Cz En

Jumping II Open

  1. Datum: 24. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 31.56 5.77 V V
2 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 31.93 5.7 V V
3 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 32.58 5.59 V V
4 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.26 5.47 V V
5 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 33.29 5.47 V V
6 Iwona Golab Kite 0 0 0.0 0.0 33.5 5.43 V V
7 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.51 5.43 V V
8 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.43 5.29 V V
9 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.5 5.28 V V
10 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 34.87 5.22 V V
11 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 34.9 5.21 V V
12 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 34.97 5.2 V V
13 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 34.99 5.2 V V
14 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart - "Brego" 0 0 0.0 0.0 35.42 5.14 V V
14 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 0 0 0.0 0.0 35.42 5.14 V V
15 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.57 5.12 V V
16 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 35.64 5.11 V V
17 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 36.18 5.03 V V
18 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 36.91 4.93 V V
19 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 37.04 4.91 V V
20 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 41.18 4.42 V V
21 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 32.62 5.58 V V
22 071011 Jitka Liznová Lunel 1 0 0.0 5.0 32.72 5.56 V V
23 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 0 0.0 5.0 34.5 5.28 V V
24 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 34.67 5.25 V V
25 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 34.83 5.23 V V
26 036311 Kristýna Machková Emma 1 0 0.0 5.0 35.06 5.19 V V
27 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 35.19 5.17 V V
28 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 35.45 5.13 V V
29 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 35.73 5.09 V V
30 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 35.96 5.06 V V
31 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 1 0.0 5.0 36.54 4.98 V V
32 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 37.43 4.86 V V
33 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 37.61 4.84 V V
34 067714 Jana Zvonková Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 37.72 4.83 V V
35 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 37.8 4.81 V V
36 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 39.34 4.63 V V
37 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 39.73 4.58 V V
38 011114 Ivana Ondrušová Apolo 0 1 0.0 5.0 41.28 4.41 V V
39 047913 Radim Knapek Megy 1 0 0.0 5.0 41.91 4.34 V V
40 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 1 3.84 8.84 45.84 3.97 VD VD
41 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 1 4.27 9.27 46.27 3.93 VD VD
42 Roman Maruszczak FLAGRANT DELIRE de Loubajac - "Flaszek" 0 1 4.69 9.69 46.69 3.9 VD VD
43 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 2 0 0.0 10.0 33.38 5.45 VD VD
44 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 2 0 0.0 10.0 34.07 5.34 VD VD
45 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 2 0 0.0 10.0 35.5 5.13 VD VD
46 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 35.91 5.07 VD VD
47 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 36.07 5.05 VD VD
48 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 37.54 4.85 VD VD
49 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 1 0.0 10.0 38.19 4.77 VD VD
50 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 38.33 4.75 VD VD
51 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 0 2 0.0 10.0 41.02 4.44 VD VD
52 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 1 1 0.0 10.0 41.32 4.4 VD VD
53 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip 1 1 0.9 10.9 42.9 4.24 VD VD
54 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 1 1 1.73 11.73 43.73 4.16 VD VD
55 025610 Ivana Ondrušová Ema 2 1 0.0 15.0 38.86 4.68 VD VD
56 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 2 1 0.0 15.0 39.88 4.56 VD VD
57 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 1 2 0.49 15.49 42.49 4.28 VD VD
58 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 1 2 1.44 16.44 43.44 4.19 D D
59 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 3 1 0.0 20.0 37.38 4.87 D D
60 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 2 2 0.0 20.0 39.52 4.61 D D
61 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 4 1 0.0 25.0 41.66 4.37 D D
62 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 2 2 12.95 32.95 54.95 3.31 BO BO
63 026410 Miroslava Vrabcová Black-Donar Šumbarský pramen 4 1 19.0 44.0 61.0 2.98 BO BO
DIS 012312 Denisa Sommerová Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069612 Iveta Běhalová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080114 Lucie Šebková Bayshore Stonehaven Cat´s Hat trick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010914 Roman Svoboda K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska HETTON GRANT Bohemia Alke - "Mati" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kolarovová "SURI" Alsa Eldest Slovakia - "SURI" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038910 Lenka Rambousková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 141414 Adriana Slezáková Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026510 Miroslava Vrabcová Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081514 Veronika Dostálová Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082914 Petra Harantová Helešicová Aurea Regina Canina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041415 Eliška Vernerová Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044711 Pavla Tomanová Gufy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044713 Jana Mlýnková Lady-Killer Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO