Cz En

1.běh bez zón

  1. Datum: 01. 03. 2020
  2. Závod: Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí
  3. Rozhodčí: Obrusníková, Aneta (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 22.38 5.81 V V
2 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 0 0 0.0 0.0 22.48 5.78 V V
3 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 22.56 5.76 V V
4 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 23.09 5.63 V V
5 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 0 0 0.0 0.0 23.13 5.62 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 23.74 5.48 V V
7 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 23.96 5.43 V V
8 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 0 0 0.0 0.0 25.95 5.01 V V
9 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty 0 0 0.0 0.0 26.05 4.99 V V
10 088519 Kristýna Schwarzová Bria od Morového sloupu 0 0 0.0 0.0 26.7 4.87 V V
11 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 27.97 4.65 V V
12 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 28.05 4.63 V V
13 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp 0 0 0.0 0.0 28.49 4.56 V V
14 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 23.36 5.57 V V
15 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 25.07 5.19 V V
16 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 25.93 5.01 V V
17 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 0 1 0.0 5.0 26.69 4.87 V V
18 067018 Aneta Launová Call me R.J Firework Hill 0 1 0.0 5.0 33.75 3.85 V V
19 022516 Monika Svatošová A3Ch Goldie 0 1 0.84 5.84 34.84 3.73 V V
20 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 28.06 4.63 VD VD
21 027817 Růžena Hronová Kelly 4 0 0.0 20.0 31.45 4.13 D D
22 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara 1 2 19.62 34.62 53.62 2.42 BO BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022216 Kristýna Střelková Ellis Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077819 Martina Brabcová Harry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045117 Magdalena Rosolová Amálie Black Od dobré pohody DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092219 Jitka Maroušková Free Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030114 Jitka Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060216 Kristýna Střelková Airyn Od Vlkové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076016 Eliška Rypová Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005720 Michala Drahošová Centa Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083319 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085317 Eliška Rypová Belle Poule Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018018 Sára Tupá Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041619 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO