Cz En

Agility 1

  1. Datum: 25. 04. 2015
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Michał Pieniak Shakti Se F'Grande Fuoco 0 0 0.0 0.0 37.71 5.25 V V
2 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 38.06 5.2 V V
3 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 38.16 5.19 V V
4 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 39.59 5.0 V V
5 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.75 4.98 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.93 4.96 V V
7 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 40.11 4.94 V V
8 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 40.24 4.92 V V
9 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 40.51 4.89 V V
10 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 40.7 4.86 V V
11 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 0 0 0.0 0.0 40.7 4.86 V V
12 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 40.71 4.86 V V
13 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa 0 0 0.0 0.0 41.12 4.82 V V
14 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 41.39 4.78 V V
15 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 41.55 4.77 V V
16 071011 Jitka Liznová Lunel 0 0 0.0 0.0 41.57 4.76 V V
17 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 41.65 4.75 V V
18 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 42.29 4.68 V V
19 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 0 0.0 0.0 42.33 4.68 V V
20 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 42.34 4.68 V V
21 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 42.42 4.67 V V
22 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 42.54 4.65 V V
23 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 42.66 4.64 V V
24 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 42.73 4.63 V V
25 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 42.79 4.63 V V
26 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 43.38 4.56 V V
27 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 0 0.0 0.0 43.64 4.54 V V
28 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 44.1 4.49 V V
29 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 44.86 4.41 V V
30 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 45.99 4.31 V V
31 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 46.06 4.3 V V
32 056112 Marcela Bařáková Tony 0 0 0.0 0.0 46.47 4.26 V V
33 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 46.96 4.22 V V
34 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 47.01 4.21 V V
35 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 47.11 4.2 V V
36 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 47.16 4.2 V V
37 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.57 0.57 48.57 4.08 V V
38 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 0 1.3 1.3 49.3 4.02 V V
39 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 2.48 2.48 50.48 3.92 V V
40 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 39.41 5.02 V V
41 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.89 4.96 V V
42 Iwona Golab Over Drive NNL 0 1 0.0 5.0 41.78 4.74 V V
43 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 42.16 4.7 V V
44 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 42.17 4.7 V V
45 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 42.34 4.68 V V
46 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 42.49 4.66 V V
47 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 42.62 4.65 V V
48 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 42.66 4.64 V V
49 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 42.71 4.64 V V
50 025610 Ivana Ondrušová Ema 1 0 0.0 5.0 42.87 4.62 V V
51 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 42.92 4.61 V V
52 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 43.17 4.59 V V
53 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 1 0 0.0 5.0 43.22 4.58 V V
54 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 1 0 0.0 5.0 43.62 4.54 V V
55 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 0 0.0 5.0 43.89 4.51 V V
56 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 0 0.0 5.0 44.19 4.48 V V
57 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 1 0.0 5.0 44.35 4.46 V V
58 Robert Domaszewicz Daiquiri Z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 44.49 4.45 V V
59 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 0 0.0 5.0 44.86 4.41 V V
60 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.0 5.0 44.88 4.41 V V
61 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 1 0.0 5.0 44.97 4.4 V V
62 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 45.4 4.36 V V
63 005509 Romana Hanousková František Superpes 1 0 0.0 5.0 45.45 4.36 V V
64 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 1 0 0.0 5.0 45.96 4.31 V V
65 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 0.0 5.0 45.99 4.31 V V
66 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 1 0.0 5.0 46.39 4.27 V V
67 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 47.67 4.15 V V
68 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 1 0.0 5.0 47.91 4.13 V V
69 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 0 1 0.69 5.69 48.69 4.07 V V
70 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 1.75 6.75 49.75 3.98 VD VD
71 006511 Michaela Štemproková Caynne of Bohemia Balada 1 0 2.32 7.32 50.32 3.93 VD VD
72 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 1 0 3.96 8.96 51.96 3.81 VD VD
73 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 4.37 9.37 52.37 3.78 VD VD
74 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar 1 0 4.76 9.76 52.76 3.75 VD VD
75 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 2 0 0.0 10.0 39.97 4.95 VD VD
76 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 2 0 0.0 10.0 40.35 4.91 VD VD
77 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 2 0 0.0 10.0 40.57 4.88 VD VD
78 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 2 0 0.0 10.0 42.04 4.71 VD VD
79 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 2 0 0.0 10.0 42.55 4.65 VD VD
80 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 2 0 0.0 10.0 42.58 4.65 VD VD
81 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 42.91 4.61 VD VD
82 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 43.11 4.59 VD VD
83 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 2 0 0.0 10.0 43.6 4.54 VD VD
84 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 44.03 4.5 VD VD
85 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 1 1 0.0 10.0 45.55 4.35 VD VD
86 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 2 0 0.0 10.0 46.09 4.3 VD VD
87 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 1 0.0 10.0 47.13 4.2 VD VD
88 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 5.38 10.38 53.38 3.71 VD VD
89 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 1 1.12 11.12 49.12 4.03 VD VD
90 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 1 6.41 11.41 54.41 3.64 VD VD
91 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 1 0 8.66 13.66 56.66 3.49 VD VD
92 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 3 0 0.0 15.0 40.36 4.91 VD VD
93 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 3 0 0.0 15.0 41.5 4.77 VD VD
94 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 3 0 0.0 15.0 43.37 4.57 VD VD
95 Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia 3 0 0.0 15.0 43.59 4.54 VD VD
96 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 1 0.0 15.0 45.18 4.38 VD VD
97 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 2 1 0.0 15.0 45.43 4.36 VD VD
98 059511 Olga Edrová Tom Miveko 2 1 0.0 15.0 45.74 4.33 VD VD
99 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 2 1 0.0 15.0 46.6 4.25 VD VD
100 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 3 0 0.0 15.0 46.95 4.22 VD VD
101 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 1 1 6.68 16.68 54.68 3.62 D D
102 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 1 1 8.0 18.0 56.0 3.54 D D
103 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 2 1 4.16 19.16 52.16 3.8 D D
104 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 4 0 0.0 20.0 43.87 4.51 D D
105 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion 3 1 3.49 23.49 51.49 3.85 D D
106 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 5 0 0.0 25.0 41.55 4.77 D D
107 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 5 0 0.0 25.0 43.66 4.54 D D
108 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 4 0 11.03 31.03 59.03 3.35 BO BO
109 032512 Libor Hlavatý Teddy 1 1 23.21 33.21 71.21 2.78 BO BO
110 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 2 1 18.35 33.35 66.35 2.98 BO BO
111 080114 Lucie Šebková Bayshore Stonehaven Cat´s Hat trick 6 2 13.25 53.25 61.25 3.23 BO BO
DIS 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Blauwitz Norbert Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Potfajova Jacuzzi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081514 Veronika Dostálová Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska HETTON GRANT Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069612 Iveta Běhalová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040514 Nikol Kodrlová Airin CreamCaramel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska TURK Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041712 Hana Šlezarová Iris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033813 Ivana Šrámová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Beata Luchowska Morgans ULTIMATE STAR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Marczak Vanda Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Piotr Dzierzbicki Quily Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076314 Jakub Šrám Noe Victory Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001213 Lucie Bulíková Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO