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 1/26, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  532. So- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/10, 48.03 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  533. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  534. Agility jednotlivci L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  535. Agility jednotlivci L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  536. Jumping jednotlivci L, Ioric Deabei: 19/56, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  537. Jumping jednotlivci L, Aaron Čiko Bashmar: 22/56, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  538. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  539. Agility LA sobota, Aaron Čiko Bashmar: 1/34, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  540. Jumping LA sobota, Aaron Čiko Bashmar: 1/34, 28.79 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  541. Zkoušky 1 LA2 neděle, Aaron Čiko Bashmar: 3/16, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  542. Zkoušky 2 LA2 neděle, Aaron Čiko Bashmar: 1/16, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  543. Zkoušky LA2 sobota, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  544. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  545. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 15/40, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  546. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 1/40, 28.85 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  547. Zkouška LA2, Aaron Čiko Bashmar: 1/20, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  548. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  549. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 5/40, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  550. AGILITY, Ioric Deabei: 10/40, 35.47 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  551. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 2/40, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  552. JUMPING, Ioric Deabei: 13/40, 30.34 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  553. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 2/10, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  554. LA3, Ioric Deabei: 4/6, 39.48 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  555. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  556. AGILITY, Ioric Deabei: 3/26, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  557. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  558. AGILITY L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  559. AGILITY L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  560. JUMPING, Ioric Deabei: 3/21, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  561. JUMPING, Ioric Deabei: 7/26, 29.86 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  562. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 10/26, 36.17 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  563. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 12/21, 29.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  564. JUMPING 2., A3Ch Ash Trace Unique Forever: 7/21, 30.9 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  565. JUMPING 2., Ioric Deabei: Diskvalifikován

  566. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/11, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  567. ZKOUŠKA AGILITY, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  568. ZKOUŠKA AGILITY L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  569. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  570. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  571. agility L, Aaron Čiko Bashmar: 1/27, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  572. agility L, Ioric Deabei: 8/27, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  573. jumping L, Ioric Deabei: 7/27, 33.54 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  574. jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  575. Zkouška LA2, Aaron Čiko Bashmar: 1/13, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  576. Zkouška LA3, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  577. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  578. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  579. Ne-Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  580. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 4/51, 29.68 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  581. Ne-Jumping L, Ioric Deabei: 9/51, 32.06 s, 0.06 tr. b., 4.68 m/s

  582. Ne-Zkouška LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  583. Ne-Zkouška LA3, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  584. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 1/56, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  585. So-Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  586. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 3/55, 30.81 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  587. So-Jumping L, Ioric Deabei: 18/55, 31.79 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  588. So-Zkouška LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  589. So-Zkouška LA3, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  590. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  591. Ne-Agility L, Ioric Deabei: 9/52, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  592. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  593. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 15/53, 30.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  594. Ne-Jumping L, Ioric Deabei: 30/53, 31.83 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  595. Ne-Zkouška LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  596. Ne-Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  597. So-Agility L, Ioric Deabei: 16/59, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  598. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  599. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 3/60, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  600. So-Jumping L, Ioric Deabei: 6/60, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  601. So-Zkouška LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  602. So-Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  603. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  604. 1. zkouška LA2, Ioric Deabei: 9/18, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  605. 1. zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/5, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  606. 2. zkouška LA2, Ioric Deabei: 1/18, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  607. 2. zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  608. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  609. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/38, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  610. AGILITY-L, Ioric Deabei: 17/40, 39.18 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  611. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  612. AGILITY-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  613. JUMPING-L, Ioric Deabei: 11/40, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  614. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 15/40, 43.63 s, 7.63 tr. b., 3.92 m/s

  615. JUMPING-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  616. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  617. LA2, Ioric Deabei: 7/24, 44.34 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  618. LA2, Ioric Deabei: 10/24, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  619. LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/8, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  620. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  621. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  622. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 1/19, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  623. AGILITY, Ioric Deabei: 3/19, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  624. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 4/19, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  625. AGILITY, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  626. Finále, Ioric Deabei: 8/12, 45.27 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  627. Finále, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  628. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 1/19, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  629. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 2/19, 30.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  630. JUMPING, Ioric Deabei: 7/19, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  631. JUMPING, Ioric Deabei: 7/19, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  632. LA2, Ioric Deabei: 3/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  633. LA2, Ioric Deabei: 3/8, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  634. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  635. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  636. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  637. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 1/14, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  638. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 1/16, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  639. AGILITY, Ioric Deabei: 4/14, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  640. AGILITY, Ioric Deabei: 10/16, 38.84 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  641. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 1/13, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  642. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 3/16, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  643. JUMPING, Ioric Deabei: 4/16, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  644. LA2, Ioric Deabei: 2/4, 38.79 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  645. LA2, Ioric Deabei: 4/6, 37.4 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  646. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  647. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  648. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  649. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 3/38, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  650. AGILITY, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  651. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 9/36, 31.23 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  652. JUMPING, Ioric Deabei: 15/36, 37.73 s, 23.73 tr. b., 3.74 m/s

  653. LA2, Ioric Deabei: 6/19, 38.64 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  654. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  655. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  656. AGILITY-L, Ioric Deabei: 25/48, 41.94 s, 15.94 tr. b., 3.77 m/s

  657. AGILITY-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  658. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  659. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  660. JUMPING-L, Ioric Deabei: 11/44, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  661. JUMPING-L, Ioric Deabei: 17/48, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  662. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  663. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  664. LA2, Ioric Deabei: 2/25, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  665. LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  666. LA3, Aaron Čiko Bashmar: 5/10, 44.36 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  667. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  668. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  669. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 2/46, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  670. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 8/43, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  671. AGILITY-L, Ioric Deabei: 11/43, 39.54 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  672. AGILITY-L, Ioric Deabei: 12/46, 39.17 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  673. JUMPING-L, Ioric Deabei: 10/44, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  674. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 13/46, 28.12 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  675. JUMPING-L, Ioric Deabei: 25/46, 33.95 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  676. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  677. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 1/25, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  678. LA2, Ioric Deabei: 7/26, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  679. LA2, Ioric Deabei: 7/25, 39.71 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  680. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 11/26, 44.07 s, 11.07 tr. b., 3.29 m/s

  681. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  682. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/61, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  683. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 4/46, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  684. AGILITY-L, Ioric Deabei: 5/61, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  685. AGILITY-L, Ioric Deabei: 13/46, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  686. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 3/41, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  687. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 6/61, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  688. JUMPING-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  689. JUMPING-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  690. LA2, Ioric Deabei: 5/23, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  691. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 6/23, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  692. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 8/29, 49.93 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  693. LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  694. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  695. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 2/33, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  696. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 2/29, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  697. AGILITY-L, Ioric Deabei: 3/29, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  698. AGILITY-L, Ioric Deabei: 12/33, 39.68 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  699. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/33, 27.85 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  700. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 8/33, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  701. JUMPING-L, Ioric Deabei: 11/33, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  702. JUMPING-L, Ioric Deabei: 19/33, 30.04 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  703. LA2, Ioric Deabei: 2/17, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  704. LA2, Ioric Deabei: 3/18, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  705. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  706. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  707. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  708. AGILITY-L, Ioric Deabei: 20/63, 33.68 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  709. AGILITY-L, Ioric Deabei: 25/58, 34.08 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  710. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  711. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  712. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/64, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  713. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/54, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  714. JUMPING-L, Ioric Deabei: 6/64, 24.31 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  715. JUMPING-L, Ioric Deabei: 6/54, 25.67 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  716. LA2, Ioric Deabei: 1/23, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  717. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 7/23, 32.56 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  718. LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  719. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  720. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  721. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 5/49, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  722. AGILITY-L, Ioric Deabei: 11/49, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  723. AGILITY-L, Ioric Deabei: 16/47, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  724. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  725. JUMPING-L, Ioric Deabei: 4/49, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  726. JUMPING-L, Ioric Deabei: 8/47, 31.97 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  727. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 10/49, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  728. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 22/47, 34.16 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  729. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 2/23, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  730. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 4/25, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  731. LA2, Ioric Deabei: 9/23, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  732. LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  733. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  734. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 7/42, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  735. AGILITY-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  736. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  737. AGILITY-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  738. JUMPING-L, Ioric Deabei: 4/42, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  739. JUMPING-L, Ioric Deabei: 7/42, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  740. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  741. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  742. LA2, Ioric Deabei: 2/18, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  743. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 5/19, 31.41 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  744. LA2, Ioric Deabei: 6/19, 33.79 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  745. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován