Cz En

Agility II Open

  1. Datum: 24. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 41.5 4.8 V V
2 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 42.98 4.63 V V
3 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 0 0.0 0.0 43.48 4.58 V V
4 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 44.25 4.5 V V
5 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 44.32 4.49 V V
6 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 46.01 4.33 V V
7 Roman Maruszczak FLAGRANT DELIRE de Loubajac - "Flaszek" 0 0 0.0 0.0 51.25 3.88 V V
8 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 38.13 5.22 V V
9 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 38.74 5.14 V V
10 059511 Olga Edrová Tom Miveko 1 0 0.0 5.0 39.88 4.99 V V
11 141414 Adriana Slezáková Jerry 1 0 0.0 5.0 41.09 4.84 V V
12 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 43.51 4.57 V V
13 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 44.33 4.49 V V
14 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 45.0 4.42 V V
15 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 1 0 0.0 5.0 45.05 4.42 V V
16 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 47.2 4.22 V V
17 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 1 0 0.0 5.0 48.33 4.12 V V
18 067714 Jana Zvonková Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 48.8 4.08 V V
19 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 49.07 4.06 V V
20 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 1 0.0 5.0 49.49 4.02 V V
21 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 1 0.0 5.0 50.85 3.91 V V
22 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 39.99 4.98 VD VD
23 Magdalena Ziolkowska HETTON GRANT Bohemia Alke - "Mati" 1 1 0.0 10.0 41.67 4.78 VD VD
24 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 44.52 4.47 VD VD
25 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 44.97 4.43 VD VD
26 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 45.43 4.38 VD VD
27 009112 Petra Sekerová Eni 2 0 0.0 10.0 45.73 4.35 VD VD
28 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 2 0 0.0 10.0 45.87 4.34 VD VD
29 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 1 1 0.0 10.0 45.9 4.34 VD VD
30 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 2 0 0.0 10.0 47.0 4.23 VD VD
31 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 2 0.0 10.0 47.41 4.2 VD VD
32 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 1 0.0 10.0 47.66 4.18 VD VD
33 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart - "Brego" 0 2 0.0 10.0 48.5 4.1 VD VD
34 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 1 0.0 10.0 49.51 4.02 VD VD
35 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 2 0.0 10.0 51.5 3.86 VD VD
36 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 2 1 0.0 15.0 42.24 4.71 VD VD
37 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 3 0 0.0 15.0 46.84 4.25 VD VD
38 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička 2 1 0.0 15.0 46.98 4.24 VD VD
39 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 3 0 0.0 15.0 47.06 4.23 VD VD
40 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 2 1 0.0 15.0 49.69 4.0 VD VD
41 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 2 0 5.5 15.5 57.5 3.46 VD VD
42 033412 Tomáš Huml Missty 2 1 3.31 18.31 55.31 3.6 D D
43 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 2 2 0.0 20.0 46.88 4.24 D D
44 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 3 1 0.0 20.0 51.47 3.87 D D
45 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 2 0.75 20.75 52.75 3.77 D D
46 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky 3 0 7.42 22.42 59.42 3.35 D D
47 005509 Romana Hanousková František Superpes 2 1 8.76 23.76 60.76 3.28 D D
48 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 3 2 0.0 25.0 49.66 4.01 D D
49 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar 3 2 0.0 25.0 50.0 3.98 D D
50 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 4 1 2.2 27.2 54.2 3.67 BO BO
51 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 2 1 13.13 28.13 65.13 3.06 BO BO
52 011114 Ivana Ondrušová Apolo 5 1 0.0 30.0 49.39 4.03 BO BO
53 Katarína Kolarovová "SURI" Alsa Eldest Slovakia - "SURI" 4 2 0.0 30.0 50.54 3.94 BO BO
54 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 4 2 1.04 31.04 53.04 3.75 BO BO
55 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 3 0 23.5 38.5 75.5 2.64 BO BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041415 Eliška Vernerová Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044713 Jana Mlýnková Lady-Killer Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044711 Pavla Tomanová Gufy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069612 Iveta Běhalová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080114 Lucie Šebková Bayshore Stonehaven Cat´s Hat trick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010914 Roman Svoboda K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082914 Petra Harantová Helešicová Aurea Regina Canina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Golab Kite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038910 Lenka Rambousková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026410 Miroslava Vrabcová Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081514 Veronika Dostálová Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026510 Miroslava Vrabcová Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO