027520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Roman Linka, AgiKK Jiříkov

    Arrow_down

Pes

  1. Darwin Deabei, Belgický ovčák - Tervueren

    Arrow_down

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  2. Agility "PetExpert" L: 5/28, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  3. Jumping "Zdravé opalování" LA1: Diskvalifikován

  4. Zkouška "Vlastní vykrajovátko" LA1: 2/7, 28.98 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  5. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  6. Agility L: Diskvalifikován

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA1: 1/4, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  9. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  10. 1. zkouška LA1: 2/16, 31.93 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  11. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  12. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  13. Jumping 1 L: 5/16, 22.99 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  14. LA1 I: Diskvalifikován

  15. LA1 II: Diskvalifikován

  16. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  17. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška LA1: 1/5, 30.69 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  20. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky: 10/24, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  21. Jumping L Collalloc: Diskvalifikován

  22. Zkouška LA1 Vitakraft: Diskvalifikován

  23. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  24. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA1: 4/14, 29.0 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  26. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  27. Agility: Diskvalifikován

  28. Jumping: Diskvalifikován

  29. Zkouška sobota: 2/4, 29.59 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  30. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  31. Tuneliáda A1: 1/11, 16.04 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  32. 1. Zkouška: 1/10, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  33. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  34. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  35. Agility L: Diskvalifikován

  36. Jumping L: Diskvalifikován

  37. Zkouška LA1: 2/8, 28.6 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  38. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  39. Sobota Jumping1 L: 1/5, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. Sobota LA1 I: Diskvalifikován

  41. Sobota LA1 II: 1/4, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  42. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  43. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  45. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  46. LA1 I: Diskvalifikován

  47. LA1 II: Diskvalifikován

  48. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  49. Zkouška A1 II. L: Diskvalifikován

  50. Zkouška A1 I. L: Diskvalifikován

  51. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  52. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  53. I. zkouška A1 L: 1/5, 24.77 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  54. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  55. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  56. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  57. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  58. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  59. I. zkouška A1 L: 4/7, 31.63 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  60. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  61. Agility L: Diskvalifikován

  62. Jumping L: Diskvalifikován

  63. LA1: 2/5, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  64. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  65. III. jumping L: 7/14, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  66. II. jumping L: 4/14, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  67. I. jumping L: Diskvalifikován

  68. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  69. LA1 I.: Diskvalifikován

  70. LA1 II.: 3/9, 29.45 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  71. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  72. 1. zkouška: 7/18, 42.78 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  73. 2. zkouška: 2/18, 37.9 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s