Cz En

Jumping I Open

  1. Datum: 23. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 28.2 5.43 V V
2 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 28.57 5.36 V V
3 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 28.61 5.35 V V
4 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 28.85 5.3 V V
5 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 28.88 5.3 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 28.94 5.29 V V
7 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 29.02 5.27 V V
8 012312 Denisa Sommerová Error Katemy 0 0 0.0 0.0 29.45 5.2 V V
9 Magdalena Ziolkowska HETTON GRANT Bohemia Alke - "Mati" 0 0 0.0 0.0 29.47 5.19 V V
10 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 29.51 5.18 V V
11 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 0 0 0.0 0.0 29.62 5.17 V V
12 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 29.65 5.16 V V
13 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 29.87 5.12 V V
14 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 0 0 0.0 0.0 30.43 5.03 V V
15 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 30.73 4.98 V V
16 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 0 0 0.0 0.0 30.79 4.97 V V
17 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 30.85 4.96 V V
18 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 31.53 4.85 V V
19 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 0 0 0.0 0.0 31.58 4.84 V V
20 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 31.7 4.83 V V
21 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 31.78 4.81 V V
22 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart - "Brego" 0 0 0.0 0.0 31.84 4.81 V V
23 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 31.85 4.8 V V
24 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 32.0 4.78 V V
25 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 32.09 4.77 V V
26 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 32.14 4.76 V V
27 067714 Jana Zvonková Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 32.29 4.74 V V
28 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 32.47 4.71 V V
29 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 32.48 4.71 V V
30 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 33.97 4.5 V V
31 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.69 0.69 34.69 4.41 V V
32 047913 Radim Knapek Megy 0 0 3.14 3.14 37.14 4.12 V V
33 038910 Lenka Rambousková Kessy 0 0 4.01 4.01 38.01 4.03 V V
34 Roman Maruszczak FLAGRANT DELIRE de Loubajac - "Flaszek" 0 0 4.19 4.19 38.19 4.01 V V
35 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 4.23 4.23 38.23 4.0 V V
36 026510 Miroslava Vrabcová Hurley Bohemia Jaronela 0 0 4.32 4.32 38.32 3.99 V V
37 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 28.94 5.29 V V
38 071011 Jitka Liznová Lunel 1 0 0.0 5.0 29.34 5.21 V V
39 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 29.4 5.2 V V
40 058110 Karel Kurc BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 29.59 5.17 V V
41 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 29.61 5.17 V V
42 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 29.69 5.15 V V
43 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 29.87 5.12 V V
44 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 29.96 5.11 V V
45 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 1 0 0.0 5.0 30.11 5.08 V V
46 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 30.54 5.01 V V
47 141414 Adriana Slezáková Jerry 1 0 0.0 5.0 30.71 4.98 V V
48 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 30.72 4.98 V V
49 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 30.79 4.97 V V
50 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 30.88 4.95 V V
50 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 30.88 4.95 V V
51 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 30.93 4.95 V V
52 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 31.76 4.82 V V
53 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 32.05 4.77 V V
54 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 1 0.0 5.0 32.29 4.74 V V
55 069612 Iveta Běhalová Barney 1 0 0.0 5.0 32.78 4.67 V V
56 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 0 1 0.0 5.0 33.5 4.57 V V
57 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 1 0 0.0 5.0 33.85 4.52 V V
58 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.15 5.15 34.15 4.48 V V
59 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 1 0.18 5.18 34.18 4.48 V V
60 026410 Miroslava Vrabcová Black-Donar Šumbarský pramen 1 0 0.49 5.49 34.49 4.44 V V
61 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 1.28 6.28 35.28 4.34 VD VD
62 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 1 2.39 7.39 36.39 4.2 VD VD
63 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 1 2.69 7.69 36.69 4.17 VD VD
64 011114 Ivana Ondrušová Apolo 0 1 4.53 9.53 38.53 3.97 VD VD
65 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 28.25 5.42 VD VD
66 Iwona Golab Kite 2 0 0.0 10.0 28.96 5.28 VD VD
67 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 2 0 0.0 10.0 28.98 5.28 VD VD
68 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 0 0.0 10.0 29.38 5.21 VD VD
69 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 2 0 0.0 10.0 29.64 5.16 VD VD
70 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 29.76 5.14 VD VD
71 010914 Roman Svoboda K - Little Jenny Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 30.03 5.09 VD VD
72 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 2 0 0.0 10.0 30.48 5.02 VD VD
73 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 2 0 0.0 10.0 30.58 5.0 VD VD
74 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 30.62 5.0 VD VD
75 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 2 0 0.0 10.0 30.64 4.99 VD VD
76 044612 Sandra Mikscheová Dorotka 2 0 0.0 10.0 31.08 4.92 VD VD
77 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 2 0 0.0 10.0 31.42 4.87 VD VD
78 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 2 0 0.0 10.0 31.83 4.81 VD VD
79 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 2 0 0.0 10.0 32.36 4.73 VD VD
80 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 2 0 0.0 10.0 33.53 4.56 VD VD
81 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 1 1 0.0 10.0 33.66 4.55 VD VD
82 044711 Pavla Tomanová Gufy 1 1 0.0 10.0 33.78 4.53 VD VD
83 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 0 1 5.17 10.17 39.17 3.91 VD VD
84 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers 2 0 0.93 10.93 34.93 4.38 VD VD
85 009513 Gabriela Husáková Afree Sky Trip 1 1 0.98 10.98 34.98 4.37 VD VD
86 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 0 1 6.58 11.58 40.58 3.77 VD VD
87 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 1 1 3.58 13.58 37.58 4.07 VD VD
88 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 3 0 0.0 15.0 29.21 5.24 VD VD
89 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 3 0 0.0 15.0 29.43 5.2 VD VD
90 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 0 0.0 15.0 29.69 5.15 VD VD
91 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 3 0 0.0 15.0 29.88 5.12 VD VD
92 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 3 0 0.0 15.0 30.85 4.96 VD VD
93 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 3 0 0.0 15.0 31.22 4.9 VD VD
94 044713 Jana Mlýnková Lady-Killer Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 32.62 4.69 VD VD
95 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 2 1 0.0 15.0 32.89 4.65 VD VD
96 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land 1 1 5.08 15.08 39.08 3.92 VD VD
97 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 3 0 0.48 15.48 34.48 4.44 VD VD
98 082914 Petra Harantová Helešicová Aurea Regina Canina 2 0 6.76 16.76 40.76 3.75 D D
99 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 2 0 6.85 16.85 40.85 3.75 D D
100 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 2 1.95 16.95 35.95 4.26 D D
101 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 2 2.09 17.09 36.09 4.24 D D
102 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland 2 1 3.4 18.4 37.4 4.09 D D
103 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 4 0 0.0 20.0 33.09 4.62 D D
104 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 1 2 6.23 21.23 40.23 3.8 D D
105 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 6 0 8.75 38.75 42.75 3.58 BO BO
106 080114 Lucie Šebková Bayshore Stonehaven Cat´s Hat trick 7 1 6.08 46.08 40.08 3.82 BO BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kolarovová "SURI" Alsa Eldest Slovakia - "SURI" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041415 Eliška Vernerová Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081514 Veronika Dostálová Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO