Cz En

005409

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Bartáková, Agility 4all Ústí

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Týna, Kříženec

Výsledky

  1. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  2. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zka - LA3: 6/15, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  4. Jumping - Large: 14/32, 30.86 s, 5.86 tr. b., 3.92 m/s

  5. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  6. 1. Zka - LA3: 6/16, 38.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  7. 2. Zka - LA3: 9/16, 41.3 s, 11.3 tr. b., 3.39 m/s

  8. Jumping - Large: 9/34, 36.16 s, 4.16 tr. b., 3.87 m/s

  9. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  10. Agility - LA: 10/43, 35.26 s, 0.26 tr. b., 3.97 m/s

  11. Jumping LA: 15/44, 32.35 s, 7.35 tr. b., 3.74 m/s

  12. ZkA - LA3: 10/18, 40.05 s, 5.05 tr. b., 4.02 m/s

  13. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  14. Agility L: Diskvalifikován

  15. Jumping L: 10/25, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  16. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  18. Agility L: 18/48, 48.39 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  19. Jumping L: 12/48, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  20. Zkouška - LA3: 8/20, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  21. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  22. Agility Ne - LA: 8/50, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  23. Agility So - LA: 9/50, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  24. Jumping Ne - LA: 12/51, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  25. Jumping So - LA: 13/51, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  26. Zka Ne - LA3: 9/20, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  27. Zka So - LA3: 1/19, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  28. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  29. 1. Zka - LA3: 10/13, 46.85 s, 17.85 tr. b., 3.24 m/s

  30. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  31. Jumping - Large: Diskvalifikován

  32. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  33. Agility - Large: 11/35, 51.06 s, 3.06 tr. b., 3.39 m/s

  34. Jumping - Large: 9/36, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  35. ZkA - LA3: 2/10, 49.44 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  36. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: 15/34, 49.32 s, 18.32 tr. b., 2.9 m/s

  39. ZkA: Diskvalifikován

  40. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  41. Agility - Ne: 3/26, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  42. Agility - So: Diskvalifikován

  43. Jumping - Ne: 2/26, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  44. Jumping - So: 4/25, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. ZkA - Ne: 4/7, 45.22 s, 12.22 tr. b., 3.83 m/s

  46. ZkA - So: 5/7, 46.39 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  47. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  48. QA1 Agility: 80/213, 53.26 s, 14.26 tr. b., 3.66 m/s

  49. QA2 Agility: Diskvalifikován

  50. QJ1 Jumping: 84/213, 42.38 s, 11.38 tr. b., 4.22 m/s

  51. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  52. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  53. Agility: 7/30, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  54. Jumping: 9/31, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  55. ZkA: 3/10, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  56. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  57. Agility Ne: 13/28, 36.68 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  58. Agility So: 6/35, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  59. Jumping Ne: Diskvalifikován

  60. Jumping So: 7/35, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  61. Zka Ne: Diskvalifikován

  62. Zka So: 4/9, 55.48 s, 23.48 tr. b., 3.3 m/s

  63. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  64. Agility 1: 38/183, 49.3 s, 1.3 tr. b., 4.02 m/s

  65. Agility 2: 23/175, 48.61 s, 4.61 tr. b., 3.97 m/s

  66. Jumping 1: Diskvalifikován

  67. Jumping 2: Diskvalifikován

  68. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  69. Agility: 10/25, 33.99 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  70. Jumping: 17/28, 34.67 s, 11.67 tr. b., 3.84 m/s

  71. Zka: 4/15, 42.94 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  72. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  73. Agility Individual: 30/55, 48.75 s, 15.75 tr. b., 3.9 m/s

  74. Agility Squads: 16/55, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  75. Jumping Individual: Diskvalifikován

  76. Jumping Squads: 42/55, 47.51 s, 12.51 tr. b., 3.7 m/s

  77. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  78. ZkA 1: 1/10, 45.48 s, 11.48 tr. b., 3.63 m/s

  79. ZkA 2: 1/10, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  80. ZkA 3: 2/10, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  81. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  82. Agility - So: 4/20, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  83. Finále Agility - Large: 3/8, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  84. Jumping - Ne: 5/16, 31.86 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  85. Jumping - So: 5/19, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  86. ZkA 1: 1/5, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  87. ZkA 2: 2/5, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  88. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  89. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  90. Finále - Agility: 2/10, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  91. Jumping - III. kvalifikační běh: 4/26, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. Jumping - I. kvalifikační běh: 4/24, 34.07 s, 11.07 tr. b., 4.23 m/s

  93. ZkA 1: 2/7, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  94. ZkA 2: 1/8, 48.58 s, 0.58 tr. b., 4.12 m/s

  95. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  96. Agility: 14/31, 42.23 s, 10.23 tr. b., 4.0 m/s

  97. Jumping: 6/32, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  98. ZkA: 10/17, 44.55 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  99. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  100. Agility: 7/33, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  101. Jumping: 9/33, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  102. ZkA: 4/17, 49.03 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  103. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  104. Agility: Diskvalifikován

  105. Agility družstev: 16/105, 42.2 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  106. Jumping: Diskvalifikován

  107. Jumping družstev: Diskvalifikován

  108. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  109. Agility L: 4/33, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  110. Jumping L: Diskvalifikován

  111. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  113. Agility: 4/20, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  114. Jumping: 10/20, 30.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  115. ZkA: 4/10, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  116. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  117. Agility - Ne: 4/12, 35.24 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  118. Agility- So: Diskvalifikován

  119. Jumping - Ne: 5/12, 38.79 s, 0.79 tr. b., 3.56 m/s

  120. Jumping - So: 7/24, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  121. Zka1: 1/4, 43.98 s, 1.98 tr. b., 3.64 m/s

  122. Zka2: 2/4, 41.36 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  123. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  124. Agility- So: 4/27, 44.05 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  125. Finále Large: 4/11, 44.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  126. Jumping - Ne: 3/24, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  127. Jumping - So: 6/27, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  128. Zka1: 4/9, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  129. Zka2: 1/9, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  130. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  131. Agility 1: 20/90, 50.98 s, 6.98 tr. b., 3.86 m/s

  132. Agility 2: 12/85, 47.76 s, 1.76 tr. b., 3.87 m/s

  133. Jumping 1: 50/90, 49.45 s, 20.45 tr. b., 3.48 m/s

  134. Jumping 2: 34/85, 37.55 s, 0.55 tr. b., 4.39 m/s

  135. Zkouška: 12/39, 49.25 s, 2.25 tr. b., 3.74 m/s

  136. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  137. Agility: Diskvalifikován

  138. Jumping: 3/24, 35.98 s, 0.98 tr. b., 3.84 m/s

  139. ZkA: Diskvalifikován

  140. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  141. Agility - neděle L: 9/26, 40.97 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  142. Agility - sobota L: 12/28, 45.65 s, 11.65 tr. b., 3.09 m/s

  143. Finále L: Diskvalifikován

  144. Jumping - neděle L: 6/26, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  145. Jumping - sobota L: 11/28, 37.1 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  146. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  147. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  148. Agility L: 19/40, 45.36 s, 11.36 tr. b., 3.4 m/s

  149. Jumping L: 12/40, 30.45 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  150. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  151. Agility L: 8/32, 46.59 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  152. Jumping L: 9/32, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  153. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  154. Agility individuals: Diskvalifikován

  155. Jumping individuals: 28/98, 39.56 s, 3.56 tr. b., 3.89 m/s

  156. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  157. Zka1: 3/11, 49.86 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  158. Zka2: 5/11, 55.98 s, 20.98 tr. b., 3.3 m/s

  159. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  160. Zkouška II. LA3: 2/5, 44.94 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  161. Zkouška I. LA3: 1/5, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  162. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  163. Zka1: 2/5, 47.11 s, 0.11 tr. b., 3.93 m/s

  164. Zka2: 1/5, 45.03 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  165. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  166. Agility L: 8/32, 34.73 s, 2.73 tr. b., 3.8 m/s

  167. Jumping L: 3/36, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  168. Zkouška A3 LA3: 5/9, 46.56 s, 13.56 tr. b., 3.48 m/s

  169. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  170. Agility I.: 5/21, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  171. Agility II.: 2/23, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  172. Jumping I.: 6/21, 37.14 s, 1.14 tr. b., 4.47 m/s

  173. Jumping II.: 5/23, 35.2 s, 0.2 tr. b., 4.55 m/s

  174. ZK 1: Diskvalifikován

  175. ZK 2: 2/5, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  176. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  177. AGILITY L: 7/22, 47.67 s, 5.67 tr. b., 3.42 m/s

  178. JUMPING L: 7/22, 46.41 s, 12.41 tr. b., 3.71 m/s

  179. ZKOUŠKY LA3: 3/5, 52.35 s, 7.35 tr. b., 3.15 m/s

  180. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  181. Zkouška II. LA3: 2/4, 50.03 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  182. Zkouška I. LA3: 2/4, 48.65 s, 5.65 tr. b., 3.66 m/s

  183. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  184. Agility L: 6/30, 48.41 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  185. Jumping L: 7/30, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  186. Zkouška LA3: 2/9, 46.91 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  187. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  188. Agility Ne: 2/30, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  189. Agility So: Diskvalifikován

  190. Jumping Ne: 6/30, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  191. Jumping So: 14/27, 40.77 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  192. Zk Ne: 1/8, 48.93 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  193. Zk So: 2/8, 54.61 s, 11.61 tr. b., 3.17 m/s

  194. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  195. Zk1: 3/7, 40.61 s, 2.08 tr. b., 3.69 m/s

  196. Zk2: Diskvalifikován

  197. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  198. Zk 1: 5/14, 48.76 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  199. Zk 2: 5/14, 44.67 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  200. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  201. ZK 1: 1/9, 50.03 s, 3.03 tr. b., 3.38 m/s

  202. Zk 2: 2/9, 48.43 s, 13.43 tr. b., 3.26 m/s

  203. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  204. Zk 1: 5/9, 48.11 s, 15.11 tr. b., 3.58 m/s

  205. Zk 2: 1/9, 51.17 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  206. Litoměřice - Dvojzkoušky Porta Bohemica, 01. 10. 2011

  207. Zkouška 1: 1/5, 44.98 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  208. Zkouška 2: 1/5, 45.73 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  209. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  210. Agility Junioři L: 14/27, 52.8 s, 12.8 tr. b., 3.05 m/s

  211. Jumping Junioři L: 19/27, 46.32 s, 17.32 tr. b., 3.37 m/s

  212. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  213. 13.8. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  214. 14.8. Zkouška LA3: 1/6, 48.32 s, 4.32 tr. b., 3.31 m/s

  215. Agility L: 3/23, 47.89 s, 9.89 tr. b., 3.4 m/s

  216. Agility L: 7/23, 48.46 s, 9.46 tr. b., 3.22 m/s

  217. Jumping L: 3/23, 37.42 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  218. Jumping L: 5/23, 38.57 s, 0.57 tr. b., 3.66 m/s

  219. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  220. 1.zkouška LA3: 4/8, 45.78 s, 0.78 tr. b., 3.49 m/s

  221. 2.zkouška LA3: 3/8, 41.84 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  222. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  223. 1.Zkouška LA3 LA3: 2/2, 41.55 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  224. 2.Zkouška LA3 LA3: 2/2, 52.54 s, 20.54 tr. b., 2.99 m/s

  225. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  226. Agility L: 4/40, 43.59 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  227. Jumping L: 6/40, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  228. Zkouška LA3: 3/7, 48.43 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  229. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  230. AGILITY: 5/26, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  231. AGILITY L: 3/21, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  232. JUMPING: 4/26, 37.23 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  233. JUMPING: 6/21, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  234. JUMPING 2.: 5/21, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  235. ZKOUŠKA AGILITY: Diskvalifikován

  236. ZKOUŠKA AGILITY L: Diskvalifikován

  237. Česká Lípa - Žizníkov - 7. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 07. 05. 2011

  238. Agility L: 1/18, 46.58 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  239. Jumping L: 6/18, 43.36 s, 5.36 tr. b., 3.62 m/s

  240. Zkoušky LA3: 1/1, 58.31 s, 17.31 tr. b., 3.09 m/s

  241. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  242. Agility 1 Large junioři: 7/16, 56.48 s, 27.48 tr. b., 3.03 m/s

  243. Agility 2 Large junioři: 7/16, 50.21 s, 13.21 tr. b., 3.37 m/s

  244. Agility 3 Large junioři: 6/15, 47.63 s, 5.63 tr. b., 3.72 m/s

  245. Agility 4 Large junioři: 5/14, 55.21 s, 8.21 tr. b., 3.19 m/s

  246. Jumping 1 Large junioři: 6/15, 38.09 s, 4.09 tr. b., 4.25 m/s

  247. Jumping 2 Large junioři: Diskvalifikován

  248. Sekvence 1 Large junioři: Diskvalifikován

  249. Sekvence 2 Large junioři: Diskvalifikován

  250. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  251. agility L: 5/27, 45.1 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  252. jumping L: 2/27, 38.74 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  253. Zkouška LA3: 4/5, 62.96 s, 26.96 tr. b., 2.78 m/s

  254. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  255. 1. zkouška LA3: 1/5, 50.0 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  256. 2. zkouška LA3: 1/5, 55.19 s, 4.36 tr. b., 3.32 m/s

  257. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 08. 01. 2011 - 09. 01. 2011

  258. AGILITY: 9/38, 67.0 s, 17.0 tr. b., 2.94 m/s

  259. JUMPING: 11/37, 45.3 s, 6.3 tr. b., 3.66 m/s

  260. LA3: 6/6, 53.72 s, 11.72 tr. b., 3.02 m/s

  261. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  262. LA3: 1/2, 53.62 s, 8.62 tr. b., 3.3 m/s

  263. LA3_2: 1/2, 51.58 s, 6.58 tr. b., 3.1 m/s

  264. Cvičiště KK Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 07. 08. 2010 - 08. 08. 2010

  265. Agility L: 5/17, 47.14 s, 4.14 tr. b., 3.54 m/s

  266. Agility L: 9/15, 46.74 s, 10.74 tr. b., 3.27 m/s

  267. Agility LA2: 2/11, 39.06 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  268. Agility LA2: 5/11, 44.42 s, 0.0 tr. b., 3.22 m/s

  269. Jumping L: 8/17, 46.81 s, 10.81 tr. b., 3.08 m/s

  270. Jumping L: 11/16, 45.55 s, 18.55 tr. b., 2.94 m/s

  271. Česká Lípa - Slovanka - Květnové dvojzkoušky, 29. 05. 2010

  272. Zkoušky LA2 - 1: 5/13, 54.09 s, 7.09 tr. b., 3.36 m/s

  273. Zkoušky LA2 - 2: 2/13, 45.72 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  274. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  275. AGILITY: 4/19, 42.1 s, 2.1 tr. b., 3.56 m/s

  276. AGILITY: Diskvalifikován

  277. Finále: 2/12, 63.36 s, 0.36 tr. b., 2.64 m/s

  278. JUMPING: 8/19, 51.45 s, 10.45 tr. b., 3.25 m/s

  279. JUMPING: 8/19, 40.04 s, 6.04 tr. b., 3.75 m/s

  280. LA2: 1/8, 49.55 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  281. LA2: 6/8, 53.65 s, 15.65 tr. b., 3.3 m/s

  282. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  283. AGILITY: 14/38, 70.91 s, 27.91 tr. b., 2.28 m/s

  284. JUMPING: 18/36, 62.04 s, 43.04 tr. b., 2.27 m/s

  285. LA2: 2/19, 49.34 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s